dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Północ

399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 ogłoszeń

9 000 zł70 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ekskluzywny apartament na wynajem z imponującym widokiem na Stadion Narodowy zlokalizowany przy ulicy Okrzei na warszawskiej Pradze. Lokalizacja Ulica Okrzei to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 137 351 zł64,04 m² 17 760,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer. Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 187 155 zł57,91 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne lofty z antresolą i 5-metrowym sufitem | Praga Północ | od 43 m do 69 m Zamieszkaj w miejscu, które łączy klimat starej Pragi z nowoczesnym designem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 677 zł39,93 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 550 zł85,59 m² 64,84 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł81 m² 24 567,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 81 m , zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł37 m² 15 945,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi - ul. Wiosenna Cena: 640 000 zł (17 297 zł/m ) Lokalizacja: ul. Wiosenna, praga-Północ, warszawa Powierzchnia: 37 m (mieszkanie) + 2,1.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 578 zł80,85 m² 19 524,77 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Co musisz wiedzieć : Mam do zaoferowania przestronne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Dom Development z 2023 roku. Zamknięte osiedle z ochroną w klatce i placem zabaw na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł29,44 m² 93,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu jednopokojowego mieszkania o pow. 29,44 mkw typu loft w inwestycji " centrum praskie koneser". Mieszkanie z dużym balkonem o pow. 9,88 mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł70 m² 154,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! designerskie mieszkanie W prestiżowej inwestycji przy porcie praskim Ponadczasowy design | Dwie sypialnie | Klimatyzacja | Miejsce parkingowe |metro |.

Szczegóły ogłoszenia

835 783 zł41,20 m² 20 286 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Stylowe mieszkanie z jedną sypialnią w nowej inwestycji na Pradze Północ przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 677 zł39,93 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja - ul. Kawęczyńska Kawęczyńska Nowoczesna Kawalerka 27 m z Klimatyzacją i Miejscem Parkingowym Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł27,03 m² 22 937,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej pradze Niebanalny design | Minimalistyczna architektura | Prestiżowa inwestycja ***** rozkład pomieszczeń I standard: * Pokój z aneksem kuchennym, *.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54,14 m² 15 700,04 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Prezentuje Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w kamienicy na Pradze-Północ przy ul. Dąbrowszczaków. To idealna okazja dla osób, które poszukują wygody, oszczędności czasu i dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł25,62 m² 19 984,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 25,62 m2 w stylowej, zrewitalizowanej kamienicy na Pradze-Północ. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł70 m² 155,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate prezentuje do wynajmu: luksusowy apartament na wynajem z panoramicznym widokiem na Stadion Narodowy zlokalizowany przy ulicy Okrzei na warszawskiej Pradze. Lokalizacja Ulica Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 998 zł25,82 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł33,55 m² 14 456,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 33,55 m , położone na 2. piętrze z 4 w kameralnej kamienicy w sercu dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł70 m² 154,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł40,47 m² 20 261,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

: krótko: autonomia Praska | 2 pokoje | balkon Nowy budynek 2025 | Praga-Północ, ul. Namysłowska : Dla kogo? Dla osób, które szukają nowoczesnego mieszkania w klimacie nowej Pragi -.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł55 m² 17 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż wyjątkowa okazja inwestycyjna. Prezentowane mieszkanie to połowa dwupaka inwestycyjnego z długoterminowymi umowami najmu. Stały miesięczny przychód z najmu to 7000 zł. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł35 m² 15 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wysokie mieszkanie 1-pokojowe z widną, dużą kuchnią, która może służyć jako drugi pokój. Dwustronne, w budynku z lat 50-tych z cegły, 1 piętro z windą. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł51,83 m² 12 155,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

W naszej ofercie pojawił się lokal mieszkalny o pow. 51,83 m2, położony przy ul. Wileńskiej 18. Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Praga-Północ, w części Nowa Praga,.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł30,30 m² 24 653,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

To funkcjonalne i stylowe mieszkanie zostało stworzone z myślą o dynamicznym stylu życia. Wyobraź sobie codzienne poranki spędzane przy kawie na przestronnym balkonie i wieczorne.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł120,36 m² 23 678,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Please, scroll down for English. Przestronne i jasne mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 120,36 m2 położone na prestiżowym osiedlu Port Praski 4 min. piechotą od kładki.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł34,03 m² 94,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe , eleganckie 34 m2 mieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ul. Okrzei w jednym z najważniejszych centrów biznesowych Warszawy. Nieruchomość z sektora premium,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Markowskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł42 m² 14 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Wykończ jak lubisz najbardziej 42 m | duży salon | osobna kuchnia |winda|blisko metro czy centrum handlowe | idealne pod wynajem | winda Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru stylowe mieszkanie W wyjątkowej inwestycji strefa bohema - nowa praga. Ponadczasowy design | Dwie sypialnie | Klimatyzacja | Miejsce parkingowe w cenie |metro Szwedzka |.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł73 m² 12 328,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku (budynek z 2 windami) Rok budowy: 1969.

Szczegóły ogłoszenia

679 999 zł32,25 m² 21 085,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Standard mieszkania : Mam do zaoferowania kawalerkę z możliwością wydzielenia przestrzeni na pełnowymiarowe łóżko. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Bulwary Praskie | Balkon | Dobre połączenie komunikacyjne Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ulicy Jagiellońska 83.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować apartament przy ul. Okrzei , wykończony w wysokim standardzie i wyposażony w niezbędny sprzęt agd. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł49,20 m² 12 703,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2 pokoje | Strzeżone osiedle | Wileńska 37/39 Wprowadzenie Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2 m , położone na 2. piętrze w budynku z 1996 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł28 m² 18 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł39,63 m² 73,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe i świeżo wykończone mieszkanie z balkonem na Pradze Północ [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł53,40 m² 15 543,07 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji - w sercu dynamicznie rozwijającej się, klimatycznej Pragi Północ, w pobliżu Placu Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł50,42 m² 95,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie z widokiem na Wisłę w Porcie Praskim Port Praski Latarnia To nie jest zwykły budynek, to architektoniczna wizytówka całej inwestycji, zaprojektowana jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł88 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 na 2 z 4 pięter w przedwojennej kamienicy z 1933 roku w dzielnicy Praga-Północ. Mieszkania składa się z: - 3 osobnych.