dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Północ

399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

2 900 000 zł80 m² 36 137,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronny apartament w loftowym stylu, położony w nadwiślańskiej inwestycji Port Praski. Surowe, metalowe elementy i przeszklenia doskonale komponują się z ocieplającym je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

4 250 zł56 m² 75,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentujemy piękny apartament w XIX-wiecznej kamienicy przy ul. Targowej. To miejsce idealne dla singla lub pary. Rozkład Apartament o powierzchni 56 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

775 000 zł50 m² 15 407,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe, okna na 2-strony budynku, z 2-ma balkonami. Metraż: - powierzchnia całkowita 50,3 m2 - wysokość pomieszczeń 2,8 m - pokój I: 14,8 m2 - pokój II:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł38 m² 17 078,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bezpośrednio moje mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na ostatnim, 10. piętrze odnowionego bloku przy Al. Tysiąclecia 151 w spokojnej okolicy na warszawskiej Pradze Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rembielińska

Praga-Północ,Warszawa

420 000 zł27 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przytulna kawalerka, słoneczna zlokalizowana na prawobrzeżnej dzielnicy Targówek - Bródno przy ul. Rembielińskiej. Łączna powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

2 650 zł37 m² 71,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji. Praga Północ ul. Jagiellońska, niedaleko zoo :) Rozkładowe 2-pokojo z balkonem, oddzielna kuchnia i łazienka. Spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ustawne i dwustronne mieszkanie do wynajęcia - ul. Ząbkowska 40, praga-Północ Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

dostępne od już Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Dom przy Okrzei adres: okrzei 12 Mieszkanie składa się z: - salonu a aneksem kuchennym (wyposażona - zmywarka, lodówka z zamrażarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowelska

Praga-Północ,Warszawa

1 020 000 zł48 m² 21 074,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

*tylko U nas* Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, stylowego 3 - pokojowego, funkcjonalnego oraz cichego mieszkania, znajdującego się na warszawskiej Pradze-Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

398 000 zł21 m² 18 952,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy pięknie doświetloną kawalerkę o powierzchni 21 m , zlokalizowaną w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Pradze, niedaleko stacji metra Szwedzka oraz Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 890 zł38 m² 75,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.01.2025 APARTAMENT Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

720 000 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

We speak pl, ua, ru, eng Prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 44 m z balkonem, położone w atrakcyjnej lokalizacji. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Eng & rus below Sprzedam wyjątkowe mieszkanie na klimatycznej Pradze Północ! Marzysz o mieszkaniu w sercu Warszawy, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością? Mam dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

599 000 zł33 m² 18 151,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Stara praga , klimatyczne mieszkanie znajdujące się na 2. piętrze w 5- piętrowej kamienicy z 1912 r. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoczylasa

Nowa Praga,Warszawa

3 000 zł37 m² 81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia klimatyzowane dwupokojowe mieszkanie przy placu Hallera w kamienicy z lat 50-tych. Mieszkanie o powierzchni 37 m2, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Nowa Praga,Warszawa

695 000 zł48 m² 14 479,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 48 m2 składające się z salonu z wyjściem na przestronny balkon, dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

459 000 zł26 m² 17 653,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Praga Północ ul. Targowa > przystanki autobusowe i tramwajowe 100-200 m od klatki > stacja metra dworzec Wileński 300 m od budynku > Galeria Wileńska 300 m > w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Otwocka

Praga-Północ,Warszawa

745 000 zł37 m² 20 135,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeśli szukasz unikalnego mieszkania na warszawskiej Pradze-Północ, ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na ul. Otwockiej 8. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Otwocka

Praga-Północ,Warszawa

749 000 zł37 m² 20 243,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w pięknie odrestaurowanym budynku na Pradze-Północ. Lokal znajduje się na 4. piętrze z winda. Metraż: 37,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

4 300 zł80 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 80m2, piętro 5/6 z windą, w budynku z 1990r. przy ul. Targowej, stara Praga. Świeżo po remoncie, idealne dla osób pracujących, studentów lub młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłopotowskiego

Praga-Północ,Warszawa

540 000 zł37 m² 14 598,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Własnościowe mieszkanie z widokiem na warszawską Starówkę w świetnej lokalizacji zaledwie 100 m od kładki praskiej, 600 m od Parku Praskiego, czy Bulwarów Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Północ,Warszawa

698 500 zł29 m² 23 880,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Absolutna perełka na rynku nieruchomości :))) loft: kawalerka z antresolą w kamienicy z roku 1936, gruntownie zrewitalizowanej i rozbudowanej w 2018 roku. Wysokość wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

419 000 zł25 m² 16 450,70 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Słoneczna kawalerka z dużym potencjałem, usytuowana na osiedlu pełnym zieleni w cichej okolicy. Idealna dla osób ceniących spokój, dobrą lokalizację, mając pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

760 000 zł45 m² 16 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Praga Północ , kompaktowe 3- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1. piętrze w 4- piętrowym budynku z 2015 r. Na powierzchni 45 m2 znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

759 000 zł36 m² 21 236,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikalna przestrzeń w stylu loftowym w standardzie premium, w zrewitalizowanym zabytkowym obiekcie z końca XIX w. Budynek o najwyższym standardzie z całego kompleksu Bohema,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker (!rezerwacja!) Słoneczne mieszkanie na ostatnim piętrze. W budynku nie ma windy. Wynajem w formie najmu okazjonalnego. Najemca zobowiązany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

749 000 zł28 m² 27 078,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie mieszkanie w pięknej i gruntownie odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy przy ul. Okrzei 26. Ten unikatowy w skali Warszawy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Namysłowska

Nowa Praga,Warszawa

730 000 zł46 m² 15 973,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na Pradze-Północ w budynku z 2005 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45.7m2 przy ul. Namysłowskiej (nowa Praga) składające się z: przedpokoju Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 940 zł40 m² 73,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Wygodne i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie to przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

783 944 zł56 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ustawne i dwustronne mieszkanie - ul. Ząbkowska 40, praga-Północ 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

933 500 zł44 m² 20 987 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Pięknie urządzone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,48 m z dużym balkonem o powierzchni 9,5m2, zlokalizowane przy ulicy Szwedzkiej 22 w inwestycji bohema - Strefa Praga,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

459 000 zł26 m² 17 722 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka z oddzielną, widną kuchnią. Wysoki parter, balkon. Blok położony jest przy ulicy Targowej, ale fizycznie - przy cichej uliczce Kameralnej. Ekspozycja okien (południe) sprawia, że.