dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Północ

399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 ogłoszeń

1 840 000 zł86,19 m² 21 348,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Niepowtarzalny, filmowy apartament położony na Starej Pradze, przy ulicy Jagiellońskiej 32, w zrewitalizowanej kamienicy z 1904 roku. To wnętrze z charakterem, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 457 zł40,13 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

1 426 495 zł69,15 m² 20 628,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe elegancko wykończone mieszkanie z dwoma tarasami w prestiżowej inwestycji przy metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł69 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesny luksus. Wyobraź sobie poranki w miejscu, które łączy industrialną duszę przedwojennej Warszawy z najwyższym standardem współczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

849 000 zł61 m² 13 918,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61 m2 na Starej Pradze - ul.Czynszowa. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł65 m² 14 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

:Krótko: praga Tower | 65 m2 | 2 - 3 pokoje | potencjał mieszkalny i inwestycyjny Na sprzedaż lokal o powierzchni 65 m2, położony na 2 piętrze apartamentowca Praga Tower - jednego.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł63 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dla koneserów miejskiego życia, poszukujących komfortu i prestiżu w dynamicznej części Warszawy, prezentujemy wyjątkowy apartament na wynajem. Ta oferta skierowana jest do osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł33,63 m² 15 165,03 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie o pow. blisko 34 m2, usytuowane jest na szóstym piętrze (z windą), z dużymi oknami, które wychodzą na Plac Wileński i katedrę. Aktualnie nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - 2 pokoje, 35m , Skoczylasa 13, warszawa Oferujemy na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m , zlokalizowane w spokojnej okolicy przy ul. Skoczylasa 13.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł45,85 m² 18 974,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kotsisa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł45 m² 19 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone, pachnące nowością mieszkanie z ogródkiem - Bulwary Praskie, jagiellońska 81a Brak podatku pcc. Na sprzedaż oferuję nowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 400 zł41 m² 19 790,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł72 m² 13 180,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Środkowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 1934 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

599 000 zł31 m² 19 322,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 31.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 447 zł43,67 m² 17 070 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł85 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie z klimatem przedwojennej Warszawy - 85 m | Praga-Północ | balkon | winda | ul. Białostocka 20 Szukasz miejsca z duszą, które łączy przestrzeń, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Pradze. Mieszkanie o powierzchni: 30 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61 m² 10 639,34 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe, dwustronne i jasne o bardzo wygodnym rozkładzie. Zapewniony szeroki widok na okolicę oraz wschody i zachody słońca. Ekonomiczny, ale też bardzo praktyczny wybór! -.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł47 m² 12 755,32 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe z balkonem (ok.3m2), położone przy ul. Białostockiej blisko do stacji metra Wileńska. Powierzchnię 46,7 m stanowi: salon sypialnia oddzielna kuchnia łazienka z wc przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 885 000 zł96,21 m² 29 986,49 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu unikatowy apartament znajdujący się na Bulwarach Praskich - osiedlu wybudowanym przez Mennicę Polską sa. Atuty nieruchomości widok na zachody Słońca i pas zieleni Natura2000.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł53 m² 113,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We also can speak English Mieszkanie w nowoczesnym budynku z recepcją, obok Portu Praskiego, historycznej dzielnicy, która zmienia wizerunek Pragi Północ na pokazujący jak Warszawa się zmienia.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł58,84 m² 15 873,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje | wys. 3,25 m | garaż podziemny | winda z poziomu 0 Warszawa, ul. św. Wincentego Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,84 m, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł44 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne dwupokojowe mieszkanie. Zostań pierwszym najemcą zupełnie nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 44 m na Bulwarach Wiślanych. To przestrzeń stworzona dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł60,80 m² 18 092,11 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 17 piętrowym budynku Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł83 m² 36 144,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 83 m, 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku. Mieszkanie dostępne do zamieszkania od maja Realizacja projektu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł230 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1897

Zapraszam do prezentacji lokalu inwestycyjnego - 230 mkw. - możliwość wyodrębnienia 3 lokali mieszkalnych. Obecny podział powierzchni - 9 pokoi, 2 kuchnie,4 wc Lokal ma status biura, ale jest.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł28 m² 18 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 998 zł25,82 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Ustawna kawalerka z balkonem oraz przynależną piwnicą w bloku z 1969 roku. Wyremontowane klatki schodowe, do dyspozycji dwie windy. Elektryka wymieniona tylko w łazience , możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Pradze-Północ english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł39,65 m² 20 933,17 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

:Krótko: autonomia Praska | 2 pokoje | duży balkon | klimatyzacja/ miejsce postojowe w garażu podziemnym. Nowy budynek 2025 | ul. Namysłowska. :Dla kogo? Dla osób, które szukają gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Praga-Północ,Warszawa

460 000 zł35,30 m² 13 031,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Oferujemy unikatową nieruchomość, która jest połączeniem autentycznego, przedwojennego ducha Pragi z przyszłościowymi, ekologicznymi rozwiązaniami. Mieszkanie 35,3 m2 (duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł34,89 m² 17 770,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią przy ul. Targowej - parter, po remoncie instalacji, doskonała lokalizacja. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł36,97 m² 18 393,29 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Blaszanej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł56,50 m² 46,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

katarzyna mastalerz - twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2, z balkonem o powierzchni 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 819 zł26,71 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł80 m² 83,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowy apartament przy Metrze i Dworcu Wileńskim Praga Północ. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł31,72 m² 28 058,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Praga północ ul. Targowa Mieszkanie w kamienicy z 1912r 31,72m2 wysokość 290cm wyremontowane piętro 2 z 4 (bez windy) ________________________________________ Pełna własność cena: 890.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł231 m² 15 974,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1897

0% - zakup bez prowizji Ciche mieszkanie znajduje się w zabytkowej i zadbanej kamienicy na Pradze Północ. Blisko jest do stacji metra Wileńska oraz stacji metra Stadion. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł62,33 m² 24 546,77 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Podstawowe informacje Apartament z inwestycji marvipolu Dom przy Okrzei o powierzchni użytkowej 62,33 m2, trzypokojowy, usytuowany na pierwszym piętrze z windą. Zalety nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł32,40 m² 17 438,27 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 18 piętrowym budynku Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie.