dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

14 000 zł100 m² 140 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny , całkowicie nowy apartament położony na ostatnim piętrze świeżo odnowionej kamienicy na warszawskim Powiślu. Doskonała lokalizacja pozwala na szybki dojazd do centrum miasta, obfituje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania dwupokojowego na Powiślu. Lokal ma 47m2. Pokoje są duże i ustawne. Kuchnia jest w formie aneksu. Mieszkanie przeszło remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł140 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Unikalny, świeżo wyremontowany apartament w historycznym budynku w prestiżowej Alei Szucha w Centrum Warszawy. Doskonały adres, blisko Parku Łazienki Królewskie, restauracje, ambasady,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 099 000 zł88 m² 23 852,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 88m2 usytuowane w pięknej przedwojennej kamienicy przy ulicy Marszałkowskiej 17. Myślę, że tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł47 m² 91,49 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, 47 m2 mieszkanie z 3 oddzielnymi pokojami przy ul. Grzybowskiej 5, zlokalizowane w samym Centrum Warszawy, nieopodal Placu Grzybowskiego. Pokój 1: rozkładana sofa, szafa, komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muranów,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 42m2, piętro 2/2 bez windy, w kamienicy z 1960r. przy ul. Karmelickiej, śródmieście Muranów. Idealne dla studentów, pary lub rodziny. Cena: 3300 zł + 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 800 000 zł115 m² 41 859,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Wyjątkowy, trzypokojowy Penthouse , zlokalizowany na ostatnim 7 piętrze, pięknie odrestaurowanej kamienicy, w jednej z najbardziej reprezentacyjnych lokalizacji Warszawy - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

3 390 000 zł118 m² 28 677,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Prezentujemy unikalny apartament zlokalizowany na warszawskim Powiślu, stworzony z myślą o miłośnikach wyjątkowego charakteru kamienic i nowoczesnych wnętrz. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muranów,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 40 m2, piętro 9/9 z windą, w kamienicy z 1965r., przy ul. Wałowej, śródmieście, muranów. Idealne dla singla/singielki, pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muranów,Warszawa

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 54m2, piętro 3/9 z windą w budynku z 1964r. przy ul. Al. Jana Pawła II, wola, muranów. Idealne dla pary, młodej rodziny, studentów lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Koszyki,Warszawa

5 300 zł57 m² 92,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w unikatowym apartamencie przy ul. St. Noakowskiego 16. Piąte piętro w prestiżowej kamienicy Aarona Oppenheima z 1913 r. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Śródmieście,Warszawa

765 000 zł36 m² 21 074,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Urokliwe mieszkanie położone w niskim, kameralnym budynku, na Osiedlu Szwoleżerów, zaprojektowanym przez Halinę Skibniewską. Dwa ustawne pokoje z dużymi oknami z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 279 000 zł58 m² 21 994,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy z 1959 r. Budynek z windą. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie dwustronne: widok na ul. Marszałkowska i na patio. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

1 040 000 zł45 m² 22 887,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeśli poszukujesz nowocześnie urządzonego mieszkania w centrum miasta, w dobrze skomunikowanym miejscu, ale zależy Ci również na ciszy i zielonej okolicy - zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie z balkonem w top lokalizacji - Jana Pawła II. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 50 m Piętro 6 - przepiękny widok, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe, wynajem umowa minimum na 1 rok. Salon połączony z kuchnią, oddzielne 2 sypialnie. Mieszkanie widne. Większość mebli nowa (łóżko, szafa, komoda, narożnik w salonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Nowosielecka

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł26 m² 68,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczna kawalerka w Warszawie/ śródmieście/ujazdów, ul. Nowosielecka, okolice Czerniakowskiej i Gagarina. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 4. Podłoga -parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł56 m² 98,21 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ul. Marszałkowskiej, w samym centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

740 000 zł38 m² 19 473,70 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, dwupokojowego, rozkładowego oraz funkcjonalnego mieszkania. Nieruchomość znajduje się na warszawskim śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 449 000 zł57 m² 25 596,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

843 000 zł42 m² 19 976,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Szukasz wysokiego mieszkania w przepięknej, zabytkowej kamienicy w centrum miasta? Nie chcesz dużych nakładów finansowych na start, a może szukasz nieruchomości na inwestycję? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł105 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe 105m2 Znajduje się przy ul. Grzybowska 4 Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu połączonego z kuchnią 2 Łazienek, garderoby, przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Oleandrów,Warszawa

820 000 zł39 m² 21 025,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość w kamienicy usytuowaną na Śródmieściu Południowym w bliskiej odległości Pl. Unii oraz Łazienki Królewskie atuty Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

7 100 zł69 m² 102,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany na Warszawskim Powiślu przy ulicy Fabrycznej. Jest to jedno z najbardziej cenionych lokalizacji miejsce. W około mnóstwo parków, terenów rekreacyjnych, bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orłowicza

Powiśle,Warszawa

950 000 zł38 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:38

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Powiślu przy ul. Mieczysława Orłowicza. W bezpośrednim sąsiedztwie park, 5 minut spacerem do Wisły, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Preznetujemy Państwu wygodny apartament w znakomitej lokalizacji przy ul. Pańskiej. Mieszkanie jest świetną opcją dla poszukujących mieszkania w centum miasta z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 w fantastycznej lokalizacji. To wygodne lokum znajduje się na 4 piętrze z windą budynku apartamentowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

1 829 000 zł94 m² 19 498,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dla pary poszukującej oryginalnego i niestandardowego mieszkania, które pozwoli się wyróżnić w prestiżowej lokalizacji - Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę kawalerkę z 2013 roku na ulicy Stawki 8. Mieszkanie znajduje się na 12. piętrze i oferuje piękny widok na Warszawę. Dostępne od września. Czynsz wynosi 3500 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

12 000 zł91 m² 132 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, 3-pokojowy apartament o pow. 91 m2 z tarasem , zlokalizowany w Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej. Apartament znajduje się na 4.piętrze w 16 - piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

660 000 zł28 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na drugim piętrze zabytkowej kamienicy z lat 50. z windą. Pełna własność. Duże okna - mieszkanie doświetlone , widok na zieleń w kierunku północnym. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

dostępne od 5 października / available starting from th 5th of October 2 pokoje w ścisłym centrum - ul. Chmielna 35, obok tkmaxx, h&m itp. - świeżo po generalnym remoncie, wszystko nowe Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Muranów,Warszawa

5 000 zł69 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 69m2, piętro 7/7 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Stawki, śródmieście Północne. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5000 zł + 830 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł37 m² 24 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Czy zależy Ci na mieszkaniu w ścisłym centrum Warszawy? Czy chcesz mieć w zasięgu pieszym najważniejsze punkty miasta, takie jak: pałac Kultury i Nauki, dworzec Centralny, muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stare Nalewki

Śródmieście,Warszawa

4 950 000 zł118 m² 41 949,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu przepięknie zlokalizowany apartament z widokiem na Ogród Krasińskich. Śródmieście - ul. Stare Nalewki - Apartament. Na powierzchni 118m2 znajdą Państwo salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

949 000 zł50 m² 19 060,10 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na sprzedaż / Grzybowska 5 / 3 pokoje / 48mkw Przedmiotem oferty jest trzypokojowe wykończone pod klucz mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Śródmieściu Północnym przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powiśle,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40 m2, piętro 9/10 z windą w budynku z 1970 r., przy ul. Górnośląskiej, śródmieście, powiśle. Mieszkanie jasne, przestronne, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Muranów,Warszawa

3 300 zł34 m² 97,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[English below] Klimatyczne i wygodne, bardzo słoneczne mieszkanie otoczone zielenią. Centralnie usytuowana, a zarazem cicha i spokojna przestrzeń, dzięki ekspozycji okien na podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

9 800 zł55 m² 178,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie w sercu Warszawy - Śródmieście Zapraszamy do wynajęcia luksusowego, nowoczesnego mieszkania w prestiżowej części warszawskiego Śródmieścia. Położone w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

1 138 000 zł36 m² 32 056,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Ciche 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskim Powiślu. Położone na 1. piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Dobrej. Mieszkanie jest bardzo wysokie (2,9 m), całkowicie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Salezego

Powiśle,Warszawa

540 000 zł25 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu kawalerkę znajdującą się w świetnej lokalizacji w zadbanym budynku przy ul. św. Franciszka Salezego. Mieszkanie Kawalerka o powierzchni 25.