dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

708 000 zł35 m² 19 983,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli potrzebujesz mieszkania, którego lokalizacja zapewni najwyższy komfort życia lub szukasz rentownej inwestycji, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł20 m² 125 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia świeżo wyremontowaną kawalerkę znajdującą się na skrzyżowaniu ulic Koszykowej i Alei Róż. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

3 190 zł55 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ul. Długiej 30/34, *lokal o powierzchni 55 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze, *składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

676 000 zł26 m² 26 509,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Ogłoszenie O sprzedaż nieruchomości na śródmieściu, chmielna 73C, warszawa Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 25,5 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Andersa 35. Opis mieszkania 3 oddzielne pokoje: 1. duży pokój - regał. Pokój narożny z 2 oknami. Piękna panorama miasta. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fredry

Śródmieście,Warszawa

11 935 €682 m² 17,50 €/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:25

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem wyjątkową przestrzeń biurową w zabytkowej kamienicy przy ul. Fredry 6 w Warszawie. To idealna oferta dla firm poszukujących prestiżowej lokalizacji w sercu stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy przy ul. Przechodniej 2 *mieszkanie odwieżone, nowe meble *składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

7 480 zł83 m² 90,12 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English bellow Mamy ogromną przyjemność zaprezentować apartament na Powiślu przy ulicy Kruczkowskiego. Parametry nieruchomości Apartament jest świeżo po remoncie, wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

20 000 zł146 m² 136,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament przy łazienkach królewskich Wolne od maja budynek: nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku Apartamenty Parkowa tuż przy wejściu do Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł87 m² 91,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Miło nam przedstawić eleganckie mieszkanie znajdujące się w historycznej kamienicy przy ulicy Marii Konopnickiej. Doskonała lokalizacja, blisko parków, kawiarni, restauracji. Lokal dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 29 Listopada

Ujazdów,Warszawa

9 000 zł58 m² 155,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, nowoczesne mieszkanie W rezydencji łazienki park budynek: w prestiżowym budynku Rezydencja Łazienki Park przy ul. 29 Listopada, tuż obok wejścia do ulubionego parku warszawiaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

9 200 zł87 m² 105,35 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Z przepięknym widokiem na panoramę miasta W inwestycji trio apartamenty na muranowie dostępne od 15.09 BUDYNEK: Trio Apartamenty Warszawa to inwestycja nagrodzona wieloma prestiżowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, jasne i przytulne 2-pokojowe, i umeblowane mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu przy ul. Elektoralnej. Mieszkanie o pow 38 m2 usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 070 000 zł49 m² 21 818,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

* wyłącznie U nas * Szukasz mieszkania w Centrum Warszawy? Chcesz mieszkać w kamienicy i ulokować dobrze kapitał? Nie mogłeś lepiej trafić! Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego dwupokojowego mieszkania z klimatyzacją, zlokalizowanego w ścisłym centrum Warszawy. Idealne dla singla lub pary. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Ujazdów,Warszawa

6 520 zł61 m² 106,89 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowy, wykończony wysokiej klasy materiałami apartament w pięknej, odrestaurowanej, modernistycznej kamienicy z 1938 roku. Do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 265 000 zł58 m² 21 961,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Lokalizacja; śródmieście Nowe Miasto, dobra komunikacja. Kamienica zadbana, czyste wyremontowane klatki schodowe. Rozkład; salon 29m, oddzielna, widna kuchnia 6,14m, sypialnia 8,84m, łazienka 4,63m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(English below) Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 metrów kwadratowych, usytuowane w samym sercu Muranowa. To mieszkanie jest prawdziwym klejnotem dzięki swojemu wyjątkowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

6 000 zł60 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe, ciche mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w nowoczesnym, eleganckim 6-piętrowym apartamentowcu w znakomitej lokalizacji na Powiślu. Mieszkanie o pow. 60 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

880 000 zł48 m² 18 307 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu o powierzchni 48,07 m2. - salon z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Centrum,Warszawa

45 000 zł160 m² 281,25 zł/m²

 

Piętro:27/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament W prestiżowym wieżowcu złota 44 budynek: złota 44 została zaprojektowana przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda, jest najwyższym budynkiem mieszkalnym tej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Solec,Warszawa

715 000 zł37 m² 19 567,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Solec. Przykładowy, przewidywany zysk z najmu krótkoterminowego wacha się od 92 700 pln do 113 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł73 m² 67,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pok. - pow ok. 75 m2 - Świetna lokalizacja! - Dla pary / studentów - pkp Powiśle - Metro centrum nauki kopernik, bulwary Wiślane Oferujemy na wynajem okazałe i przestronne, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powiśle,Warszawa

1 157 000 zł41 m² 27 973,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Kto: totu Nieruchomości Co: mieszkanie 41,36 m Gdzie: zagórna, powiśle, warszawa Za ile: 1 157 000 zł - Gotowe do zamieszkania - Zadbane, nie wymaga nakładów finansowych - W samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Powiśle,Warszawa

15 000 zł100 m² 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 100M2, 3 pokoje, wysoki standard, wyjątkowa lokalizacja, wilanowska, powiśle budynek: kameralna inwestycja o wysokim standardzie na warszawskim Powiślu, zapewniająca komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gamerskiego

Śródmieście,Warszawa

1 699 000 zł85 m² 19 988,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1965

Szukasz gotowca inwestycyjnego w super lokalizacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Bezpośrednie sąsiedztwo Ogrodu Saskiego (150 m- 2 min. pieszo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

35 000 zł142 m² 246,48 zł/m²

 

Piętro:39/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Z wyjątkowym widokiem - złota 44 budynek: wieżowiec został zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda i jest najwyższym budynkiem mieszkalnym w Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł29 m² 20 415,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na zakup kawalerka 29,34m2 zlokalizowana przy al. "Solidarności" 91 obok metra Ratusz Arsenał i placu Bankowego. Budynek z początku lat 60. Z windą. Idealne mieszkanie na start lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Centrum,Warszawa

35 000 zł133 m² 263,16 zł/m²

 

Piętro:20/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na złotej 44 budynek: wieżowiec został zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda i jest najwyższym budynkiem mieszkalnym w Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł60 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja Westate ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie z potencjałem na sprzedaż na granicy Woli i Śródmieścia. -Mieszkanie i lokalizacja Mieszkanie jest położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną otwartą kuchnią w idealnej lokalizacji w Centrum. Mieszkanie w centrum niedaleko bulwarów wiślanych. Idealna propozycja dla dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Z. Słomińskiego tuż przy stacji metra Dworzec Gdański. Mieszkanie znajduje się na 17. piętrze w 17-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł138 m² 61,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gotowy do wynajmu od zaraz, ekskluzywny 3-pokojowy apartament (138 mkw) na 8. piętrze, w sercu Warszawy, w prestiżowym apartamentowcu z przy ul. Grzybowskiej. Budynek całodobowo chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe mieszkanie w centrum Warszawy przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Nieruchomość znajduje się na parterze zabytkowej kamienicy z 1911 roku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł83 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w dobrej lokalizacji, obok budynku przystanek tramwajowy i autobusowy. Arkadia, muzeum Polin, pawiak. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, składa się z :salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elektoralna

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 900 zł44 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 44 m2, piętro 1/7 z windą, w budynku z 2000 r. przy ul. Elektoralnej, śródmieście Południowe. Idealne dla pary. Oferta dla osób bez zwierząt. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

765 000 zł32 m² 23 906,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Kawalerka 2-pokojowa 32 m2 Warszawa Śródmieście ul. Andersa- ogłoszenie prywatne bez prowizji. Sprzedam bardzo funkcjonalną dwupokojową kawalerkę na Warszawskim Muranowie (śródmieście). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

5 530 zł56 m² 99,64 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, zlokalizowanego w kamienicy przy ul. Kruczej. Idealne dla singla lub pary, może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielańska

Śródmieście,Warszawa

1 190 000 zł60 m² 19 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 60m2, może być w układzie dwu lub trzy pokojowym, znajdujące się przy ul. Bielańskiej 9, nieopodal pl. Bankowego w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

10 000 zł52 m² 192,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / apartament na powiślu W inwestycji patria przy ul. Kruczkowskiego budynek: nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Patria przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

887 000 zł46 m² 19 270 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokojowe, nowoczesne, po remoncie w cichej zielonej części Powiśla. Połączony salon z kuchnią oraz przedpokojem dał powierzchnię ok 25 m2 z wyjściem na loggię. Na podłogach.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij