dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

380 000 zł66 m² 5 740,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż ciche przestronne trzypokojowe mieszkanie na ul. Odkrytej położone tuż przy pętli Nowodwory. Mieszkanie położone jest na pierwszym (bardzo wysokim) piętrze w budynku z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

444 015 zł55 m² 8 017,61 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Targówku to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym.~ ~Zaprojektowano łącznie 185 mieszkań zróżnicowanych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Mokotów,Warszawa

199 000 zł17 m² 11 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 17 m2. Położone na pierwszym piętrze w odnowionym czeropiętrowym budynku z cegły z 1935 r. w bliskiej okolicy Parku Łazienkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, na 7 p., o powierzchni 60m przy Domaniewskiej czyli tzw. Mordor. Salon z aneksem i 2 sypialnie. Wysoki standard wykończenia plus klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

343 366 zł48 m² 7 098,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Okazja!ograniczona ilość mieszkań W promocyjnej cenie!~~tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji!~~inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

410 000 zł57 m² 7 218,31 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie - niedaleko stacji metra Wilanowska. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 56,8 mkw składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchni 18, 10 i 9 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

564 000 zł51 m² 10 974,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Centrum, mieszkanie 51m2, trzy pokoje, niedaleko politechniki. Zadbana kamienica z 1952 roku w presitżowej lokalizacji, blisko do metra, niedaleko Plac Konstytucji. Klatki po remontach, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bielany

Bielany,Warszawa

235 000 zł27 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka (27m2) 800 metrów od Metra Wawrzyszew! Przy Wolumenie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Gotowe do zamieszkania! Okna wychodzą na południowy wschód. Założona Księga wieczysta, grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

793 672 zł84 m² 9 491,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z rynku pierwotnego bez pcc bez prowizji od kupującego 4 pokoje w nowym budynku koło Ronda Daszyńskiego -rozkładowy lokal o powierzchni 83,62 m 2 -3 sypialnie: 11/10/11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł89 m² 53,93 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja, w centrum Warszawy mieszkanie o standardzie apartamentu (89 m2) w przedwojennej kamienicy. Budynek 6-piętrowy, reprezentatywny, z nowo wyremontowaną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

759 920 zł83 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Z rynku pierwotnego bez pcc bez prowizji 3 p okoje na bliskiej Woli, niedaleko Muzeum Powstania Warszawskiego -powierzchnia 82,60 m2 -salon 28,6 m2 z wyjściem na loggie o pow. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

486 000 zł56 m² 8 741,01 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania nowe i nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60m2 na Bielanach-Młociny. Położone na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym budynku z 2009r. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

990 000 zł142 m² 6 971,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

380 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

455 525 zł52 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. ~~lokalizacja~- zaledwie 4 km od centrum Warszawy, ~- w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

488 000 zł51 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jeżeli szukasz komfortowego mieszkania dla siebie i rodziny to ta nieruchomośc jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: warszawa, miasteczko Wilanów, oś Królewska róg Al. Rzeczypospolitej Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka, zlokalizowana przy al. Jana Pawła. Kuchnia osobna, w nowej zabudowie, z agd. Pokój osobny, wyposażony, z tv. Doskonała lokalizacja, 5 min do metra, 5 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 na warszawskiej Woli. Położone na drugim piętrze w 4 piętrowym budynku z 1980r. W pełni wyposażone, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na ursynowie przy ul. Wąwozowej 4, blisko stacji metra kabaty! Apartament częściowo umeblowany, w salonie sofa, szafka rtv, sypialnia pusta, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukietowa

Mokotów,Warszawa

824 400 zł66 m² 12 402,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Villa Bukietowa - IX kondygnacyjny budynek apartamentowy o podwyższonym standardzie wykończenia części wspólnych. W budynku znajduje się 5 lokalu usługowych i 69 mieszkań łączących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kamionek

Kamionek,Warszawa

685 000 zł100 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Praga Południe w rejonie Kamionek. Osiedle zamknięte, całodobowo strzeżone i monitorowane. Ostatnie 10 piętro budynku zbudowanego z cegły i pustaka w roku 2005. Własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

480 000 zł56 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie własnościowe (56 m2) z udziałem w gruncie i księgą wieczystą - 3 min. pieszo od stacji metra Służew. Ustawne i przytulne mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 333 961 zł100 m² 13 365 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Bliskość licznych biur sprawia, że inwestycja doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kamionek

Kamionek,Warszawa

458 125 zł66 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kameralny budynek mieszkalny w ciekawej i bezpiecznej części Pragi Południe - kamionek~~lokalizacja~- sąsiedztwo Parku Skaryszewskiego, ~- świetna komunikacja, 3 przystanki do metra, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym bez windy(księga wieczysta prawdopodobnie jeszcze w tym roku-grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

613 100 zł73 m² 8 409 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokoje, 72,91 m2 na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania lipiec 2016.~~INWESTYCJA Osiedle składać się będzie z zespołu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Wawrzyszew,Warszawa

1 950 zł52 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bielanach (wawrzyszew) z miejscem postojowym na zamkniętym parkingu osiedlowym. W skład lokalu wchodzi salon (16), otwarta na salon widna kuchnia (5),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budynku, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Oddzielna, widna i pełni umeblowana w nowe meble kuchnia. Trzy duże, jasne, osobne pokoje, w całości wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

1 450 zł29 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jasne jednopokojowe mieszkanie na Powiślu. Mieszkanie składa się z pokoju, małej kuchni, przedpokoju i łazienki. Przytulne mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

345 000 zł41 m² 8 369,72 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,22 m2 na 4/7p w budynku z 2006r (cegła). przy niedużej, cichej uliczce na bemowskich Górcach. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wszystko nowe. Osobna kuchnia, widna, w nowej zabudowie, wyposażona w agd, wraz ze zmywarką. Dwa oddzielne pokoje, jasne, przestronne, wyposażone w nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

10 400 zł212 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, trzykondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 212 m^2 na Żoliborzu. Budynek oddany do użytkowania w 1999 roku. Wejście do lokalu znajduje się na 6 piętrze, w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

650 000 zł91 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie na Woli w budynku z roku 1994 o powierzchni 91 mkw. Mieszkanie urządzone z dużym smakiem, z dbałością o szczegóły wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borzymowska

Targówek,Warszawa

774 486 zł100 m² 7 709,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dewelopera bez pcc bez prowizji agencji Czteropokojowy apartament z tarasem 30 m kw -powierzchnia 100,5 m kw -salon 37,47 m kw z wyjściem na 30 metrowy taras -oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

995 000 zł66 m² 15 075,80 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania piękny trzypokojowy apartament o powierzchni 66m2 położony w prestiżowym apartamentowcu trio. Apartamentowiec jest jedynym z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

444 000 zł37 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkaniedwupokojowe o powierzchni 37m2 w samym sercu Warszawy, blisko stacji metra Stare Miasto. Położone na wysokim parterze, w budynku dziesięciopiętrowym. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

423 317 zł58 m² 7 330,16 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja powstająca na Warszawskich Bielanach - Chomiczówce. W dziewięciokondygnacyjnym budynku z garażem podziemnym będzie się mieścić 77 lokali. W projekcie zaplanowano mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Stegny,Warszawa

775 615 zł101 m² 7 707,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy, stworzony dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz.~~INWESTYCJA ZREALIZOWANA!~~Lokalizacja~- zaledwie 7 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wola

Wola,Warszawa

609 000 zł83 m² 7 337,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m2 na Woli. Położone na czwartym piętrze w pięciopiętrowego apartamentowca z 2010r. Mieszkanie składa się z 4 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Młynów

Młynów,Warszawa

278 000 zł30 m² 9 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 w dobrej lokalizacji na Woli- młynów. Położone na pierwszym piętrze w trzy piętrowym budynku z 1965r. -cegła. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

299 472 zł43 m² 7 044,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne osiedle na warszawskim Targówku dla osób dynamicznych i poszukujących harmonii. Spoglądając na wykończenie i otoczenie budynku, odnajdziemy liczne motywy muzyczne. Bardzo dobrze.