dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwu pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie w budynku Babka Tower. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze, w niskiej części wieżowca, od cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

9 900 zł148 m² 66,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Jedna z najbardziej eleganckich, reprezentacyjnych, zabytkowych kamienic przedwojennej Warszawy, w ścisłym centrum z widokiem na Marriott, żagiel, hotel Rialto. Odnowiona marmurowa klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 39m2 w Śródmieściu. Świetna lokalizacja, dobra komunikacja - bardzo blisko metro , Stare Miasto. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

535 000 zł62 m² 8 629,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w unikatowej lokalizacji - ścisłe Centrum, bezposrednie sąsiedztwo infrastruktur i metra! Przedwojenna kamienica, ładne, wysokie mieszkanie - 3.5m! Mieszkanie dwupokojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecam przesympatyczne, słoneczne mieszkanie z dużym potencjałem położone na pierwszym pietrze w budynku 4- pietrowym. Cegła. Duży 21m pokój z wnęką wychodzący na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie na Muranowie. Mieszkanie całkowicie umeblowane, świeżo odmalowane, wykończone w wysokim standardzie, bardzo nowocześnie. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

410 000 zł46 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

! super lokalizacja!metro! nowe miasto , park krasińskich! balkon! 1-piętro! Ładne dwupokojowe widne ,funkcjonalne mieszkanie w dobrej lokalizacji. Kameralny budynek dwa lokale na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

240 000 zł22 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Kawalerka w centrum Powiśla. Otwarta przestrzeń z aneksem kuchennym i z balkonem. Mieszkanie po remoncie. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane. 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym ("garaż rodzinny"), ochrona i monitoring. Budynek w odległosci ok. 50m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

410 000 zł38 m² 10 649,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Kamienica zlokalizowana w samym centrum miasta. Około 100 metrów do Nowego Światu. Jednocześnie blisko do wszystkich środków komunikacji miejskiej. Mieszkanie w dobrym stanie, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

420 000 zł36 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 -pokojowe mieszkanie w bloku. 36 m kw. Wymienione okna na nowe pcv,instalacje wewnątrz nowe, intalacje w budynku - nowe przyłącza, tv kablowa ,telefon, domofon, winda, piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

325 000 zł39 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w samym centrum Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Saskiego. Osiedle za Żelazna Bramą, mieszkanie położone na 5 piętrze w budynku 15-to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Muranów,Warszawa

360 000 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

mieszkanie 2 pokojowe na śródmiejskim Muranowie. Tuż w pobliżu w pobliżu skweru. Szybka komunikacja - do Centrum i Metra 5 minut, po sąsiedzku pełna infrastruktura. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo polecam wygodne i ładne mieszkanie w samym centrum z widokiem na Pałac kultury!całość to 36 m na które składa się salon otwarty na widną kuchnię.Sypialnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

330 000 zł36 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z widokiem na park w Śródmieście na Powiślu, środkowe z balkonem, pierwotnie dwupokojowe z kuchnią w prześwicie do mniejszego pokoju. Obecnie po przebudowie, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

365 000 zł43 m² 8 488,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w centrum na Placu Unii Lubelskiej. Jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie Stary Moktów / Śródmieście. Całkowicie odremontowane mieszkanie w przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

355 000 zł55 m² 6 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

! 3-pokoje! widna kuchnia , loggia! 54,5m2 śródmieście , niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest doskonała sieć komunikacji miejskiej - jana pawła II,do metra ok 10 minut ,super punkt. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

355 000 zł49 m² 7 244,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Śródmieście , metro- ratusz -ok - 10 minut! widna kuchnia ok7 m2 ,! cegła! 2-piętro. Dwa pokoje 48,9m2 ul. Dzielna , ładny rozkład pomieszczeń ,mieszkanie dwustronne , widne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Warszawa

490 000 zł54 m² 8 990,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Budynek zlokalizowany w cichym zakątku Starego Miasta, po wymianie instalacji. Dobry punkt pod względem infrastruktury. Mieszkanie zadbane aczkolwiek wymaga remontu. W kuchni starsza glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

458 000 zł46 m² 9 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku z cegły w Centrum, obok Placu Zbawiciela. Budynek 5 piętrowy z windą, po wymianie wszytkich pionów wodnych i kanalizacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

279 000 zł34 m² 8 205,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Okazja! Przytulne dwupokojowe mieszkanie na ulicy Andersa w pięknej kamienicy zaraz przy Parku Krasińskich, 100 metrów od Metra Dworzec Gdański a 200metrów od stacji Ratusz Arsenał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

294 000 zł38 m² 7 736,84 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie, w budynku z 1967 roku, w okolicy ul. Żelaznej i al. Solidarności. Układ pomieszczeń; pokoje 9m i 14m-na podłodze parkiet, kuchnia 4,5m-ciemna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Muranów,Warszawa

385 000 zł35 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie dwu pokojowe w zadbanym budynku z cegły z nową elewacją. Mieszkanie w dokumentach 35m2, a faktycznie 38 m2. Wcześniej był to pokój z kuchnią, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł70 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowoczesny apartament 70 m.kw (2 pokoje z możliwością zmiany na 3 pokoje) położony w centrum Warszawy, w zielonej i prestiżowej części Powiśla obok Placu Trzech Krzyży, Sejmu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Agencjom oraz wszelkim Pośrednikom i Doradcom Dziękuję - teraz i w przyszłości! Najtańsze 3 pokoje w Najdroższej Lokalizacji + Obok Obie Linie Metra. Bezpośrednio sprzedam (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

515 000 zł59 m² 8 728,81 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Ciche mieszkanie na Muranowie w dobrej lokalizacji. Blisko Metro Ratusz. Trzy rozkładowe pokoje 18/12/12m2 na podłodze parkiet, kuchnia 10,80m2 z oknem, łazienka i wc oddzielnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Starego Miasta

Śródmieście,Warszawa

682 000 zł43 m² 15 860,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Niezwykłe mieszkanie z pięknym widokiem na Wisłę. Ciche pomimo,że znajduje się w centrum Starówki na Rynku. Można powiększyć okna, jest zgoda konserwatora zabytków i zwiększyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Możliwość negocjacji! Mieszkanie na 10 piętrze w 15-piętrowym wieżowcu w Centrum Warszawy, k/pl. Bankowego. Dwa bardzo ładne pokoje, gustownie urządzone, kuchnia w prześwicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

2 950 zł75 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! Zapraszam przez 7 dni w tygodniu! Polecam piękne z klimatem, wysokie (350 cm) i ciche mieszkanie 3 pokojowe (75 m2) z widokiem na Pałac Kultury, w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

815 000 zł80 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Duże, bardzo ladne mieszkanie w kamienicy z 1935r. Kamienica w bardzo dobrym stanie. Poszukiwany rejon - zaplecze Traktu Królewskiego, bezpośrednie sąsiedztwo terenów spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

810 000 zł78 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe, komfortowe na warszawskim Powiślu! Mieszkanie wykończone materiałami z wysokiej półki. Niezaprzeczalną wygodą są dwie łazienki i osobne wc. Salon z aneksem kuchennym /24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

398 000 zł51 m² 7 803,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przestronne i słoneczne rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m.kw. w klimatycznym budynku z cegły. Wysokość mieszkania 2,80 m. Powierzchnia pokoi: 16 i 15 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w odrestaurowanej, zadbanej kamienicy z windą. Mieszkanie znajduje się na ostatniej kondygnacji, posiada duży balkon i widok w kierunku Placu Trzech Krzyży. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

409 000 zł40 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjna nieruchomość- typu studio o pow. 40m2, którą W każdej chwili można przearanżować na dwa pokoje Z kuchnią (na koszt sprzedającego!) - idealne na biuro (ostatnie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na śródmiejskim Muranowie. Bardzo dobra komunikacja - 5 minut metro Dworzec Gdański i 5 minut do Pl. Bankowego. Budynek z lat 50' tych z cegły, zadbany, po wymianie pionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

484 000 zł51 m² 9 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe rozkładowe mieszkanie w cichym i zielonym zakątku Muranowa. Blisko do Centrum Handlowego Arkadia. Świetny dojazd komunikacją miejską (tramwaj, autobus, metro), 15 min. do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! metro! balkon! cisza/zieleń! 2-pokoje 37,8m2 , rozkładowe , niezależne wejścia do każdego pokoju z korytarza. Dobra inwestycja - idealne pod wynajem! Pokoje - pok-ok-16m2 , pok-10 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na Muranowie po śródmiejskiej stronie. Lokal wysoki 2,8m, rozkładowy, jednostronny. Cichy i słoneczny - okna z mieszkania skierowane są na stronę zachodnią - widok na.