dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł39 m² 19 430,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu, zlokalizowane w kamienicy na rogu Elektoralnej i Orlej. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Muranów,Warszawa

730 000 zł44 m² 16 590,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śródmieście Muranów > zielona i kameralna część centrum Warszawy przy skrzyżowaniu ul. Zamenhofa i ul. Lewartowskiego, obok muzeum Polin| ok 2 km od Pałacu Kultury 44 m2 | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

746 000 zł34 m² 21 941,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnią przy ulicy Noakowskiego 26 w centrum Warszawy oferuje komfortową przestrzeń na 34 mkw. Idealne na inwestycję, bądź dla singla lub pary, zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Mieszkanie w samym centrum miasta, wyremontowane mieszkanie na 1 pietrze przy ul. Chmielnej naprzeciwko wieżowca Varso 2 pokoje, jeden z garderobą, odzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

1 290 000 zł58 m² 22 395,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej okolicy na Śródmieściu ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

1 099 000 zł54 m² 20 198,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Z przyjemnością prezentuje Państwu mieszkanie w fantastycznej lokalizacji na Warszawskim Powiślu. Cechą charakterystyczną dla tej części Warszawy jest bliskie sąsiedztwo parków oraz zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

2 900 zł29 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowe piękne mieszkanie, zlokalizowane w Centrum Warszawy przy ul. Nowolipie. Dostępne od 1 Pażdziernika! Powierzchnia użytkowa wynosi 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł105 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Uwaga - Mieszkanie jest nieumeblowane. W przypadku wynajęcia mieszkania z meblami widocznymi na zdjęciu czynsz wyniesie 1500 pln Więcej Mieszkanie 3 pokojowe 105m2 Znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

2 660 zł28 m² 95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jeśli marzysz o zamieszkaniu wśród zieleni, otoczonej klimatycznymi kamienicami w doskonałej lokalizacji, mamy dla Ciebie idealną ofertę wynajmu nieruchomości! Prezentujemy kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu przyjemne mieszkanie o powierzchni prawie 40 m2, które znajduje się w dzielnicy Śródmieście przy ul. Kłopot 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje + kuchnia balkon muranów Aleja Jana Pawła II 66 Mieszkanie składa się z: - 16-metrowego salonu, z wyjściem na 4-metrowy balkon - 10-metrowej sypialni, z szafą - 3-metrowej, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł52 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Klimatyczne mieszkanie w samym sercu centrum miasta, obok Pl. Bankowego, w pobliżu Hali Mirowskiej, 10 minut piechotą do Starego Miasta. Idealny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Śródmieście,Warszawa

13 000 zł112 m² 115,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oaza Spokoju w Sercu Śródmieścia Brief: zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w samym sercu Śródmieścia. 4-pokojowy, 112,4 m apartament z widokiem na Dolinkę Szwajcarską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

1 280 000 zł58 m² 22 084,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 w doskonałej lokalizacji, w samym centrum Warszawy w bloku przy Ul. Moniuszki 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

800 000 zł39 m² 20 618,60 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m2 znajdujące się na 3 piętrze budynku z lat 70-tych. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, a przy tym ciche. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

930 000 zł48 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ostatnie zdjęcie w galerii prezentuje rzut lokalu. Oferuję na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie bez kw, które po generalnym remoncie doskonale nada się pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostowa

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie o wyjątkowym klimacie, na poddaszu kamienicy w sercu Starego Miasta przy ul. Mostowej 21. Prezentowane 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

1 400 000 zł55 m² 25 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż apartament w znakomitej lokalizacji. Komfortowe połączenie z każdą częścią miasta, a także szeroki wybór znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie modnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Latawiec,Warszawa

860 000 zł32 m² 26 875 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie w pięknej klimatycznej powojennej kamienicy położonej w samym sercu Śródmieścia tuż przy Placu Zbawiciela i ul. Mokotowskiej! Perełka designu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

2 000 000 zł71 m² 28 109,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71 m , położonego w urokliwej przedwojennej kamienicy na jednej z zacisznych ulic Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Muranów,Warszawa

765 000 zł36 m² 21 309,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

** śródmieście/muranów I 36 m2 I 2 pokoje I oddzielna kuchnia ** Oferuję jasne, słoneczne, przestronne i ciche mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł36 m² 23 260,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania w sercu miasta? Pod wynajem albo dla siebie? Mamy dla Ciebie urocze, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, w samym Centrum Warszawy na ulicy Wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 35 mkw, znajdujące się na pierwszym (z 4) piętrze kamienicy z 1938 r. przy ul. Tamka na warszawskim Powiślu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sulkiewicza

Oleandrów,Warszawa

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 57m2, piętro 2/3 bez windy w kamienicy z 1931r. przy ul. Sulkiewicza, śródmieście Ujazdów. Całkowicie odnowione, wysokiej jakości, idealne dla singla/singielki lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 650 000 zł79 m² 33 544,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Przepięknie zaaranżowane w stylu loftowym 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78.5 m2 w kamienicy z 1860 roku, położone w ścisłym Śródmieściu przy ulicy Poznańskiej. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

3 180 000 zł84 m² 37 992,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości mieszkania 3-pokojowego, doskonale położonego w sercu Warszawy, tuż obok malowniczego Ogrodu Saskiego oraz Opery Narodowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

2 550 000 zł78 m² 32 492,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1811

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 78,48 m2 zlokalizowane w przedwojennej kamienicy przy u l. Poznańskiej w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sulkiewicza

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł31 m² 88,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, mieszkanie 1-pokojowe, w zielonej części miasta, przy Łazienkach Królewskich. Świetna oferta dla osób ceniących sobie mieszkanie w tętniącej życiem Stolicy, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

790 000 zł42 m² 18 810 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

.Muranów! Idealna lokalizacja! Ciekawe mieszkanie! Kamienica przy al. gen. Władysława Andersa! Metro Ratusz Arsenał! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 42m2. przy jednej centralnych ulic Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł32 m² 26 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Najbardziej pożądana lokalizacja w Warszawie przy ulicy Wiejskiej vis a vis Hotelu Sheraton w bliskości Sejmu rp. Przestronna kawalerka z dużą loggią. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

729 790 zł38 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Odkryj mieszkanie w sercu Warszawy, które łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i wyjątkową lokalizację. Idealne dla singli, par lub inwestorów, którzy szukają miejsca blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł28 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urocze studio dla singla, w sercu Śródmieścia. Mieszkanie świeżo po remoncie, gustownie urządzone i w pełni wyposażone. w mieszkaniu: salon, balkon francuski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Centrum,Warszawa

22 000 zł207 m² 106,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny I unikalny apartament W sercu starej ochoty budynek: rezydencja Kaliska to nowoczesny i funkcjonalny projekt. Inwestycję stanowi kameralny budynek mieszkalny składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł85 m² 105,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament składający się z 3 pokoi, w tym z salonu, kuchni, 2 sypialni, łazienki oraz dużej loggii 14m2. Umeblowane i wyposażone. Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

1 000 000 zł40 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu perełkę inwestycyjną, wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy przy ulicy Górskiego, w centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 953 000 zł60 m² 32 458 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję Państwu bardzo komfortowy, 2- pokojowy apartament znajdujący się na 7. piętrze w 14- piętrowym budynku apartamentowym z 2009 r. Atelier Residence to prestiżowy budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł115 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Rozkład Apartament po remoncie o powierzchni 115 m składa się z czterech przestronnym pokoi (trzy wchodzące na Al 3 maja, jeden na wewnętrzne patio), oddzielnej kuchni w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Solec

Powiśle-Solec,Warszawa

4 100 zł35 m² 117,14 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 36 m2, piętro 1/7 z windą, w budynku z 2011 r. przy ul.Solec, Śródmieście, Solec. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt. Cena: 4100 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

1 150 000 zł56 m² 20 624 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

.Muranów! Idealna lokalizacja Śródmieścia Warszawy! Apartamentowiec Murano na zamkniętym osiedlu przy ul. Pokorna! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 55,76m2. Usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane na prestiżowym Powiślu przy ulicy Dobrej. Mieszkanie mieści się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Muranów,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Komfortowe dwupokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Piaskowej na Woli. Oferujemy do wynajęcia wygodne, dwupokojowe mieszkanie położone w prestiżowym osiedlu Park.