dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł63 m² 37,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche i jasne mieszkanie na ul. Poznańskiej koło Wilczej - 64m2, dwa pokoje z kuchnią, łazienka i wc oddzielnie. Mieszkanie na 4 piętrze z windą, umeblowane, z agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:suterena/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2pokojowe 50m2, ok.ul. Pawia, śródmieście. Wyposażenie oferowane w cenie: armatura łazienkowa, meble łazienkowe, zabudowa kuchenna, meble w zabudowie, sprzęt agd (kuchnia gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

2 250 zł45 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe 45m2 w samym centrum przy ul. Elektoralna. Mieszkanie posiada sypialnię z dużą, zabudowaną szafą, przestronny salon z sofą i oknami umieszczonymi po dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2011 roku absolutnie wszystko zostało wymienione na nowe. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (sypialnia + salon), kuchnia jest otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł44 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w samym centrum miasta. Z dużego pokoju wejście do mniejszego. Okna pokoi wychodzą na ulicę, okna kuchni na podwórko. W łazience glazura, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia doskonale położone w centrom miasta ciche po remoncie w okolicy pl Bankowego mieszkanie o pow.45m2.W pobliżu autobus tramwaj metro wolne od 1 lipca na Uniwersytet Warszawski na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

798 000 zł80 m² 10 037,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, luksusowe w kamienicy! Mieszkanie dobrze doświetlone, gdyż ma okna na trzy strony świata/ północ, wschód i zachód/. W pokojach na podłogach solidny, dębowy parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 37m2 znajduje się przy ulicy Ciasnej, w ścisłym sercu Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie Nowego Miasta, w niewielkiej odległości od Starówki. Doskonałe skomunikowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

740 000 zł47 m² 15 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, ciche, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji w okolicy Placu Trzech Krzyży, ulicy Wiejskiej na Trakcie Królewskim. W 2014 roku właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 46 m2, 2 pokojowe ok. ulicy Hożej (metro Centrum, pałac Kultury, dworzec Centralny, politechnika). Mieszkanie po remoncie i czyste (marmurowa posadzka, blaty granitowe, nowe agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy pieniędzy przy prezentacji! Dwa oddzielne pokoje z oddzielną widna kuchnią. Wyposażenie w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się w budynku przy Placu Unii Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwustronne o powierzchni 45m2 położone w kamienicy z lat sześćdziesiątych. Trzy pokoje. Oddzielna, z oknem kuchnia. Z dużego pokoju z wyjściem na loggie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Al. Jana Pawła i w Warszawie.Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Lokal składa się z: 3 pokoi, widnej kuchni, łazienki, loggi (6,5 m). Podłoga w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł60 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na biuro , gabinet itp. Zlokalizowany w samym Centrum Warszawy bardzo blisko ulicy Marszałkowskiej. Lokal w doskonałym stanie, przeszedł kapitalny remont na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bankowy

Śródmieście,Warszawa

1 990 zł30 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bez prowizji! Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - minuta pieszo do Metra Ratusz. Rewelacyjna lokalizacja (100 m do Metra Ratusz, tramwajów i autobusów, bliskość Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie,dwu pokojowe,rozkładowe,duzy pokoj 20m, maly 16m. Umeblowane częściowo. Wolne od 1 sierpnia 2015. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44 m na Powiślu przy ul. Kruczkowskiego. Mieszkanie składa się pokoju dziennego, sypialni, odrębnej widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 15 lipca wykończony w wysokim standardzie i urządzony z dbałością o szczegóły apartament na Powiślu. Powierzchnia apartamentu 57m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

795 000 zł80 m² 9 937,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Rozkładowe, klimatyczne mieszkanie położone na tyłach Traktu Królewskiego- krakowskiego Przedmieścia jak i Nowego Światu. Wysokie ponad 3 m. Dwa oddzielne pokoje o pow. 25 m i 20 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

798 000 zł79 m² 10 101,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Luksusowe 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Warszawy. W okolicy Park Łazienkowski oraz Agrykola. Świetny punkt komunikacyjny oraz bliskość ścisłego centrum. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kredytowa

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność! Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy przy ulicy Kredytowej 2 w centrum Warszawy (mieszkanie jest w dobrym stanie, po remoncie rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w Centrum Miasta przy ulicy Nowogrodzkiej polecam szczególnie przestronne, wygodne , trzypokojowe mieszkanie. Położone w ładnym budynku 7 piętrowym na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

1 300 zł62 m² 20,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum przy ulicy Królewskiej. Dwa lata temu przeprowadzony został w mieszkaniu generalny remont łącznie z wymianą wszystkich instalacji). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dowcip

Śródmieście,Warszawa

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Śródmieściu przy ulicy Dowcip o powierzchni 45m2. Po gruntownym remoncie. Dwa pokoje. Nowe okna, panele, drzwi, kafelki. Wysoki standard. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, przestronne o powierzchni 70 m2, zawiera duży salon z miejscem do pracy, sypialnia + garderoba, kuchnia, łazienka. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 150 zł34 m² 63,24 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament 1pokojowy 34m2 przy ul. Nowogrodzkiej, w samym Centrum Warszawy Pokój/salon, kuchnia, łazienka z prysznicem. Bardzo wysoki standard wykończenia i umeblowania. Urządzone przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

1 360 000 zł53 m² 25 660,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Luksusowo, w wysokim standardzie wykończony i w pełni urządzony apartament o powierzchni 56 m2. Dwa pokoje. Kuchnia otwarta na salon. Z salonu wyjście na taras. Apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 42 m2 położone w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy. Jeden pokój ( 25m2) z widną ( z oknem ) oddzielną kuchnią ( 10m2). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniegockiej

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł70 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Trzypokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy ulicy Cecylii Śniegockiej w Warszawie Apartament składa się z: 1. Salonu: 20 m2 2. Kuchni: 12,5 m2 3. Sypialni:15 m2 4. Sypialni: 14 m2 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

350 000 zł30 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Świetnie zlokalizowana, odświeżona kawalerka o powierzchni 30m2 w samym centrum miasta - przy ulicy Wiejskiej. Mieszkanie posiada pokój z otwartą kuchnią z zabudową kuchenną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, czteropiętrowej, zabytkowej kamienicy w bardzo spokojnej i prestiżowej części Warszawy, na Powiślu. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

5 400 zł53 m² 101,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy apartament w budynku apartamentowym "apartamenty na powiślu" przy ulicy Leona Kruczkowskiego w Warszawie Apartament składa się z: 1. Salonu połączonego z otwartą kuchnią 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Polecamy, cichą, słoneczną kawalerkę w kamienicy na Powiślu. Mieszkanie składa się z: 1) kuchni z oknem - 6,21 m2, 2) łazienki z oknem - 4,48 m2, 3) dużego pokoju z wnęką -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jezuicka

Śródmieście,Warszawa

800 000 zł40 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przepiękny apartament W centrum starego miasta , z widokiem na Skarpę Wiślaną i część Starego Miasta. Doskonała oferta pod inwestycję. Apartament może funkcjonować w systemie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe,42 m.kw,Śródmieście,ul:Anielewicza,cena 1800,-zł Rejon:Dwa przystanki tramwajowe centrum handlowe Arkadia Okres wynajmu minimum 12 miesięcy II p./ IX p . Od zaraz 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł57 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Gorąco polecam! Bardzo ładne, rozkładowe, widne, wysokie mieszkanie położone na szóstym piętrze w kamienicy z windą z 1959 roku. Ochrona, teren zamknięty i ogrodzony. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanko w samym centrum -al. Jerozolimskie/ Nowogrodzka - (5min. do Centralnego , 10 min. do st.metra Centrum); Oddzielna kuchnia z oknem umeblowana i wyposażona; pokój umeblowany;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

519 000 zł45 m² 11 533,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwa oddzielne pokoje położone w apartamentowcu- nowe budownictwo- na czwartym piętrze. Cena obejmuje miejsce postojowe W garażu podziemnym. Ciche! Kuchnia połączona z salonem ok. 24 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

289 900 zł28 m² 10 316,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Śródmieście muranów dobra lokalizacja W cichym centrum miasta Mieszkanie 1-pokojowe na 4 piętrze z balkonem. Mieszkanie składa się z przestronnego, widnego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

545 000 zł70 m² 7 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1969

70m2, ul. Twarda przy Miedzianej , idealny stan 3 pokoje, 1 piętro, mieszkanie i blok po kapitalnym remoncie, cena 545.000zł, 7785/m2 Mieszkanie w znakomitej lokalizacji, blisko śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 30 m2 przy ulicy Miłej na Nowolipkach. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2014 roku. Lokal położony w świetnej lokalizacji - 100 metrów od Alei Jana Pawła II, 5 minut do Arkadii.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij