dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolna

Powiśle,Warszawa

3 900 zł67 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko W naszej agencji Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 66,53m2 położonego w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Smolnej. Propozycja za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zajęcza

Powiśle,Warszawa

1 035 000 zł28 m² 37 270,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ekskluzywny apartament w prestiżowej inwestycji Moderna Powiśle przy ul. Zajęczej w Warszawie. Jest to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł41 m² 109,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Nowoczesne mieszkanie, stylowo urządzone. Składa się z wygodnego niewielkiego holu z szafą, przestronnego salonu, oddzielnej widnej kuchni, 1 sypialni, przestronnej łazienki. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnią w idealnej lokalizacji w Centrum. Mieszkanie oddalone 3 minuty samego centrum. Idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób, przyjaciół czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

1 890 000 zł54 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Dwa pokoje w ścisłym centrum Warszawy! Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, przy prestiżowej ulicy, jaką niewątpliwie jest ul. Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

11 900 zł73 m² 163 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English description below Nowocześnie wykończony apartament w sercu warszawskiego Powiśla tuż przy Elektrowni Powiśle i Bulwarach Warszawskich Apartament jest klimatyzowany, luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

3 990 zł55 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu dwupokojowego mieszkania usytuowanego w kamienicy przy ul Wareckiej 9 w sercu stolicy, tuż przy metrze Nowy Świat Uniwersytet. Lokal składa się z dwóch dużych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pereca

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40m2 na ulicy Pereca w samym centrum miasta. W skład lokalu wchodzą: - salon z ogromnym, podwójnym oknem balkonowym, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście Północne,Warszawa

629 000 zł29 m² 21 570,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sns Studio Nieruchomości Siostry Staromłyńskie zaprasza do prezentacji i zakupu mieszkania w Śródmieściu przy ulicy Elektoralnej 19b: powierzchnia: 29,16 m Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł33 m² 103,03 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa / centrum / Apartamenty Sienna 65 Oferta wynajmu mieszkania 2 - pokojowego położonego w prestiżowej inwestycji apartamenty sienna 65 z urządzonym tarasem na dachu dostępnym dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Muranów,Warszawa

540 000 zł26 m² 20 377 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

.W osiedlu przy Nowolipkach ul. Miła! Po między Smoczą a Esperanto! Prezentujemy kawalerkę 26,50m2. Po generalnym remoncie od podstaw łącznie z wymianą elektryki! Usytuowana na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

770 000 zł34 m² 22 814,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Opiekun oferty tel. Niebanalna kawalerka o powierzchni 33m2, z wydzieloną sypialnią oraz jadalnią na Muranowie tuż przy metrze. Podstawowe informacje: mieszkanie 33 m2 po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35m2 przy ul. Granicznej na Śródmieściu. Wnętrza są doskonale doświetlone naturalnym światłem, co nadaje im wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

16 250 zł188 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:nie

Lokal biurowy w samym sercu Warszawy przy ulicy Wilczej. Lokalizacja: biuro położone jest w jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy, przy ul. Wilczej. Wokół dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

17 500 zł166 m² 105,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najwyższa jakość wykończenia Z dumą prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość do wynajęcia - nowy apartament wykończony z pietyzmem i wielkim wyczuciem, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

672 000 zł32 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania mieszkanie niemalże w samym Centrum Warszawy. Zlokalizowane na 11 piętrze w wyremontowanym budynku z 1986 roku na pograniczu Śródmieścia i Woli, przy ul.Żelaznej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Solec,Warszawa

799 000 zł37 m² 21 866,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Solec. Mieszkanie Jasne, 2 pokoje o powierzchni 36,54 m . W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

2 760 zł28 m² 96,84 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie, w centrum (ul. Krochmalna 2), nowe meble, nowe agd, 28,5m2, 2 pok. Jasne, ciepłe. Klimatyzacja (pilot, chłodzenie, grzanie, wentylacja). Umeblowane: kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

1 090 000 zł55 m² 19 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Pl. Konstytucji do generalnego remontu. Mieszkanie jest opróżniane z mebli w związku z tym zdjęcia będą dostępne po 05.06.2024 NIERUCHOMOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

625 000 zł35 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Nowolipki. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i korytarza. To 35 m2 do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

3 000 zł43 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia ciche, widne, przestronne i klasycznie urządzone mieszkanie dwupokojowe w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy na Muranowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Muranów,Warszawa

2 950 zł54 m² 54,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,9 m2 , z klimatyzacją , zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z windą, przy ul. Niskiej na Muranowie. W pobliżu centrum handlowe Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Mariensztat,Warszawa

870 000 zł29 m² 29 825,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przytulne mieszkanie na Mariensztacie przy ulicy Bednarskiej. W pełni wyposażone, po remoncie, do zamieszkania. Mieszkanie w pełni wyposażone: kuchnia indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł41 m² 25 678,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,89 m2 (stan rzeczywisty 43 m2) w kamienicy z cegły z lat 50. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji tuż przy Parku im. Edwarda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

1 975 000 zł63 m² 31 290 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Umów spotkanie pod numerem telefonu! Szukasz wygodnego nietuzinkowego apartamentu w kamienicy na Powiślu? Mamy coś dla Ciebie. W kamienicy z 1937 roku znajdziesz perełkę na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowicza

Powiśle,Warszawa

3 600 zł49 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie na Powiślu. Trzy pokoje, na dziesiątym piętrze w ekspozycji wschód - południe. Rozkładowe mieszkanie o metrażu 48,8m2 na który składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

1 569 000 zł54 m² 28 841,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Stylowe, słoneczne i nowoczesne mieszkanie usytuowane na 3. piętrze 5. piętrowego budynku z 2007 r. przy ulicy Stawki. Mieszkanie o pow. 54,4 m2 jest umeblowane, odświeżone, odmalowane, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowiniarska

Śródmieście,Warszawa

835 000 zł37 m² 22 567,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie w Śródmieściu o pow. 37m2. Nieruchomość Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w kamienicy z 1956 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł21 m² 123,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka w samym centrum, z widokiem na zachód na podwórko, przy ulicy jednokierunkowej, pomiędzy Marszałkowską a Kruczą. Pokój dzienny z oknem na zachód. Ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

840 000 zł48 m² 17 416,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferta dostępna tylko W naszej agencji opis mieszkania: prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze - wchodząc od strony podwórka pomijamy jedno piętro - w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

800 000 zł38 m² 21 052,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Słoneczne mieszkanie do własnej aranżacji z urokliwymi zachodami słońca. Mieszkanie usytuowane na przedostatnim piętrze budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł79 m² 10 506,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Hawana Salalah to jeden z najbardziej ambitnych i wyrafinowanych projektów deweloperskich w Omanie. Miejscowość ta znajduje się zaledwie 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

929 000 zł55 m² 16 744,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,48 m , w znajdującej się na drugim piętrze kamienicy z 1953 roku. Cena do negocjacji! Budynek 6-cio piętrowy, wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł53 m² 92,45 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnią w idealnej lokalizacji na Muranowie. Mieszkanie oddalone 5 minuty od Westfield Arkadia. Idealna propozycja dla pary lub singla. Rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down. Mam przyjemność przedstawić przytulne, nowoczesne, klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane, w samym sercu miasta przy ul. Wspólnej. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł83 m² 59,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Ta nieruchomość stanowi idealną ofertę dla osób ceniących sobie przedwojenne, oryginalne wnętrza z klimatem i dobrą atmosferą (oryginalny, melodyjnie skrzypiący parkiet, duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł50 m² 24 836,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikalne, świeżo wykończone mieszkanie w Śródmieściu o powierzchni 50,33 m2 znajdujące się na parterze (teren od strony okien jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bagno

Śródmieście Północne,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 58 m2, piętro 6/7 z windą, w budynku z 2009r. przy ul. Bagno, śródmieście Północne. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3 000 zł + 1 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

2 850 zł35 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Proponujemy pod wynajem atrakcyjne mieszkanie na ul. Lewartowskiego 4. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 505,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Idealna propozycja dla singla/pary na własne potrzeby lub jako gotowiec inwestycyjny; dla osoby ceniącej wygodną lokalizację w sercu miasta i nowoczesne wnętrza! gdzie zamieszkasz Odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Koszyki,Warszawa

2 800 zł17 m² 164,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Od 01/07/2024 do wynajęcia studio zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy (aleja Niepodległości 245) Studio składa się z pokoju, z aneksem kuchennym oraz oddzielną łazienką,.