dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 295 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

35 000 zł160 m² 218,75 zł/m²

 

Piętro:28/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Brief: złota 44, 28 piętro. Nowoczesny, jasny, apartament 160m2 na wynajem. Salon z kuchnią, 3 sypialnie, 3 łazienki, garderoba, komórka lokatorska oraz 2 miejsca garażowe. Ekspozycja na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł50 m² 80,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Śródmieście lwowska / plac politechniki 2 pokoje 49,66 m2 Możliwość na biuro. Puste lub częściowo umeblowane. Mieszkanie o pow. 49 m2 położone na 3 piętrze w 5-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

2 650 zł25 m² 107,72 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio u zbiegu ulicy Kruczej i Wspólnej. Doskonała oferta dla osób ceniących sobie życie w Centrum miasta, bliskość natury /parki Powiśla, bulwary Wiślane/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

3 300 zł59 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2 pokojowe mieszkanie na Muranowie. Pełne umeblowanie, po remoncie. Piękny widok. W sypialni: łóżko podwójne, szafa. W salonie: kanapa, stół, krzesła, regał, komoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 170 000 zł136 m² 15 955,90 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Warszawa ul. Słomińskiego, czteropokojowe mieszkanie, dwie łazienki, logia i balkon. Ochrona, blisko sklepy "ch Arkadia", piekarnia. Obok Stare Miasto, bulwary Wiślane. Mieszkanie bardzo jasne - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Centrum,Warszawa

3 600 000 zł54 m² 66 666,70 zł/m²

 

Piętro:27/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Unikalna oferta sprzedaży apartamentu w prestiżowej inwestycji Cosmopolitan, z niesamowitym widokiem na panoramę Warszawy. Apartament znajduje się na 27 piętrze w 44-piętronym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

3 150 zł30 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świętokrzyska 30 I Wynajem I Śródmieście I Centrum I Pałac Kultury I Złote Tarasy Zamieszkaj w samym centrum warszawskiego centrum, przy ul. Świętokrzyskiej 30, 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

925 000 zł48 m² 19 421 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Krucza Centralna ulica Śródmieścia! Prezentujemy piękne rozkładowe mieszkanie 47,63m2. przy ul. Kruczej Usytuowane na 4 piętrze budynku 6-piętrowym z roku 1961 Kamienica z windą Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

580 000 zł26 m² 22 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki usytuowanej na pierwszej kondygnacji w pięknej kamienicy. Nieruchomość położona jest w fenomenalnie zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1 pokój 37m2 Stare Miasto, ul. Świętojańska. Bezpośrednio! Szanowni Państwo, oferuję do wynajmu ładne, kameralne mieszkanie mieszczące się na poddaszu w historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Do wynajęcia kawalerka (28m2), położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Śródmieście Północne,Warszawa

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę przestronną kawalerkę (36m2) z balkonem i widną kuchnią z aneksem jadalnym. Mieszkanie jest usytuowane w samym centrum Warszawy: krakowskie Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

2 540 000 zł94 m² 27 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronny apartament w nowej, eleganckiej Inwestycji "przy Arsenale". Nieruchomość zlokalizowana jest w wyjątkowej lokalizacji w apartamentowcu z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł92 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, elegancki i słoneczny, 3-pokojowy apartament w inwestycji Holland Park, zlokalizowanej w cichej i zielonej okolicy placu Trzech Krzyży. Możliwość relaksu i rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

820 000 zł47 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania na Muranowie. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł82 m² 63,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem blisko uniwersytetu warszawskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu klimatycznego mieszkania o powierzchni 82,5 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci wynagrodzenia agencji! tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, w ścisłym centrum Warszawy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

1 350 000 zł65 m² 20 683,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy Placu Konstytucji 6 w Warszawie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Okna salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta dotyczy zakupu mieszkania o powierzchni łącznej 39,55 m2, podzielonego na 2 funkcjonalne kawalerki na wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy, w Śródmieściu Warszawy. Kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł93 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bez pośredników - mieszkanie nieumeblowane - idealne na biuro/kancelarie/gabinet - od zaraz. Kuchnia W pełni wyposażona. Piękna zabytkowa odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Mariensztat,Warszawa

2 900 zł34 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia położone na zabytkowym Mariensztacie przestronne, umeblowane mieszkanie jednopokojowe. Usytuowane na pierwszym piętrze w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

7 500 zł145 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na ul. Górnośląskiej 5 - w sercu zielonego Powiśla. To miejsce, które łączy w sobie prestiż lokalizacji z przestrzenią do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł67 m² 14 977,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jeśli jesteś zmęczona(y) miejskim zgiełkiem i marzy ci się podwarszawska oaza spokoju za 50% ceny apartamentu w stolicy, koniecznie przeczytaj opis! Trzypokojowy apartament w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Muranów,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 40 mkw zlokalizowane na Warszawskim Muranowie przy ul. Pokorna 2. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze z loggią w apartamentowcu z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zajęcza

Powiśle,Warszawa

8 500 zł56 m² 151,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament w sercu Warszawy - czekający na pierwszego najemcę! elektrownia powiśle | metro | wysoki standard | prestiżowy budynek | bulwary wiślane Prezentujemy świeżo wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

4 900 zł38 m² 128,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne , nowoczesne i wygodne mieszkanie na Powiślu. Lokalizacja/ budynek: świetna lokalizacja na Powiślu - dzielnicy pełnej niezależnych galerii i sklepów w stylu retro. Tętniące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

4 750 000 zł97 m² 48 969,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament 97 M2 | 3 pokoje | po generalnym remoncie | przy placu trzech krzyży - holland park budynek: holland Park to zespół budynków mieszkalnych położony wzdłuż ul. Książęcej, tuż przy pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł27 m² 25 925,90 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę w centrum Warszawy. 27 m2 - pokój połączony z kuchnią - nowoczesna łazienka z prysznicem Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście Północne,Warszawa

3 900 zł51 m² 76,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- - - - english below - - - - 2 pokoje, balkon, kamienica śródmieście marszałkowska 140 Prezentowana nieruchomość to 50,90-metrowe przestronne i jasne mieszkanie w Centrum Warszawy. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

30 000 zł121 m² 247,93 zł/m²

 

Piętro:10/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak eng|ua|ru Zostań pierwszym najemcą! elegancki partament Z widokiem na pałac kultury Złota 44 | Widok na Pałac Kultury i Nauki| Jasne stylowe wnętrza | Smart Home| Powyżej 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

765 000 zł36 m² 20 958,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na Powiślu! Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,50 m , 7 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1965 roku -warszawa, śródmieście- powiśle. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł70 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z super widokiem! Blisko Metra Dworzec Gdański. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 70m2 znajduje się na 10 piętrze. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł56 m² 133,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem 4 pokojowe, wykończone w dobrym standardzie mieszkanie o powierzchni 56 m2 w Śródmieściu. Lokalizacja Trzy pokojowe mieszkanie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Powiśle-Solec,Warszawa

990 000 zł56 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność przedstawić 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na renomowanym osiedlu Szwoleżerów, znajdującym się przy Agrykoli i Łazienkach Królewskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

1 950 000 zł67 m² 29 104 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną na Śródmieściu Południowym. Budynek wybudowany w 2003 roku, znajduje się w niedalekiej odległości od Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł36 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Umowa najem okazjonalny! Mieszkanie wolne od 1 stycznia 2025 dla solidnych najemców. Inwestycja położona w Warszawie ul. Złota 6. Funkcjonalne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł27 m² 22 434,50 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż! Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne i po remoncie 2-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy przy al. Jana Pawła dostępne od zaraz! Atuty nieruchomości: - mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

4 400 zł48 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2