dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Północ

399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Szmulowizna,Warszawa

740 000 zł67 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Łomżyńskiej. Lokal ma 66,60 mkw i znajduje się na drugim piętrze (z 4.) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawęczyńska

Szmulowizna,Warszawa

4 100 zł37 m² 110,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, piętro 2/2 z windą w budynku z 2018 roku przy ul. Kawęczyńskiej, praga-Północ. Loft po generalnym remoncie, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

480 000 zł47 m² 10 212,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 usytuowane na 9 piętrze w 11 budynku zlokalizowane na Pradze Północ przy ulicy Radzymińskiej. Budynek po termomodernizacji cały po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

680 000 zł61 m² 11 147,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy w stanie surowym i świetnej cenie? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Nowa Praga,Warszawa

585 000 zł40 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zakupu świeżo wyremontowanego mieszkania z widokiem na fontannę na Placu Hallera- w samym centrum Nowej Pragi! Mieszkanie o powierzchni 40m2 zostało zaadaptowane na studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

710 000 zł53 m² 13 396,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Posiadamy do sprzedaży rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie idealne na inwestycję, nie wymaga nakładów - stan do wprowadzenia. Budynek z cegły, zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kotsisa

Pelcowizna,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesna kawalerka przy ul. Kotsisa 8a w Warszawie. *26m2, 6 piętro, winda. *Estetyczny, nowoczesny wystrój. *Budynek oddany do użytku w 2022 roku. *Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

3 400 zł49 m² 69,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko park I galeria | świetny punkt komunikacyjny | świeżo po remoncie Biuro place4you prezentuje świeżo wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na Warszawskiej Pradze, blisko dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska

Szmulowizna,Warszawa

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

499 000 zł | sprzedaż | 46 m2 | 2 pokoje | warszawa | kijowska Wirtualny spacer po nieruchomości dostępny pod linkiem: przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Nowa Praga,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaprezentować Państwu urokliwe mieszkanie składające się z 2 pokoi, w tym przestronnego salonu oraz wygodnej sypialni. Lokalizacja tego mieszkania jest absolutnie idealna - znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

225 000 zł17 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

*Wyłącznie u nas* Szukasz mikrokawalerki w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Wyślij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Praga-Północ,Warszawa

4 700 zł56 m² 83,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, umeblowane mieszkanie w dogodnej lokalizacji na Pradze Północ. Dostępne do wynajęcia od lutego 2023. Przedstawiam ofertę wynajmu komfortowego, wyposażonego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

680 000 zł61 m² 11 147,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

667 000 zł44 m² 15 159,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe do wprowadzenia Wykończone w oparciu o detale Metro Szwedzka 300 m Kamienica z 1951r, cegła Winda Balkon 6 m Ekspozycja wschód-zachód Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż 50-cio metrowe mieszkanie na warszawskiej Starej Pradze, usytuowane nad samą Wisłą, pomiędzy Portem Praskim a Parkiem Praskim. Panoramiczny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 523,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Sprzedam bezpośrednio! (pośrednikom bardzo dziękujemy, prosimy nie dzwonić) Ciche, przytulne mieszkanie na Pradze II w okolicach placu Hallera. Lokal składa się z: - salonu 15m2, - sypialni 11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łomżyńska

Praga-Północ,Warszawa

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcie trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Łomżyńskiej. Lokal ma 66mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Nowa Praga,Warszawa

3 000 zł36 m² 82,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: wileńska 12 to zespół dwóch czteropiętrowych kamienic (bez windy) mieszkalnych z 1937 roku. Teren jest ogrodzony, pomiędzy budynkami znajduje się zielony skwer z fontanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

860 000 zł67 m² 12 835,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy 3 pokojowe, okna na 3 strony świata, bardzo ciche na Pradze Bardzo dobry dojazd do centrum miasta komunikacją miejską (tramwajem około 15 min) Bardzo ciche Budynek z 2008r winda Strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

327 635 zł28 m² 11 496 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy w stanie surowym i świetnej cenie? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

584 000 zł28 m² 20 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż klimatyczne designerskie studio w inwestycji premium na powstającym osiedlu Bohema. Zaprojektowane przez dekoratora wnętrz i w pełni wyposażone mieszkanie na parterze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

992 280 zł67 m² 14 777,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Avenue Estate prezentuje Państwu apartament w stanie deweloperskim w zrewitalizowanym podmiejskim dworku, wzniesionym około 1860 r. Budynek wykończony w wysokim standardzie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

1 600 zł17 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *17,5m2, parter, ogrzewanie miejskie. *Do wynajęcia sympatyczna kawalerka na wysokim parterze w zadbanym budynku. *Klimatyczna Praga za progiem, 10 minut na Plac Bankowy, genialne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł31 m² 98,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze do dyspozycji biura! Magda klimatyzacja! W ogłoszeniu : Przepiękne, słoneczne mieszkanie znajdujące się na III piętrze w budynku przy ul. Łochowskiej 36a. Mieszkanie idealnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Praga-Północ,Warszawa

479 000 zł47 m² 10 191 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie Praga-Północ| Z Balkonem | 3 Pokoje | Warszawa Metro | Praga-Północ | Sprzedaż Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kijowska

Praga-Północ,Warszawa

4 600 zł56 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kijowskiej na Pradze-Północ. Nieruchomość ma 56 mkw, i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Linneusza

Praga-Północ,Warszawa

499 000 zł39 m² 12 795 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, usytuowane w kamienicy w okolicy Placu Hallera i Ronda Starzyńskiego. Składa się z salonu, sypialni, osobnej - widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

452 000 zł27 m² 16 797 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, umeblowana kawalerka w ogrodzonym budynku z 2022 roku, bardzo widna, okno w łazience, kuchni i pokoju, klimatyzacja, wideodomofon. Trzecie piętro z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

703 500 zł47 m² 14 968,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Avenue Estate prezentuje Państwu apartament w stanie deweloperskim w zrewitalizowanym dworku, wzniesionym około 1860 r. Budynek wykończony w wysokim standardzie. Lokalizacja: w kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

10 000 zł140 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje Państwu wykończone, przestronne, nieumeblowane trzypokojowe mieszkanie. Budynek wykończony w wysokim standardzie. Lokalizacja: w kilka minut można się dostać spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

480 000 zł47 m² 10 213 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przy ul. Radzymińskiej nieopodal Stacja Metra Wieleńska! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie 47m2. Usytuowane na 9 piętrze budynku 11-piętrowym. Sam budynek z 1980 roku po wszystkich wymaganych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

5 000 zł56 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below. Do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 56m2 wykończony w wysokim standardzie w stylu loft, znajdujący się na 2 piętrze kamienicy z zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Szmulowizna,Warszawa

475 000 zł48 m² 9 793,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 48m2, piętro 7/10 w bloku z 1976r., przy ul. Radzymińskiej, praga-Północ. Stan do ewentualnego odświeżenia. Świetna propozycja dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

399 000 zł33 m² 12 172,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Yes, i speak English. If you want more info - call without hesitation Du som är svenskspråkigt, tveka inte att kontakta mig omedelbart! atuty nieruchomości: pożądana i modna lokalizacja Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie i świetnej lokalizacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Nowa Praga, praga Północ. Bliskie sąsiedztwo Pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Floriańska

Stara Praga,Warszawa

2 064 600 zł115 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Nieruchomość: apartamentowiec Vis a Vis (2004) powstał na placu pomiędzy ulicami Jagiellońską i Floriańską - budynek składa się ze 141 apartamentów rozmieszczonych w czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środkowa

Nowa Praga,Warszawa

3 100 zł43 m² 72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane dwupokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w kamienicy na warszawskiej Starej Pradze. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Praga

Nowa Praga,Warszawa

795 000 zł73 m² 10 890,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie dwupokojowe 73 m2 zlokalizowane na Nowej Pradze w przedwojennej kamienicy. Lokal znajduje się na drugim piętrze z wystawą okien na północny zachód i wschód. Mieszkanie widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nieporęcka

Praga-Północ,Warszawa

650 000 zł49 m² 13 347 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - obok Koneser Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (możliwość zrobienia trzech pokoi) o powierzchni 48,7m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

630 000 zł44 m² 14 318,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja Westate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania o powierzchni 44 m2, usytuowanego przy ulicy Wileńskiej 18. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

770 000 zł67 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Nowa Praga to dzielnica Warszawy, która zachwyca swoją historią i pełną kulturalnego życia atmosferą. Jeśli szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny z dziećmi, ta nieruchomość na.