dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 295 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dragonów

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 4; piętro: 0; garaż: parking strzeżony; mieszkanie w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

okna pcv - po remoncie :wod,kan,gaz - bezpośrednio-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 000 zł87 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:15/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; balkon: jest; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 22; winda: jest; piętro: 14; powierzchnia całkowita: 87,5 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bellottiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; balkon: jest; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 9; winda: jest; piętro: 5; garaż: garaż podziemny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

luksusowy apartament z widokiem na plac Dabrowskiego, balkon, kuchnia bardzo dobrze wyposazona (zmywarka itd), lazienka z wanna z hydromasazem, stacja metra swietokrzyska 1min, mazowiecka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

600 000 zł39 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1946

luksusowy apartament z balkonem, widok na plac Dabrowskiego i Ambasade Wloska, lazienka z oknem i wanna z hydromasazem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Natolińska

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie po remoncie, podlogi wycyklinowane, wymalowane sciane, cala lazienka wymieniona. scisle centrum, tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienna

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 6; winda: jest; piętro: 2; mieszkanie nadaje się na biuro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane,ciche. Kuchnia z prześwitem na pokój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zgoda

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:9/21

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 22; winda: jest; piętro: 8; garaż: brak; mieszkanie umeblowane i wyposażone, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bagno

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 15; winda: jest; piętro: 4; mieszkanie jest po generalnym remoncie, umeblowane gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 17; winda: jest; piętro: 16; garaż: garaż podziemny; mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozbrat

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 5; piętro: 4; bardzo ładne, słoneczne, przytulne, ciepłe mieszkanie W eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kręta

Śródmieście Południowe,Warszawa

5 600 zł93 m² 60,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: meble: umeblowane; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 3; bardzo ciche, z balkonem wychodzącym z dużego pokoju na tereny zielone. Oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; stan lokalu: wysoki; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 12; winda: jest; piętro: 10; garaż: garaż podziemny; do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:11/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 24; winda: jest; piętro: 10; garaż: garaż; nowe mieszkanie, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozbrat

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: os. strzeżone; stan lokalu: bardzo dobry; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 2; ładne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: os. zamknięte; stan lokalu: bardzo dobry; media: domofon, internet, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 12; winda: jest; przecznica: inflancka; piętro: 6;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

6 500 zł90 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 1; mieszkanie nadaje się na biuro: jest; nieruchomość zlokalizowana jest w samym sercu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojerska

Stare Miasto,Warszawa

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

dostępnne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; balkon: jest; stan lokalu: bardzo dobry; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 6; winda: jest; piętro: 2; garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Szucha

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dodatkowe: balkon: jest; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: brak umeblowania; liczba pięter: 6; winda: jest; piętro: 2; * Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Freta

Nowe Miasto,Warszawa

2 250 zł47 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 2; piętro: 2; mieszkanie znajduje się w zabytkowej, odrestaurowanej w 2006 r. kamienicy. Kilka lat temu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łucka

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:10/21

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 30; winda: jest; piętro: 9; mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie, ciche mieszkanie, po generalnym remoncie, nowa łazienka, kuchnia ze zmywarką, pralko-suszarką, na podłodze w całym mieszkaniu nowe, olejowane deski dębowe, dwie duże szafy wnękowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

6 500 zł82 m² 79,27 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 17; winda: jest; piętro: 1; mieszkanie nadaje się na biuro: jest;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w samym Centrum, 22m2, aneks kuchenny, w przedwojennej, czystej i zadbanej kamienicy, bardzo cicha, jasna, wysoka, vp., winda, po remoncie, umeblowana, całkowicie wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy w poblizu Placu Trzech Krzyzy, parkow, sciezek rowerowych nad rzeka. Po kompletnym remoncie, wykonczone na bardzo wysokim poziomie. Sklada sie z: hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojerska

Nowe Miasto,Warszawa

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 4; piętro: 1; garaż: garaż podziemny; słoneczne, ciche, przyjemne mieszkanie (umeblowane):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Starego Miasta

Stare Miasto,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze 50m2 mieszkanie z widokiem na Rynek Starego Miasta. Wysoki standard, 30m2 jasny salon z oknami na Rynek (stol na 4 osoby, kanapa, fotel, stolik), aneks kuchenny (podwojna plyta ceramiczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

1 550 zł32 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobra komunikacja. Ciche, spokojne, całodobowa ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

495 000 zł40 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:4/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znakomite zarówno do 'użytku własnego' (bardzo dobrze utrzymane), jak i zakup inwestycyjny pod wynajem. Niski czynsz: ok 160 zł,. Ekspozycja okien południowo-wschodnia, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapitulna

Stare Miasto,Warszawa

4 500 zł46 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; piętro: 2; garaż: na podwórku; mieszkanie po generalnym remoncie, wszystko nowe, pierwszy Najemca, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, kuchnia ciemna z zabudową, łazienka po remoncie. drzwi wejsćiowe Gerda, mały balkon z widokiem na Pałac Kultury

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

1 690 zł40 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia 40 m2,doskonała lokalizacja, ul. Ogrodowa 49a (przy budynku sądu), nowe - oddane w 2008 roku, 3 piętro (2 windy) wideofon, w korytarzu zabudowana szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

2 400 000 zł120 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wykończone, czy? luksusowo-to kwestia zapatrywań na luksus

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

225 000 zł27 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne, bardzo ciepłe, usytuowane w dobrym punkcie (przy hali mirowskiej). Blok całodobowo strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwna

Śródmieście,Warszawa

1 780 zł40 m² 44,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

słoneczne, ciche przytulne mieszkanko z ogrodem na tylko dla mieszkańców zamkniętym na tyłach, w którum można posiedzieć,w centrum Starówki ,wszędzie dobra komunikacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł90 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: centrum Warszawy ul. Mokotowska 41 naprzeciwko ulicy Chopina W pobliżu (pieszo): park łazienkowski 3 min, metro 5 min, plac konstytucji 2 min, pałac kultury 12 min , ambasady usa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł96 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmę apartament o powierzchni 96 m kw (4 pokoje; 2 łazienki), znajdujący się w nowoczesnym, nowowybudowanym budynku. Lokalizacja: dzielnica Śródmieście, ul Stawki, bardzo blisko.