dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 295 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Centrum przy ul. Chmielnej 106b o powierzchni 36m2 z balkonem. Idealne dla singla, pary. Rozkład: pokój dzienny z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Nowe Miasto,Warszawa

2 461 075 zł77 m² 32 024,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Pięknie żyj na Pięknej! Śródmieście to jedna z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. To również najstarsza część stolicy bogata w liczne budowle, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

1 500 000 zł60 m² 25 071 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do sprzedaży luksusowy 2 pokojowy apartament z 22 m2 tarasem zlokalizowany na warszawskim Powiślu. Mieszkanie jest bardzo słoneczne, wykończone w wysokim standardzie z doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muranów

Muranów,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji biura! najem krótkookresowy, do końca października. Bardzo atrakcyjne 2 pokoje w doskonałej lokalizacji Muranowa - przy ulicy Dzielnej (śródmieście ). Mieszkanie ciche, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 000 zł29 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cozy studio flat for rent strict city centre of Warsaw. Localisation: hoża street. The apartment consists of: living room/bedroom connected with the kitchen Bathroom Hall Balcony Separated wardrobe (as.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest wyjątkowy 3 pokojowy apartament o powierzchni 45m2, wykończony w najwyższym standardzie. Znajduje się w zadbanym, niskim budynku z lat 50-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do piękne mieszkanie o powierzchni 37m2, zlokalizowane przy ul. Śliskiej 3 na warszawskim Śródmieściu, tuż przy centrum handlowym Złote Tarasy i Dworcu Centralnym Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią w samym sercu Warszawy - ul. Noakowskiego Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł34 m² 102,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

35 m kawalerka w całości zaprojektowana w wyjątkowym stylu z designerskimi elementami wykończeniowymi. Mieszkanie w starej kamienicy w ścisłym centrum, 5 min spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 680,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Doskonałe inwestycyjnie 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 w sercu Warszawy. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania - znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących тільки для працюючих людей Do wynajęcia niewielki apartament obok Arkadii przy ul.Kłopot. Mieszkanie do wynajęcia od 1.10. Oglądanie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

749 000 zł40 m² 18 567,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż kawalerka lub 2 pokojowe mieszkanie, na parterze w przedwojennej kamienicy położonej przy ulicy Hożej 39 na warszawskim Śródmieściu. Budynek wczesnomodernistyczny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 499 000 zł60 m² 24 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie do remontu w centrum Warszawy. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 mieści się w 6-cio piętrowym budynku z cegły. Budynek ogrodzony, elewacja odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie położone w zielonej części Powiśla, przy ulicy Fabrycznej 8. *Lokal o powierzchni 37,5 m2 składa się salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł52 m² 105,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W kamienicy Do wynajęcia oferujemy wyposażone, umeblowane mieszkanie w zabytkowej kamienicy w sąsiedztwie Placu Trzech Krzyży. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 689,10 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,70 m2 w centrum Warszawy. Podstawowe informacje: mieszkanie w bardzo dobrym stanie wizualnym oraz technicznym, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

630 000 zł31 m² 20 322,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie do remontu w samym centrum Warszawy. Lokal mieści się w zrewitalizowanej (z zewnątrz i wewnątrz) kamienicy. Mieszkanie położone jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł54 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny i wyjątkowy 2 pokojowy apartament o pow. 54 m2 urządzony z wyczuciem i smakiem przez architekta wnętrz położony w odrestaurowanej, eleganckiej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł51 m² 20 588,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecamy jasne, ciche, w kamienicy, śródmieście, metro, blisko Parku Ujazdowskiego Kamienica z 1958r , cegła Wysokość mieszkania 2,70 m Dwustronne, winda Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

546 000 zł28 m² 19 430,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Stylowa kawalerka w centrum Muranowa. Do sprzedania urocza i stylowa kawalerka w bloku z 1967 r. w samym centrum warszawskiego Muranowa. Jeśli szukasz eleganckiego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

1 896 000 zł110 m² 17 236 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Mrs Residents ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę w naszej bazie. Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 110 m2 w przedwojennej kamienicy z 1930 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

8 500 zł95 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 95 m2 zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu przy ul. Chmielnej. W pobliżu Złote Tarasy, pałac Kultury i Nauki, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

15 000 zł178 m² 84,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 08.2023 | Available since 08.2023 - PRZESTRONNY APARTAMENT Z WIDOKIEM NA PARK Do wynajęcia oferujemy luksusowy, 4 pokojowy apartament o powierzchni 178 mkw, usytuowany na Powiślu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł41 m² 92,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia klimatyczne mieszkanie o wysokim standardzie, po remoncie, umeblowane, wyposażone, gotowe do komfortowego zamieszkania w świetnej lokalizacji, plac Trzech Krzyży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł26 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe , ciche mieszkanie po generalnym remoncie -wszystko nowe.Ulica Jana Pawła II okolice ulicy Anielewicza.7 minut spacerem do Arkadii,10 minut tramwajem do Ronda ONZ. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Do wynajęcia nowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu położonym w zielonej części Powiśla. Przedpokój wyposażony w szafę wnękową. Przestronny salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 999 000 zł128 m² 15 617,20 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Hampton Home oferuje na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie z unikatowym widokiem na panoramę Warszawy. Apartamentowiec zlokalizowany jest 300 m od stacji metra w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne studio w odrestaurowanej, prestiżowej kamienicy przy ul. Hożej w samym centrum Warszawy. Rozkład Mieszkanie składa się z przestronnego salonu/open space, połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 035 000 zł64 m² 16 109 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Wyobraź sobie, że wstajesz rano i masz następujące dylematy: śniadanie na Placu Konstytucji czy na Placu Zbawiciela? Następnie spacer w Łazienkach Królewskich czy przejażdżka rowerem po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 756,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż przytulne 2pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na warszawskim Muranowie. Miejsce jest jednocześnie ciche i doskonale skomunikowane. Zielone podwórko, kilka minut do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

6 300 zł72 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w doskonałej lokalizacji przy ul. Hożej/poznańskiej w Warszawie. Do lokalu należą 2 miejsca parkingowe w podziemnym garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

18 000 zł110 m² 163,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu niezwykle stylowy apartament na wynajem, w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Powiślu. Jest to idealny wybór dla osób ceniących komfort i nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu w pobliżu pl. Unii Lubelskiej w kamienicy z lat pięćdziesiątych, z windą. Okna wychodzą na ul. Marszałkowską oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł80 m² 106,44 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w samym centrum centrum miasta! To 80-metrowe mieszkanie idealne jest dla pary lub rodziny z jednym dzieckiem, która chce mieszkać w samym centrum miasta! Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł56 m² 76,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przyjemne dwupokojowe mieszkanie w Apartamenty Murano. Rozkład 56 metrowa powierzchnia dzieli się na: salon z wyjściem na loggię, otwartą kuchnię wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

870 000 zł72 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Westate przedstawia czteropokojowe rozkładowe mieszkanie na Powiślu. Idealne pod wzgędem inwestycyjnym, istnieje możliwość przerobienia mieszkania na dwa oddzielne mieszkania! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

779 000 zł44 m² 17 908,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dzień dobry, przedstawiam Państwu nieruchomość położoną na Muranowie, w świetnej komunikacji do Centrum. Mieszkanie 43,24 m2: - sypialnia - Kuchnia z salonem ( można je rozdzielić) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł34 m² 108,38 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Pałac Kultury i Nauki oraz Plac Grzybowski. Opis nieruchomości Funkcjonalne i elegancko urządzone 2-pokojowe mieszkanie na 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko najem okazjonalny! grzybowska 39/ 3-pokoje/ nowe mieszkanie I nowe meble- gotowe do zamieszkania! cena: 3800 zł + 900 zł czynsz + media(prąd, internet) w zależności od użycia. Jako biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościelna

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem nietuzinkowe mieszkanie typu "open space" zlokalizowane przy ulicy Kościelnej 13 tuż przy fontannach multimedialnych. English description below Informacje: - 1 pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Muranów,Warszawa

629 000 zł46 m² 13 582,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Opiekun oferty tel. 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,31 m2 z komórką lokatorską w Śródmieściu, muranów. Podstawowe informacje: mieszkanie w dobrym stanie wizualnym oraz.