dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 295 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

912 000 zł39 m² 23 384,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 12. piętrze w budynku z lat 60-tych zlokalizowane w centrum Warszawy przy Alei Jana Pawła II. Budynek po pełnej modernizacji (nowe instalacje, windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Centrum,Warszawa

3 600 000 zł103 m² 34 951 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż mieszkanie o pow 103 m2, zlokalizowane przy ulicy Jasnej z pięknym widokiem. Nieruchomość posiada taras 30m2 wokół całego mieszkania co stanowi rzadką i wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordynacka

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w Kamienicy, tuż tuż przy Nowym Świecie! ordynacka, więc ciche, ale blisko Krakowskie Przedmieście i Uniwersytet Warszawski. Wykończony w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

880 000 zł34 m² 26 121 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

.Ścisłe Centrum Warszawy Śródmieścia! ul. Wilcza! Do remontu lub odświeżenia! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie 33,69m2. Dwa pokoje z samodzielną kuchnią prześwit na przedpokój Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł44 m² 91,74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości marta kosmowska tel:Opis nieruchomości Oferujemy do wynajęcia klimatyczne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,6 m, zlokalizowane przy Alejach Jerozolimskich 11/19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł38 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38 mkw., położone w samym centrum Warszawy przy ul. Górskiego, w zadbanej kamienicy z 1955 roku. Okna wychodzą na spokojny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

960 000 zł51 m² 18 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Ciekawe, wyjątkowo ustawne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy, które łączy komfort kamienicy z doskonałą lokalizacją! Atuty nieruchomości Ścisłe centrum Warszawy - Aleja Armii Ludowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ciche, jednopokojowe mieszkanie położone na terenie Śródmieścia, przy ul. Śniadeckich. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z połowy lat 50-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

3 300 zł27 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka 27 m2, na Muranowie( blisko centrum handlowego Klif), 3 piętro, winda, po generalnym remoncie. Duży słoneczny pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł85 m² 129,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Digital Broker prezentuje atrakcyjne duże mieszkanie 85 m2 na wynajem, zlokalizowane na ul. Chmielnej tuż przy Nowym Świecie. Nieruchomość znajduje się na ostatnim trzecim piętrze kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kredytowa

Śródmieście,Warszawa

4 700 zł39 m² 119,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

PL Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, przy ul. Kredytowej 1a, w bezpośrednim sąsiedztwie metra Świętokrzyska. Lokal składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Freta

Stare Miasto,Warszawa

1 400 000 zł59 m² 23 850,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż: klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie | ul. Freta | Stare Miasto - wyjątkowa przestrzeń w zabytkowej kamienicy Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysłowa

Powiśle,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle / ul. Przemysłowa / 48 m2 / 2 pokoje Współczesne, w pełni umeblowane mieszkanie położone na Powiślu. Mieszkanie Współcześnie wykończone i umeblowane. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 599 000 zł78 m² 20 579,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy - al. Jana Pawła II 38 | 77,7 m | Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m , położone w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Mariensztat,Warszawa

7 500 zł89 m² 84,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament składa się z salonu, sypialni, garderoby, przedpokoju, łazienki, kuchni, toalety i pralni. Kuchnia jest wyposażona, ponadto jest możliwość wyposażenie apartamentu w dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

695 000 zł37 m² 18 921,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Śródmieściu w kamiennicy z 1960 roku (cegła) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36.73m2 przy ul. Dubois składające się z: przedpokoju Przechodniego Salonu Sypialni Oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 450 zł48 m² 92,71 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio w centrum miasta z widokiem na Plac Grzybowski. Apartament w znakomitej lokalizacji idealny dla singla lub pary. Rozkład Apartament o powierzchni 48m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wyzwolenia

Latawiec,Warszawa

795 000 zł38 m² 20 921,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania mieszkanie o pow. 37,81 m2, położone na 1 piętrze w budynku z windą. Zlokalizowane na Osiedlu Latawiec, tuż przy kultowej al. Wyzwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

9 900 zł76 m² 130,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękny, stylowy apartament W sercu warszawskiego powiśla Osiedle Mennoly | Taras z widokiem na Wisłę | Idealne dla pary | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład I standard: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopczyńskiego

Powiśle,Warszawa

3 300 zł61 m² 54,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego, zadbanego budynku w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy na Powiślu, przy ul. Konopczyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Muranów,Warszawa

1 825 000 zł88 m² 20 738,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na prezentację! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul. Stawki, al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 50 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł48 m² 15 713,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy skwerze gen Jana Jura-Gorzechowskiego, blisko metra Ratusz Arsenał Na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie położone w stylowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Dworzec Gdański | Garaż | ul. Słomińskiego Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł113 m² 44,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cichy, jasny ,przestronny apartament w Śródmieściu urządzony w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze przy ul.Słomińskiego. Składa się z aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | 40 m | Muranów | Kamienica | Wanna | Piwnica Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

970 000 zł54 m² 17 963 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, po generalnym remoncie, lokalizacja: śródmieście, muranów, ul. Niska 12, w odległości: - 10 min pieszo do Arkadii - 12 min pieszo ogród Krasińskich - 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł54 m² 19 372,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w świetnym punkcie Śródmieścia! Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu w tętniącym życiem śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

875 000 zł41 m² 21 341,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 550 000 zł117 m² 21 794,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Dwupoziomowy apartament W jednym Z najlepszych adresów W śródmieściu poznańska Przestronne wnętrza | Piękne widoki | Zabytkowa kamienica | Świetna komunikacja miejska | Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł118 m² 58,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, przestronne mieszkanie na muranowie 2 sypialnie | 2 łazienki | Świetnie skomunikowana okolica | Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie | Umeblowane ***** rozkład pomieszczeń: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł49 m² 22 449 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrenia, bez oprowizji! Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji, przy ul. Kruczej, na przeciwko Hotelu Mercure Warszawa Grand. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

649 000 zł28 m² 22 771,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kameralna kawalerka przy Łazienkach Królewskich | Al. Szucha 27 | Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 28,32 m , położona na parterze odrestaurowanej kamienicy przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 100 mkw. położone na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy (cegła), na Powiślu, przy ul. Okrąg. Mieszkanie jest doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Powiśle,Warszawa

1 310 000 zł76 m² 17 124,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dwustronne mieszkanie W sercu warszawy Duży potencjał aranżacyjny | Loggia | Możliwość 3 sypialni | Komórka 8 m | Budynek po remoncie ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 052 700 zł36 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknego, jasnego i klimatycznego mieszkania o powierzchni 36,30 m2 położonego w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszaw przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

3 950 zł44 m² 89,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - praktycznie nowe, w pełni umeblowane, położone w jednej z najbardziej zielonych części Warszawy. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

4 500 zł33 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zupełnie nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m z przestronnym balkonem. Lokal znajduje się na 5. piętrze (z 12) w świeżo wyremontowanym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

770 000 zł41 m² 18 689,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Trójstronne Mieszkanie na Śródmieściu w bloku (cegła) z 1964 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41.2m2 przy ul. Solec składające się z: przedpokoju Salonu Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 100 000 zł118 m² 26 293,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy 4 pokojowy apartament z oddzielną kuchnią w sercu Warszawy Grzybowska 2 Adres: ul. Grzybowska 2, warszawapowierzchnia: 117,9 m (łącznie z przeszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

9 900 zł100 m² 99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na 3. piętrze kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal jest świeżo odmalowany, zadbany i gotowy do.