dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

590 000 zł53 m² 11 119,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie w doskonałej części Warszawy, tuż przy samym metrze - 3 minuty pieszo. Mieszkanie znajduje się w ukończonym budynku, znanego i solidnego dewelopera ronson,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jezierskiego

Powiśle,Warszawa

929 600 zł83 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż 83m 3 pokoje Powiśle cena 929 600 pln Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe 83m, w świetnej cichej lokalizacji na Powiślu w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordynacka

Centrum,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w samym Centrum Warszawy u zbiegu ulic Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście. Mieszkanie ma powierzchnię 48,14m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

2 817 zł55 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam świetnie urządzone mieszkanie na Śródmieściu! Dwupokojowe zadbane mieszkanie, w pełni umeblowane o dobrym standardzie wolne od zaraz! Na metrażu 55 m2 znajdują się: - dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

215 000 zł19 m² 11 227 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

215 000 zł20 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł46 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, 2 pok apartament w Śródmieściu. ul. Pokorna. Mieszkanie znajduje się w nowym kompleksie Apartamenty Murano. Apartamenty Murano to jedna z najlepszych lokalizacji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 850 zł56 m² 50,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowiutkie, nowocześnie wykończone mieszkanie o pow.56m2, piętro 4/6. Salon z balkonem, kuchnia częściowo otwarta na salon, sypialnia, łazienka z kabiną. Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

518 000 zł48 m² 10 792 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 3- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na wschód. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, łazienki z wanną, przedpokoju, sypialni i dodatkowego miejsca na antresoli. Standard: mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, po generalnym remoncie apartament w historycznej kamienicy z 1913 roku do wynajmu. 39m2, śródmieście, przy ul. Noakowskiego. Cena najmu 3300 pln plus opłaty za prąd według zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

437 000 zł43 m² 10 162,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jeśli szukasz rozkładowego mieszkania w topowej lokalizacji centrum Warszawy, skąd sprawnie dostaniesz się w każde miejsce Warszawy, ta mieszkanie jest dla Ciebie! :) Do sprzedania 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

215 000 zł19 m² 11 227 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

558 000 zł40 m² 13 825,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Powiślu. Ciche. Zamknięty, monitorowany, bardzo dobrze utrzymany teren. Klatka schodowa stylowo odnowiona i też monitorowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

6 300 zł62 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowy, elegancki apartament o powierzchni 62 m2 położony w nowoczesnym budynku Atelier Residence w samym centrum stolicy. Salon połączony z aneksem kuchennym (ok. 32m2) i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2700 zł z wszystkimi opłatami! Do wynajęcia dwupokojowe (pokoje są niezależne, zamykane) na 8 piętrze z balkonem. ul. złota 75/50 Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

325 000 zł31 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Już w sprzedaży! Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmoplitan * Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

220 000 zł20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 000 000 zł98 m² 10 204 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

215 000 zł19 m² 11 227 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Przy Metrze Metro Świętokrzyska! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche po generalnym remoncie dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze. Ul. Graniczna 4 Mieszkanie w bloku z portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament przy Placu Grzybowskim rozkład: apartament o powierzchni 74,3m2 składa się z salonu z przestronnym aneksem kuchennym i spiżarnią, sypialni, łazienki (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania, na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Warto obejrzeć na żywo! Do wynajęcia Kawalerka bardzo ładne, ciche (okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

905 000 zł64 m² 14 141 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 3- pokojowe Z tarasem W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na zachód. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek Nowego Miasta

Śródmieście,Warszawa

525 000 zł37 m² 14 189 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Stare Miasto! jedno z najpiękniejszych miejsc Warszawy! Do kupienia od zaraz dwupokojowe mieszkanie mieszkanie o pow 36.67m2. z winna kuchnią! Usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł66 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Grzybowskiej. Innowacyjna architektura apartamentowca Dom Development z przepięknym wewnętrznym dziedzińcem nowoczesne fontanny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji w okolicy parku, zieleni, a jednocześnie w Centrum Warszawy to idealnie trafiłeś. Mieszkanie będzie idealne dla: - osoby chcącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł53 m² 132,08 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w Cosmopolitan na 12 piętrze! rozkład: luksusowy apartament o powierzchni 53 m2 składa się z przestronnego salonu połączonego z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

789 000 zł54 m² 14 748 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zapraszam w okolicę Traktu Królewskiego - super lokalizacja! Jedyne takie miejsce w Warszawie Dwa pokoje z możliwością zorganizowania trzech pokoi oraz zrobieniem wyjścia do ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze mieszkanie w samym sercu Powiśla! rozkład: mieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z salonu z oddzieloną sypialnią, otwartej kuchni, łazienki i balkonu. Standard: nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane w super punkcie komunikacyjnym na ul. Krochmalnej przy Al. Jana Pawła II obok Atrium. Dwa osobne pokoje z osobną, ciemną kuchnią oraz łazienką z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Natolińska

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł65 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo polecam niepowtarzalną nieruchomość pod magicznym adresem.Budynek znajduje się na ul.Natolińskiej w sąsiedztwie ul.Mokotowskiej i Al.Róż.W bliskiej odległości Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł18 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mała, ale sympatyczna kawalerka na Powiślu. Dobra lokalizacja, komunikacja autobus i tramwaj, blisko Bulwary Wiślane. Okna wychodzą na południe. DO zamieszkania od 1 sierpnia 2019 r., oglądać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

325 000 zł31 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Nowocześnie wykończone, stylowe mieszkanie 2-u pokojowe 63 m2 (powierzchnia mieszkania 62,7 m2 plus balkon 8 m2) z miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatnym). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i przedpokoju. Standard: wysoki. Kamienica powstała w 1911.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie rozkładowe, wysokie, umeblowane i wyposażone, położone w świetnej lokalizacji - obok stacji metra Ratusz Arsenał. Mimo, że jest to centrum miasta, okolica jest spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powiśle

Powiśle,Warszawa

2 250 zł46 m² 48,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zielonym Powiślu, blisko sejm, parki, oraz wiele pubów, barów, restauracji. Pełna miejska infrastruktura - sklepy, przedszkola, szkoły, teatry etc. Osiedle otwarte z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

535 000 zł41 m² 12 985,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i loggii. Wyposażenie oraz meble są w cenie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2013 r. (inwestycja Oxygen przy ul. Wroniej). Mieszkanie z uwagi na położenie na 6 piętrze od strony południowo ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeżeli szukasz mieszkania w samym centrum Warszawy ta oferta jest dla Ciebie. Wysokie, przestronne z bardzo wygodnym układem mieszkanie mieści się przy Jaracza. Doskonała lokalizacja.