dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 850 zł32 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na 1 pietrze całkowicie wyremontowanej Kamienicy ,umeblowana w komplet mebli drewnianych Swarzędz ,całkowicie wyposażona pralka,lodówka kuchenka -> kuchnia na wymiar. Osobna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 750 zł80 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, niedaleko parku, policji, w pobliżu apteka, poczta, tramwaj, autobus, pkp, kolej podmiejska, szkoła, przedszkole, plac zabaw, centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia penthouse-apartament na zamkniętym strzeżonym osiedlu (wjazd na teren przez bramę sterowaną pilotem) bardzo blisko Ogrodu Saskiego i Placu Teatralnego. Jest to jedyne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł78 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie pow 78 m2, 2 sypialnie, salon, kuchnia. Mieszkanie przestronne, bardzo jasne, świeżo po remoncie. Komfortowo urządzone według projektu architekta. Mieszkanie na ostatnim piętrze przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł128 m² 82,03 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament zlokalizowany w tętniącym życiem sercu Śródmieścia, w sąsiedztwie Starego Miasta i Parku Saskiego mieszkańcy tego ekskluzywnego budynku, mogą korzystać z wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł82 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wysokie (3m), jasne, z pięknym widokiem na Wisłę i Stare Miasto. Całkowicie odnowione. Chłodne latem, ciepłe zimą. Od zaraz. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronny salon z dodatkowym wydzielonym miejscem wypoczynkowym sprawiającym wrażenie dodatkowego pokoju, oddzielna wyposażona kuchnia z oknem (zmywarka, mikrofalówka, piekarnik), przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł90 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny apartament położony w prestiżowej lokalizacji w sercu starej Warszawy przy Placu Trzech Krzyży. Trzy pokoje. Duży pokój (38m2) połączony z kuchnią, dwie sypialnie (po 15m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biała

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie w Rezydencji Biała. Uliczka Biała to ślepa, cicha ulica równoległa do Al. Jana Pawła II. Tuż obok ulicy Chłodnej z klimatycznym deptakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł93 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie we wspanialej lokalizacji, w okolicy Krakowskiego Przedmieścia i Uniwersytetu Warszawskiego. Piękne widoki, jasne, w pobliżu uslugi, restauracje. Dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 poziomowe mieszczące się na 3/4 piętrze w kamienicy Nowego Miasta. Powierzchnia całkowita to 120 m2. Na podwórku możliwość wykupienia miejsca postojowego. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

250 000 zł27 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

1574. Mieszkanie w Centrum przy rondzie onz w Warszawie. Bardzo dobry punkt komunikacyjny - pod blokiem znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe oraz II linia metra, jeden przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2- pokojowe przy ulicy Śniadeckich, 150m od pl. Konstytucji i 50m od pl. Politechniki o powierzchni 58m2. Idealne na biuro, kancelarię lub gabinety. Mieszkanie ciche (ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

95 m2 4 pokoje, kuchnia, garderoba, 2 łazienki, wysoki standard wykończenia. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowy luksusowy apartament w ścisłym Śródmieściu, przy ul. Grzybowskiej 2. W pełni wyposażony i umeblowany. Cena 4500 zl zawiera czynsz administracyjny Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. 29 Listopada

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokoje ul. 29 Listopada, blisko parku Łazienek 59m2 , cena wynajmu 2300,-zł do uzgodnienia! Mieszkanie na trzecim piętrze, bez windy, dwustronne,jasne, słoneczne, rozwojowe. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na Powiślu.Mieszkanie nowe po remoncie, wszystko nowiutkie. Widna kuchnia, okna na park. Duży pokój połączony z aneksem kuchennym. Osoba, która teraz wynajmie mieszkanie będzie jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowicza

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł71 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 4-pokoje/ 71m2 Powiśle przy parku, ul. Orłowicza na długo, cena ofertowa 3600,-zł do negocjacji! Słoneczne, rozkładowe mieszkanie przy parku , urządzone i wyposażone wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł65 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe, eleganckie, klimatyzowane mieszkanie 65m2 przy ulicy Stawki. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja (metro, tranwaj, autobus) basen, fryzjer, odnowa biologiczna i siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 piętro w 6 piętrowej kamienicy, metraż: 70,55 (pokoje ok.: 22m2, 17m2, 12m2, kuchnia: 8m2, łazienka: 6m2), wysokość: 2,8m, duży pokój i kuchnia - strona północna, pozostałe pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie, wysoki standard, urządzone we włoskim stylu, jasne i przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone. Łazienka z prysznicem deszczowym, wykończona glazurą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ciepły, przestronny i funkcjonalny apartament w Śródmieściu przy ulicy Wspolnej. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze z winda dojeżdżającą na 4 piętro. Składa się sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Idźkowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł77 m² 37,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane 3 pokojowe mieszkanie ( 77m2.) na parterze czterokondygnacyjnej kamienicy. Cicha, spokojna okolica warszawskiego Powiśla oraz widok na park im. Rydza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

iękny dwupokojowy apartament z dużą loggią, o powierzchni 56 m2, II piętro, na nowym osiedlu Wronia Oxygen. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony w niezbędne sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

5 550 zł76 m² 73,03 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe (salon z kuchnią, sypialnia, gabinet, łazienka, wc, garderoba, taras, ogródek), umeblowane i wyposazone. Wysoki standard. Blisko uw, centrum Kopernika, powiśle. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Frascati

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum Warszawy, przy ulicy Frascati w pobliżu Placu Trzech Krzyży. Powierzchnia mieszkania 90m2, trzecie piętro. Cztery pokoje. Kuchnia połączona z jadalnią. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł74 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:14/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na osiedlu zamkniętym, domofon, winda, piwnica, garaż, drzwi antywłamaniowe, loggia, umeblowane, szafa wnękowa, prysznic, wanna, lodówka, pralka, terakota, glazura, parkiet, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie, łączące nowoczesność, (kuchnia i łazienka) i tradycję (cała reszta). Powierzchnia 48,3 m, x piętro - jest winda. Blisko metro, tramwaje, autobusy. Koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

321 000 zł40 m² 8 025 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 2-pokojowe, oddzielna widna kuchnia, okna pcv, balkon, osiedle strzeżone, monitorowane, miejsce postojowe, w okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł83 m² 48,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przepiękne ustawne mieszkanie przystosowane na biuro,w pełni okablowane dla potrzeb pracy 12-14 osobowej zalogi. Przynależny do lokalu balkon znajduje sie w miejscu idealnym na umieszczenie reklamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł65 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, komfortowe mieszkanie w samym centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, składa się z dużego salonu, przestrzennej sypialni z szafami wnękowymi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł104 m² 43,27 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy, 4 pokojowy (100 m.) apartament znajdujący się w kamienicy przy Alejach Jerozolimskich. Przepiękny, bardzo nowocześnie urządzony, a zarazem przytulny. Znajduje się na 6 piętrze.