dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 631 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 631 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

310 000 zł42 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej, 5 minut do metra Dworzec Wileński, park Praski ,zoo, kościół, przedszkole pod blokiem, 15 minut spacerem do Starego Miasta. Doskonała lokalizacja pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Jasny, przestronny pokój z dużym, wysokim oknem. Wysokie 2, 75 m, osobne wejście do kuchni z przedpokoju. Widna łazienka. Szafy w przedpokoju, parkiet w dobrym stanie. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

534 051 zł62 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. ~~lokalizacja~- zaledwie 4 km od centrum Warszawy, ~- w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gizów

Wola,Warszawa

345 900 zł48 m² 7 198,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dobrolin IV to projekt budynku klasy apartamentowej powstający w ramach ostatniego etapu inwestycji Osiedla Dobrolin zlokalizowanego na warszawskiej Woli - jednej z najdynamiczniej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składające się z 2 pokoi położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1951 r. bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie ul Rydygiera,41m2, wysoki standard, blisko metra. W cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Zielony Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

461 543 zł60 m² 7 697,51 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania na bielanach W promocyjnych cenach! ~~budynek 9 piętrowy z garażem podziemnym, windą, na terenie zamkniętym z monitoringiem.~~Komunikacja:~- Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

376 000 zł55 m² 6 836,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie z tarasem, gotowe do zamieszkania przy ul. Skarbka z Gór Mieszkanie widne i ciepłe o pow. 55m2, usytuowane na parterze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 000 000 zł135 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękny i wyjątkowy apartament w zabytkowej kamienicy zaprojektowanej przez słynnego przedwojennego architekta Romana Felińskiego, ogród - dziedziniec zaś zaprojektował Franciszek Szanior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaden-Bandrowskiego

Bemowo,Warszawa

270 000 zł35 m² 7 681,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Ciche 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35,13 m2 na 8p w zmodernizowanym 10-piętrowym budynku (docieplony, wymiana instalacji ) otoczonym zielenią osiedlową. Mieszkanie składa się z: pokoju 15,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przanowskiego

Wola,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Przanowskiego 83. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rzadko spotykane odnowione mieszkanie w przedwojennej kamienicy na pograniczu Śródmieścia i Ochoty. Do dyspozycji mamy przestronny salon około 20m2 oraz sypialnię 12m2. Kuchnia oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow ok 40 m2 przy stacji metra Wilanowska. Miejsce parkingowe w podziemnym garażu płatne dodatkowo 200 zł. Nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

495 000 zł54 m² 9 217,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Do sprzedania mieszkanie o pow. 53,7 m2 na Mokotowie, tuż przy stacji metra Pole Mokotowskie. Rewelacyjna lokalizacja, blisko park, komunikacja, liczne punkty handlowe i usługowe, sgh. W kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, Bielany

Bielany,Warszawa

229 500 zł26 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

! kawalerka 26m2 + 8m2 balkonu! 200m od metra! Przytulna kawalerka 26m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskich Bielanach. Do dyspozycji mamy salon 16,5m2, kuchnia oddzielna około 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wejnerta

Mokotów,Warszawa

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składające się z 2 pokoi położone na 7. piętrze w 8-piętrowym budynku z 2013 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

762 420 zł100 m² 7 589,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania Z mdm!~~nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe słoneczne i komfortowe mieszkanie przy metrze Imielin - przy ul. Pileckiego. Mieszkanie o powierzchni 65 m 2 składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

670 000 zł77 m² 8 667,53 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania jasne, przestronne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie w bliskiej odległości od stacji metra Natolin. Powierzchnia 77,3 m2 + weranda 3 m2, 7 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

455 000 zł60 m² 7 577,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prowizję Pośrednika Płaci Sprzedający. Na sprzedaż atrakcyjne i nowocześnie urządzone trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone na pierwszym piętrze 6-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Metro Natolin - 200m, oferujemy Państwu do sprzedaży słoneczne dwustronne mieszkanie 3 pok. o pow. ok 60 m2 zlokalizowane na 2 piętrze kameralnego budynku z 2000r. Do M przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

485 000 zł48 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Zamieszkaj w kamienicy z 1938r., zlokalizowanej na ul. Filtrowej, w pobliżu pl. Narutowicza. Oferuję dwupokojowe 48m usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marzanny

Mokotów,Warszawa

1 999 zł47 m² 42,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m przy ul Marzanny blisko stacji metra Wierzbno. Mieszkanie częściowo umeblowane. Kuchnia osobna , umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w nowoczesnym bloku na Ursynowie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku na osiedlu strzeżonym. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 800 zł30 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Woli i zbiegu ulic Jana Kazimierza i Gizów. Mieszkanie jest usytuowana na 1 piętrze budynku z ochroną, oddanego w 2011r, świeżo odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Balcerzaka

Bielany,Warszawa

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, bielany, metro Młociny. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone na 4 piętrze apartamentowca z 2014 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

500 000 zł52 m² 9 552,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania słoneczne mieszkanie w bloku z 2006 roku przy ulicy Melchiora Wańkowicza na Kabatach. Mieszkanie usytuowane jest na drugim z pięciu pięter. Powierzchnia mieszkania wynosi 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie 51m , na 4 piętrze (winda), przy samej stacji Metro Natolin (6 min do metra), dzielnica Ursynów. Pokój 13,6m (nieprzechodni), mieszkanie środkowe, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe (47m2) na imielinie. Składa się z salonu (18m2) z wyjściem na balkon (4 m2) Oddzielnej widnej kuchni (7m2) Sypialni (12m2) Łazienki (3m2) wc (1,3) Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane mieszkanie w wysokim standardzie do wynajęcia na Żoliborzu przy ulicy Felińskiego (róg Rydygiera). Składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modra

Mokotów,Warszawa

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrym stanie przy ulicy Modrej na Mokotowie. Składa się z salonu, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Stan mieszkania bardzo dobry. Na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Asfaltowej na Mokotowie. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich częściowo umeblowanych pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki. Łazienka została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł68 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość w kamienicy Chaima Brauna i Janiny Macierakowskiej jednej z najpiękniejszych w ścisłym Centrum Warszawy. Wylatkowa nieruchomość na ostatnim piętrze z przeszklona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hirszfelda

Ursynów,Warszawa

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie położone jest na drugim piętrze, w trzypiętrowym budynku. W budynku przeprowadzono wymianę instalacji gazowej, wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

245 000 zł38 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe na Bródnie. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej i planowana stacja metra. Wysoki parter w budynku 4 piętrowym. Własność, bez obciążeń.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zegadłowicza

Wola,Warszawa

4 200 zł80 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 na zamkniętym osiedlu na Woli. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w pełni wyposażone. Składa się z widnego, umeblowanego salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

390 000 zł38 m² 10 377,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjna lokalizacja - druga linia zabudowy od ul. Andersa - cicho i zielono. Blisko metro dworzec gdański, plac bankowy, ogród krasińskich, stare miasto. Hipoteczne, cegła, lata 50-te. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

371 176 zł55 m² 6 732,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Targówku to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym.~ ~Zaprojektowano łącznie 185 mieszkań zróżnicowanych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł125 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Piękne nowoczesne mieszkanie w pobliżu metra Wilanowska. Mieszkanie składa się z widnej kuchni połączonej z jadalnią. Na przeciw kuchni znajduje się salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

2 300 zł62 m² 36,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Bielanach (chomiczówka), o pow. 62,4 m2. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Przestronny otwarty salon umeblowany m.in. w komplet wypoczynkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

380 000 zł39 m² 9 743,59 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na 10 piętrze 15 piętrowego bloku przy ul.Grzybowskiej. Dwa oddzielne pokoje, jeden z aneksem kuchennym i balkonem /typ francuski/. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij