dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł54 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Stare miasto- freta 54m2, 3 pokoje, stan bardzo dobry! Zapraszam na prezentacje wyjątkowego mieszkania położonego w starej kamienicy na Starówce w samym sercu Starego Miasta Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Muranów,Warszawa

365 000 zł46 m² 7 934,78 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Idealna lokalizacja ze względu na komunikację oraz pełną infrastrukturę miejską, zielony i cichy Muranów. Trzy pokojowe mieszkanie 46 m2 na piątym piętrze w dziewięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

462 000 zł63 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Trzypokojowe mieszkanie na Muranowie po śródmiejskiej. Usytuowane na pierwszym piętrze w niskim trzypiętrowym budynku. Lokal wysoki 2,70m, rozkładowy, dwustronny - okna z najmniejszego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji na ul. Emilii Plater blisko ch Złote Tarasy, dworca Centralnego i trzech stacji Metra - Centrum ,świętokrzyska i onz. Trzy pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa osobne pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką. Po częściowym remoncie. Nowe okna, odmalowane ściany, parkiet w pokojach. Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1 pokój połączony z aneksem kuchennym i łazienką o pow. 27m2 przy Al. Jana Pawła II i Ronda onz. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, na podłodze ładna terakota. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w pobliżu Nowego i Starego Miasta w Warszawie. Blisko Stacja Metra Ratusz Arsenał. Dwa pokoje , salon połączony z kuchnią + sypialnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

1 408 014 zł102 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta od dewelopera , bez prowizji I pcc. Ostanie kilka apartamentów. Zapraszam Budynek oddany do użytkowania!w ogłoszeniu - apartament o powierzchni 102 m2 , 3 pokojowy. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

398 000 zł46 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna oferta, ładne 2-pokojowe mieszkanie u zbiegu ulic: bonifraterskiej i Konwiktorskiej, w pięknej lokalizacji w sąsiedztwie Starego Miasta. Blisko do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

935 000 zł94 m² 9 946,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Znakomite miejsce ,super się mieszka. Mieszkanie ma 3 sypialnie jedna posiada własną łazienką, klimatyzacja we wszystkich pokojach. Miejsce postojowe indywidualne płatne osobno Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Jeden pokój przejściowy. W sypialni podwójna kanapa, szafy. Ciemna kuchnia, w pełni umeblowana i wyposażona, są garnki, naczynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frascati

Śródmieście,Warszawa

1 675 000 zł67 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z doskonałą lokalizacją w samym centrum Warszawy przy ulicy Frascati. Mieszkanie aktualnie jest w generalnym remoncie, zdjęcia to wizualizacje jak mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

469 000 zł51 m² 9 232,28 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w świetnym punkcie przy ul. Chmielnej, kamienica z cegły z lat 50-tych, składa się z 2 widnych ,2 pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki z prysznicem i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetny lokal na biuro, kancelarię czy gabinet. Doskonała i prestiżowa lokalizacja - ulica Wiejska na przeciwko Sejmu. Wynajem tylko na cele biurowe! Budynek otoczony piękną i zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

333 000 zł38 m² 8 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w Śródmieściu na Powiślu, jednostronne, dwupokojowe z balkonem. Usytuowane na pierwszym piętrze w siedmiopiętrowym budynku. Bardzo ciche, budynek usytuowany jest wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowy lokal w reprezentacyjnej kamienicy przy Al.Ujazdowskich 26. Powierzchnia to 50 m kw., na którą składają się następujące pomieszczenia: - duży pokój 20,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

785 000 zł60 m² 13 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1936

Jedna z najlepszych lokalizacji śródmiejskich. Kilka kroków do Nowego Światu, krakowskiego Przedmieścia, pałacu Kultury. Kilka minut pieszo do centrum handlowego przy Marszałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament 3 pok. 65m2 w apartamentowcu przy ul. Słomińskiego.Lokal wykończony w wysokim standardzie,meble na zamówienie z drewna teakowego i dębowego,podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Muranowie. Mieszkanie ciche, okna wychodzą na podwórko. Stan mieszkanie idealny, po generalnym remoncie. Urządzone w wysokim standardzie/ niezamieszkałe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 29 Listopada

Śródmieście,Warszawa

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

0% prowizji dla każdego klienta kupującego! wyłącznie U nas atrakcyjne mieszkanie W bardzo dobrej cenie 3 - pokojowe rozkładowe, dwustronne Z widną kuchnią W niskim kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

485 000 zł53 m² 9 150,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Idealna lokalizacja! Powiśle zabytkowa kamienica z 1931 r. pod Konserwatorem Zabytków. Wyjątkowe, klimatyczne, piękne mieszkanie na Powiślu. Mieszkanie 2-pokojowe 53 m2, pokoje rozkładowe, duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz widną kuchnią, położone przy ulicy Nowogrodzkiej (okolica Kruczej) w Śródmieściu w ścisłym Centrum Warszawy. Dwustronne ulokowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Franciszkańska tuż przy Freta! Śliczne mieszkanie wykończone w wysokim stndardzie, duży pokój dzienny, słoneczny, z oknami na podwórko i południe. Kuchnia częściowo otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

708 000 zł60 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 60 m2 w centrum Warszawy przy ulicy Świętokrzyskiej, która po planowanej modernizacji stanie się wizytówką stolicy. Mieszkanie jest narożne, okna salonu wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

370 000 zł37 m² 9 967,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ciche, wygodne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Położone w świetnym punkcie komunikacyjnym, w sąsiedztwie Starego Miasta, ogrodu Krasińskich, ośrodka sportowego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

ieszkanie 3 pokojowe z bardzo dużą loggią przeznaczone do wynajęcia na biuro. Bardzo dobra lokalizacja w samym centrum Warszawy. Tuż przy Dworcu Centralnym, pałacu Kultury i Nauki, C.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, w doskonałym punkcie, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Trzech Krzyży. Pokoje są niezależne, kuchnia oddzielna, ciemna, umeblowana. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie pośrednika W pełni pokrywa właściciel! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2, znajdujące się na ul. Słomińskiego, obok Arkadii. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na XIII piętrze w 15 piętrowym apartamentowcu z 2006 roku o pow. 62 mkw, w ścisłym Centrum Warszawy przy ul. Żelaznej nieopodal Ronda onz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 110 000 zł115 m² 9 673,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Kupujący bez prowizji.Wynagrodzenie agencji pokrywa strona sprzedająca. Do sprzedaży 4-pokojowy apartament na Osiedlu Prezydenckim. Mieszkanie nowocześnie wykończone, przestronne, jasne, wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

697 600 zł64 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Mieszkanie 64m2 w zabytkowej kamiennicy z 1913r na parterze, eleganckie, zachowała się oryginalna sztukateria, stolarka drewniana, podłoga wyłożona dębem w 4 kolorach. Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł81 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie , usytuowane na III piętrze w 3 piętrowym budynku przy ul. Ptasiej, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji min. Placu Bankowego i Ogrodu Saskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

827 000 zł87 m² 9 505,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w kamienicy z 1950 r. w Śródmieściu. Składa się z pokoju dziennego (29 m2), dwóch sypialni (15,8 m2; 13,8 m2), widnej, oddzielnej kuchni (16 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zbawiciela

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne przytulne mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy dla ludzi aktywnych którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy, na dole przystanek tramwajowy, do stacji Metro Politechnika 100 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, przestronne i ciche mieszkanie o pow. 55 mkw, z otwartą kuchnią. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, podłączony telefon, internet oraz telewizja kablowa. Usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 350 000 zł117 m² 11 500,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Do sprzedania elegancki apartament w kamiennicy o powierzchni 117,39m2. Mieszkanie położone jest w samym sercu Warszawy - ul. Nowogrodzka , tuż przy Rondzie Dmowskiego. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł87 m² 40,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 87,33 m2 przy ul. Boya-Żeleńskiego. Budynek znajduje się w sąsiedztwie Pl. Unii Lubelskiej, galerii Handlowej. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł125 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne i przestronne 125 metrowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na warszawskim Powiślu przy ul.Rozbrat. Wysoki standard 3 pokoje z możliwością wyodrębnienia 4 /czwartego/salon ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

680 000 zł62 m² 11 003,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

4 pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy. 4 piętro w 6 piętrowym budynku z windą. Teren zamknięty, strzeżony( możliwość wjazdu). Oddzielna, widna kuchnia. Oddzielne wc.Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł87 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pięknie wyremontowany apartament w kamienicy z 1897r w samym Centrum, plac Politechniki (okolice pl. Zbawiciela), 2 min pieszo do Metra i innych środkow komunikacji. 3 piękne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij