dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł125 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie do wynajęcia w przedwojennej kamienicy "dom Bez Kantów", usytuowane w prestiżowej lokalizacji na rogu ulicy Królewskiej i Krakowskiego Przedmieścia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł82 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przy samym metrze Dworzec Gdański, znajduje się w apartamentowcu. Wejście do stacji metra Dworzec Gdański znajduje się ok. 20 metrów od wyjścia z reprezentacyjnej portierni. Obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł91 m² 87,91 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 91 m2, 3 pokojowy z dwoma łazienkami i garderobą. Apartament znajduje się na 4 piętrze. Jest bardzo cichy, ponieważ okna wychodzą na wewnętrzne patio i park. Cena wynajmu 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na pograniczu Śródmieścia i Woli. Doskonała lokalizacja, w pobliżu Hali Mirowskiej, pełna infrastruktura. Blisko metro, tramwaj, autobus, dogodne połączenie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

1 000 000 zł70 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 70m, w prestiżowej lokalizacji blisko hotelu Bristol, w pobliżu Uniwersytetu Warszawskiego; dwa duże pokoje, widna kuchnia z jadalnią oraz duża widna łazienka, wc oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament w bardzo dobrej lokalizacji.Duży salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, toaleta oraz DUŻY TARAS około 60 m2. Apartament i taras bardzo słoneczny. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w apartamentowcu 68 m2, 3 pokoje, umeblowane. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł95 m² 44,21 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z widna kuchnia, oddzielna garderoba polaczona z wieksza sypialnia (okna obu sypialni wychodza na ciche podwórze po stronie zachodniej.), dwie lazienki: jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

4 650 zł104 m² 44,71 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament przy tzw małej ul. Czerniakowskiej usytuowany w budynku położonym wzdłuż południowej granicy parku im. Marszałka II R.P Rydza-Śmigłego, w najpiękniejszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagórna

Śródmieście,Warszawa

335 000 zł41 m² 8 170,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania kawalerka położona na 1 piętrze w zabytkowej kamienicy przy ulicy Zagórnej. W kamienicy zostanie przeprowadzony remont elewacji. Mieszkanie o powierzchni 41 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

369 900 zł35 m² 10 568,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam! Rozkładowe, ciepłe dwa pokoje położone na Starym Mieście w kamienicy na pierwszym piętrze w budynku 4 pietrowym. Najbliższa przecznica ul. Miodowa. Oddzielne pokoje 15m i 8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

1 870 000 zł94 m² 19 893,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży nowoczesny apartament w prestizowym kompleksie Holland Park w samym centrum Warszawy, 5 min spacerem do najlepszych sklepow i kawiarni, a zarazem na obrzezach parkow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł59 m² 19 491,50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przepiękny Apartament w Rezydencji Restaura w samym centrum miasta,100 metrów od Nowego Światu. Zaprojektowany przez czołową pracownię architektoniczną i wykończony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, w przedwojennej kamienicy na ulicy Poznańskiej. Mieszkanie jest umeblowane, posiada w pełni wyposażoną, otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy, piękny, nowoczesny i przestronny apartament o bardzo wysokim standardzie. Apartament o powierzchni 80 m2, przeznaczony jest dla 5 osób. Składa się z dużego salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Śródmieście,Warszawa

2 350 zł42 m² 55,95 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe 42m2 w centrum Warszawy ok. ul. Szpitalnej. W zielonej i cichej okolicy. Całkowicie wyremontowane, umeblowane nowymi meblami. Świeżo polakierowana dębowa podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł114 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament na ostatnim 15 piętrze w budynku przy skrzyżowaniu ulicy Okopowej i Anielewicza. Lokal zajmuje powierzchnię 113 metrów kwadratowych. Budynek - nowy, kaskadowy, z własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie, salon z loggią, mniejszy pokój z oknem balkonowym, przedpokój, łazienka i widna kuchnia, mieszkanie jest umeblowane i wyposażone (pralka, lodówka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje sie w sasiedzctwie hotelu hilton i twin towers, garaz mozliwy do wynajecia za dodatkowa oplata, 11 pietro, gotowe do zamieszkania, bardzo dobry stan. Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia odświeżony lokal o powierzchni ok. 65m2 i wysokości ok. 3m z przeznaczeniem na biuro lub showroom ( poprzednia działalność ).Lokal znajduje się na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy o powierzchni 50 m2. Usytuowane jest na pierwszym pietrze w przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostowa

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji ul. Mostowa, łącząca Stare i Nowe Miasto, tuż przy Barbakanie, w okolicy Parku Fontann. Bardzo atrakcyjna okolica a jednocześnie mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyposażone w sprzęt agd, umeblowane z pięknym widokiem na panoramę stolicy, kuchnia -prześwit, okna antywłamaniowe, po remoncie, parkiet, glazura, terakota, ogrzewanie centralne-miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka w sercu zielonego (kompleks parkowy), rozrywkowego (na lato, syreni śpiew) i romantycznego Powiśla. Idealna lokalizacja dla szalonych studentów jak i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł77 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum Warszawy w starej kamienicy, 4 min. do Metro Świętokrzyska, 4 min. do ciągu komunikacyjnego Nowy Świat. Do wynajęcia od zaraz. Dwa pokoje, kuchnia, salon kąpielowy, wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zadbane, po remoncie składa się z dwóch pokoi oddzielnej widniej kuchni, łazienki oraz korytarza. Mimo, że mieszkanie znajduje się w centrum jest cicho i spokojnie dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł89 m² 32,58 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo fajne mieszkanie na wynajem znajdujące się w samym centrum Warszawy pośrodku zabudowań, na zamkniętym terenie, który jest monitorowany. Blisko do metra, tramwajów i autobusów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł150 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

3 sypialnie, pokój dzienny oraz nowocześnie umeblowana kuchnia a także wykończona glazurą łazienka. Teren osiedla jest ogrodzony (dwie bramy wjazdowe otwierane pilotami oraz zamykane furtki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł78 m² 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy przestronny gustownie urządzony apartament (78m2) na drugim piętrze (winda), w apartamentowcu o bardzo wysokim standardzie wykończenia, w dzielnicy Śródmieście. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zbawiciela

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Designerskie mieszkanie dla nietuzinkowej osoby. Odremontowane, wszystko nowe. W pełni wyposażone co do najmniejszych szczegółów. Można wprowadzić się z walizką i mieszkać. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł100 m² 43 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: mieszkanie 3 pokojowe 100m2 w Centrum. Mieszkanie o wysokim standardzie ma 2 łazienki, garderobę, widną kuchnię oraz taras. Viedeodomofon i miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje 47 m2 na 3 piętrze ( jest winda) przy Al. Ujazdowskich - wejście od frontowej klatki. Dwa pokoje z kuchnią i łazienką - bez mebli. Cena 2500,00 zł + opłaty za media. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagatela

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie w pięknej zabytkowej kamienicy z 1911 roku w Warszawie przy Placu Unii Lubelskiej. Większość klatek schodowych jest świeżo po remoncie. Podwórko czyste i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie 2-pokojowe, 1,5 łazienki, widna kuchnia wyposażona we wszystkie agd, miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Budynek strzeżony. w cenie miejsce garażowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz wyjątkowo ciche i słoneczne umeblowane dwupokojowe mieszkanie Położony przy klimatycznym Trakcie Królewskim. Miejsce w którym koncentruje się życie stolicy nasycone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł151 m² 79,47 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny i ekskluzywny apartament z widokiem na panoramę miasta w budynku o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Na powierzchnię lokalu (151,6 m2) składają się: 4 pokoje (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze (winda) w kamienicy w centrum Warszawy, u zbiegu ulic Wilczej i Mokotowskiej. Przestronny salon, duża w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Centrum Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej. Wyposażone i umeblowane. Mieszkanie ma ok.35 m kwadratowych i jest po kapitalnym remoncie. Składa się z salonu przechodniego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Doskonałe usytuowanie mieszkanie, róg Świetokrzyskiej i Nowego Światu, przy stacji metra ( za kilka miesięcy, cena promocyjna do czasu ukończenia metra) na biuro, gabinet, kancelarię, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł72 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

do wynajęcia mieszkanie przy ul. Nowogrodzkiej. Mieszkanie 3 pokoje, kuchnia, oddzielnie łazienka i ubikacja. Do dyspozycji osoby wynajmującej również strych. Dogodna lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywe Koło

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Starym Mieście, przy ul. Krzywe Koło. 56m2 dwa pokoje (sypialnia, salon) + łazienka + kuchnia (zmywarka, pralka) w pełni wyposażone, wysoki standard. Okna wychodzące na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij