dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 297 ogłoszeń

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, słoneczne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Wareckiej. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł88 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Komfortowy apartament na wynajem przy Elektrowni Powiśle - Powiśle, 84 m Trzyopokojowy apartament o powierzchni 88 m , położony na 3. piętrze reprezentacyjnej i kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł116 m² 59,48 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Cena: - 6900 pln czynsz najmu - czynsz administracyjny 2250 pln (wliczone zaliczki za media) - prąd ok. 250 pln (opłaty uzależnione od ilości osób zamieszkujących) Łączna kwota najmu ok. 9400 pln.

Szczegóły ogłoszenia

6 150 000 zł182,17 m² 33 759,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesna powierzchnia biurowa w Śródmieściu Warszawy : Lokalizacja: przedmiotowy lokal znajduje się na parterze budynku przy ul. Stawki, w ciągu lokali usługowych wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40m2, parter/10 z windą, w budynku z 1965r. przy ul. Solec, śródmieście Powiśle. Idealne singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 4000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39,50 m² 16 430,38 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rondo onz, 13. Piętro z Panoramicznym widokiem | 2 pokoje 39,5 m Wyjątkowa propozycja w samym sercu Warszawy przy Rondzie onz. Mieszkanie położone wysoko, z imponującym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł38,67 m² 18 593,22 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na zielonym i prestiżowym Powiślu, przy ul. Dobrej Budynek jest zarządzany przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł38,80 m² 23 195,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż eleganckie, doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 38,8 m , położone w prestiżowej części Śródmieścia Północnego, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł55 m² 25 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Eleganckie mieszkanie na sprzedaż ul. Śniadeckich 18, warszawa Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 55 m położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł52 m² 24 038,46 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy do sprzedaży klimatyzowany, dwupokojowy apartament o pow. 52m2 położone przy ul. Świętokrzyskiej 30 w samym centrum Warszawy z imponującym widokiem na Pałac Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł50,20 m² 21 513,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękne, wysokie (3m) mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1900 roku, w Centrum Warszawy, w Alejach Jerozolimskich, w pobliżu placu Starynkiewicza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł68,19 m² 22 730,61 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie z balkonem Marszałkowska róg Hożej Jasne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 68 m , usytuowane na 5. piętrze w zadbanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł116 m² 81,90 zł/m²

 

Piętro:7/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 116 m2 zlokalizowane w apartamentowcu Babka Tower. Apartament wykończony w wysokim standardzie. Dwustronny, wydzielona część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł140 m² 55 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny penthouse w luksusowej kamienicy przy ulicy Mokotowskiej. W pełni odrestaurowany budynek zachwyca jakością, eleganckimi, wysokimi wnętrzami i strefą wellness do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 595 000 zł99 m² 26 212,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferta sprzedaży apartamentu premium ul. Parkowa, warszawa (przy łazienkach królewskich) Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 99 m , położony przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł172 m² 104,65 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament w Opera Residence Wyjątkowy, przestronny apartament położony w Opera Residence jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł52,68 m² 37 775,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Restaura Górskiego to wyjątkowa, nowoczesna inwestycja, w której wysoka jakość wykończenia spotyka się ze szlachetną architekturą inspirowaną secesyjnymi kamienicami. To adres dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

14 300 zł60 m² 238,33 zł/m²

 

Piętro:11/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Złota 44 jest najwyższym budynkiem mieszkalnym w Unii Europejskiej. W prawie 200-metrowym wieżowcu znajdują się ekskluzywne apartamenty. Wyłącznie dla mieszkańców jest dedykowane całe 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w sercu stolicy Apartamenty Jana Pawła 34 to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która na nowo ożywi kameralną nieruchomość w centrum Warszawy. Projekt Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł60 m² 22 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż! Zamieszkaj w wyjątkowej lokalizacji na Powiślu! wysokość 3M | klimatyzacja | taras 23 M2 | garaż Oferujemy wysokie (3m), klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 59,83 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52,86 m² 60,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w samym centrum Warszawy, ale bez hałasu i tłumów? To miejsce łączy klimat Starego Miasta z kameralną, spokojną atmosferą. Mieszkanie znajduje się przy ul. Koźlej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł111,72 m² 20 587,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Śródmieście | Kamienica przy Parku Ujazdowskim | 5 pokoi | Potencjał 2 mieszkań Wyjątkowe, ponad 110 m w przedwojennej kamienicy w sercu Warszawy. Po generalnym remoncie nowe instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł37 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wygodnego mieszkania o powierzchni 37 m położonego na 6. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście, blisko ronda onz.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł31,80 m² 28 302 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament Nowoczesne i funkcjonalne studio z balkonem w prestiżowej inwestycji w pobliżu Łazienek Królewskich. Rezydencja łazienki park Apartament w inwestycji Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł37 m² 25 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oryginalne i stylowe mieszkanie. Atrakcyjna, wyjątkowa, nieruchomość o powierzchni 36,25 m2, zlokalizowane na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy z lat 50-tych o wyśmienitej.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł105 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1869

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Warszawy przy ul. Mazowieckiej, z wydzielonymi 4 lokalami mieszkalnymi z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy/długoterminowy. Pokoje gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł25,55 m² 35 225,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 25,55 m położony na 1 piętrze w nowej kameralnej inwestycji przy ulicy Emilii Plater 15. Inwestycja Emilii Plater 15 to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł89 m² 64,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasny apartament z dwiema sypialniami i tarasem w Inwestycji Babka Tower english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 138 000 zł57,20 m² 19 895,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,20m2 usytuowane na ostatniej kondygnacji budynku wielorodzinnego przy ulicy Marszałkowskiej. Lokal do kapitalnego remontu z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł59,35 m² 16 764,95 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Nowa super cena Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w pięknej przedwojennej kamienicy na Powiślu. Aleja 3maja 2 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w pięknej przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

955 500 zł49 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Górnośląskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 16 piętrowym budynku. Rok budowy: 1973 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł114 m² 20 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

To miejsce ma w sobie coś, czego nie da się podrobić przedwojenny charakter, światło, przestrzeń i historię zapisaną w detalach. Kamienica przy ulicy Rozbrat 20 to adres, który od lat.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40,60 m² 96,06 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście | ul. Wspólna | 40,6 m | 2 pokoje | Oddzielna sypialnia | Jasne wnętrza | Ciekawy widok na dachy Warszawy | mieszkanie z charakterem w samym sercu miasta. : dla kogo? - Dla.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł48 m² 20 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

To są prawdziwe zdjęcia nie ai! Przedstawiam państwu mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Wyremontowane i pachnące, nikt nie mieszkał po remoncie. W cenie mieszkania: -klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł84 m² 24 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedajemy: modernistyczny apartament 84m2, przy ul. Kamionkowskiej, w sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego pod lupą: ten nowoczesny apartament znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł59 m² 21 949,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1962 roku. Lokalizacja: - mieszkanie położone w otulinie Starego Miasta, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł40,30 m² 22 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,30 m , zlokalizowane przy ul. Wałowej w Śródmieściu Warszawy. Mieszkanie znajduje się w budynku z 1956 roku.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł24,90 m² 21 686,75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Szukasz mieszkania, które od pierwszego dnia zacznie na siebie pracować albo stanie się Twoją bazą w centrum Warszawy? To idealna propozycja dla inwestora lub singla, który chce wejść.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł62 m² 29 032,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy. Stan po generalnym remoncie, z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów wykończeniowych jak.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,77 m² 19 123,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam - nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ wraz z jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - Śródmieście Muranów ul.