dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

1 069 300 zł58 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne mieszkanie na warszawskim Powiślu w kamienicy z 1965 roku 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 na Solcu, przy ulicy Okrąg składające się z Przedpokoju Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Warszawa

410 000 zł32 m² 13 015,90 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal o powierzchni 31,51 m , obecnie zaadaptowany jako mieszkanie, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie - przy ul. Stefana Batorego, tuż obok parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł51 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Emilii Plater 10, warszawa 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku przy Emilii Plater 10 - w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 52,4 m2 zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu, ul. Senatorska 26. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

6 500 zł101 m² 64,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne, eleganckie, jasne i ciche mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kruczkowskiego na Powiślu. W pełni umeblowane, urządzone z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł23 m² 122 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem studio znajdujące się w pięknej, wczesno modernistycznej kamienicy rodziny Oppenheimów, wzniesionej w latach 1910-1912, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

925 000 zł46 m² 20 148,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 pokojowe (jeden pokój przechodni) z oddzielną kuchnią, łazienką z wc i balkonem. Położone w ścisłym centrum vis-a-vis Pałacu Kultury (sali Kongresowej) i tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł127 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: warszawa, śródmieście, ul. Zygmunta Słomińskiego 7 4-pokojowy apartament o metrażu 127 m2. Znajduje się na 12 piętrze z 16, w apartamentowcu Sapir z 2006r., na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

2 730 zł31 m² 88,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 31m2 na Powiślu przy ul. Topiel 11, osiedle Piano House - Metro cnk Świeżo po remoncie! Do wynajęcia stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m2, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z 2 sypialniami urządzone w nowoczesnym stylu, bardzo przytulne. Rozkład 3 pokoje: wydzielone 2 sypialnie (w jednej łóżko podwójne, w drugiej narożnik z funkcją spania),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście Północne,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje przy Rondzie onz | ul. Pańska | 47,6 m | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , zlokalizowane w samym sercu Warszawy - przy ul. Pańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chopina

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł31 m² 20 967,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Tylko U nas Mam przyjemność przedstawić klimatyczne i przytulne mieszkanie na poddaszu, w prestiżowej lokalizacji, w samym sercu Śródmieścia Południowego, w wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

964 000 zł52 m² 18 538,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na Śródmieściu w kamienicy z windą z 1952 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.03m2 przy al. Armii Ludowej składające się z: przedpokoju Sypialni Salonu Ślepej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Solec,Warszawa

1 400 000 zł62 m² 22 753,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł76 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta mieszkania dla wymagającego klienta! Dla osób ceniących klimat szlachetnej, przedwojennej Warszawy, w otulinie zabytkowych kamienic i niezwykłej atmosfery Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł67 m² 71,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

For English - please scroll down. 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy, w jednej z najlepszych lokalizacji śródmiejskich przy ul. Mokotowskiej, najbardziej prestiżowej ulicy miasta. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł30 m² 23 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o pow. 29,59 m2 po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 150 zł48 m² 65,53 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje w centrum Warszawy | ul. Grzybowska | 13. piętro | jasne mieszkanie Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 13. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajców

Śródmieście,Warszawa

5 490 000 zł260 m² 21 115,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1977

- english description below - Avenue Estate prezentuje unikalny dom na sprzedaż - segment środkowy w prestiżowej lokalizacji nieopodal Nowego Miasta! atuty - Prestiżowa lokalizacja - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

4 800 zł58 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 58m2, piętro 2/16 z windą, w budynku z 1972r. przy ul. Grzybowskiej, śródmieście Północne. Idealne dla rodziny, pary, studentów lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

970 000 zł55 m² 17 636,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferuję do sprzedaży rozkładowe mieszkanie w powojennej kamienicy w samym centrum miasta. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Marszałkowskiej, blisko stacji metra Centrum w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

6 500 zł50 m² 130 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie w przedwojennej, zabytkowej i pięknie odrestaurowanej kamienicy, położonej w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ignacego Potockiego

Powiśle,Warszawa

649 000 zł34 m² 19 088,20 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie na Warszawskim Powiślu przy ulicy Potockiego, składające się z: salonu Sypialni Kuchni Łazienki Przedpokoju Balkon Balkon francuski Lokal do odświeżenia, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

3 000 zł24 m² 125 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 24 m Powiśle, ul. Radna top lokalizacja ścisłe Powiśle Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. ok. 400 m do stacji metra sąsiedztwo buw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

935 000 zł48 m² 19 577,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, na Nowym Mieście, 47,76 m , z piwnicą i balkonem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

1 846 000 zł88 m² 20 953,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Dwustronne, 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ulicy Dzikiej w Warszawie o powierzchni całkowitej 88,1 m2 z dużym balkonem 13 m2. Wysokie mieszkanie - 3 m. Miszkinie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekarska

Stare Miasto,Warszawa

2 150 000 zł110 m² 19 545,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Zrewitalizowana Kamienica Artystyczny Klimat Trzy poziomy Mieszkanie w sercu Starego Miasta Duża ilość miejsc parkingowych przy budynku Cena ofertowa: 2 150 000 zł Zachęcam do przejścia przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

7 600 zł75 m² 101,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjne biuro o pow. 75 m2 w kamienicy centrum miasta. Wyjątkowe biuro dla firm, które cenią prestiż, ciszę i gotowość do pracy od pierwszego dnia. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

8 000 zł84 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Apartament o powierzchni 84 m2, położony na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji na warszawskim Powiślu. Apartament został zaprojektowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

755 000 zł40 m² 18 875 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulną kawalerkę o powierzchni 40 m położonąw Śródmieściu, gotową do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Solec,Warszawa

1 400 000 zł62 m² 22 753,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

3 500 000 zł59 m² 59 322 zł/m²

 

Piętro:30/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament usytuowany na 30 piętrze cenionego warszawskiego wieżowca - cosmopolitan. Inwestycja ta to jeden z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

2 600 000 zł125 m² 20 765,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Nowy Świat 57/59 Prestiżowa lokalizacja. Kamienica została wybudowana ok. 1780 roku w stylu klasycystycznym. Była ona jedną z pierwszych kamienic dwupiętrowych na Nowym Świecie. W czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kubusia Puchatka

Śródmieście Północne,Warszawa

1 199 000 zł40 m² 30 087,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą, położone w samym sercu Warszawy. To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby, która chce zamieszkać w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do zamieszkania, klimatyczne mieszkanie na określony czas - idealne na projekt / kontrakt / pobyt w Warszawie. Nigdy wcześniej niewynajmowane - mieszkanie z duszą i charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

1 999 000 zł65 m² 30 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

- for English check below - Lokal usytuowany przy skrzyżowaniu al. Solidarności i Jana Pawła II (naprzeciwko Sądu Okręgowego w Warszawie). Usytuowane na 1 piętrze i Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Przyjaciół

Śródmieście,Warszawa

9 500 zł107 m² 88,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W jednej Z najbardziej pożądanych warszawskich lokalizacji Prestiżowa lokalizacja | 3 pokoje | Piekny widok | Blisko Łazienek Królewskich | Idealne dla rodziny lub na prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia | Serce prestiżowego Śródmieścia Są adresy, które mówią wszystko. Chopina 7 to jeden z nich. (english version below) Są miejsca, które wybiera się nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 199 000 zł48 m² 24 783 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,38 m2 w ścisłym centrum Warszawy. Podstawowe informacje: mieszkanie jest jasne dzięki dużym oknom oraz usytuowaniu na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

770 000 zł41 m² 18 689,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Trójstronne Mieszkanie na Śródmieściu w bloku (cegła) z 1964 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41.2m2 przy ul. Solec składające się z: przedpokoju Salonu Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

22 000 zł129 m² 170,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiż pod najbardziej pożądanym adresem w Polsce, gdzie historyczna architektura spotyka się ze współczesną sztuką i wyrafinowanym designem. Ten wyjątkowy apartament o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij