dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Północ

399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szanajcy

Nowa Praga,Warszawa

395 000 zł22 m² 17 954,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na Pradze-Północ (nowa Praga) w kamienicy z 1957 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 21.96m2 przy ul. Szanajcy składające się z: przedpokoju Aneksu kuchennego Pokoju Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

860 000 zł58 m² 14 899,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Pradze-Północ w kamienicy (cegła) z 1936 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57.72m2 przy ul. Środkowej składające się z: przedpokoju Pokoju Sypialni Salonu Kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Kłopotowskiego

Praga-Północ,Warszawa

4 000 zł34 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestrzeń, która inspiruje. Odkryj przestrzeń, która definiuje luksus i nowoczesny styl życia w sercu Starej Pragi. To apartament zlokalizowany w spektakularnie odrestaurowanej, dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Nowa Praga,Warszawa

769 000 zł50 m² 15 288,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie na Pradze-Północ w kamienicy (cegła) z 1958 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50.30m2 przy ul. Darwina (nowa Praga) składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

745 000 zł52 m² 14 393 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż obok kultowego placu Hallera. W okolicy znajdziemy sklepy, restauracje, kafejki, bary, szkoły, duży zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopacka

Nowa Praga,Warszawa

599 000 zł34 m² 17 827 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na Pradze-Północ w kamienicy (cegła) z 1939 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 33.60m2 przy ul. Konopackiej (nowa Praga) składające się z: salonu Przedpokoju Łazienki Kuchni Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

399 000 zł22 m² 18 169,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1957 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Józefa Szanajcy Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

385 000 zł19 m² 20 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Kawalerka przy samym metrze! Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

1 800 zł28 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 2000. Cena najmu 1800 zł plus 800 zł i 150 zł opłaty za energię elektryczną. Zapraszam na prezentację tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

595 000 zł46 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

mieszkanie na Pradze-Północ w bloku z 1982 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 przy ul. Białostockiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Łazienki Loggii Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 447 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Cena do rozsądnej negocjacji. Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Konesera. Mieszkanie znajduje się przy ul. Ząbkowskiej na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoczylasa

Nowa Praga,Warszawa

2 700 zł37 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia klimatyzowane dwupokojowe mieszkanie przy placu Hallera w kamienicy z lat 50-tych. Mieszkanie o powierzchni 37 m2, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

675 000 zł37 m² 18 243,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż prezentujemy słoneczne mieszkanie o powierzchni 36.7m2. Położone na 3 z 4 pięter, 2 pokoje, kuchnia w aneksie, balkon, w kamienicy z lat 50. Mieszkanie: - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

4 900 zł52 m² 94,23 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Główne atuty - centralna lokalizacja, - lokal klimatyzowany, - unikalne otoczenie, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura usługowo-handlowa lokalizacja Mieszkanie mieści się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

1 900 000 zł95 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Lex nieruchomości telprezentujemy Państwu niezwykle urokliwe funkcjonalne i położone w coraz bardziej atrakcyjnym i pożądanym przez klientów punkcie Warszawy. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Nowa Praga,Warszawa

3 000 zł35 m² 86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy wynajmie nie płacisz prowizji. Lokalizacja Praga, ul. Targowa 81, 50m od Stacji metra Wileńska, blok tuż przy wyjściu z metra. Do wynajmu dwupokojowe przestronne mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

500 000 zł25 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na Nowej Pradze Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

569 000 zł39 m² 14 552,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko U nas! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m , zlokalizowane na Pradze Północ, w pobliżu stacji metra Szwedzka To idealna propozycja dla pary, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

597 000 zł37 m² 16 222,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam: wygodne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,8 m2 w zadbanym budynku z 1968 roku. Lokal remontowany kilkanaście lat temu (wymieniona instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłopotowskiego

Stara Praga,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament: zlokalizowany w wyjątkowym budynku - jednej z dwóch zrewitalizowanych w 2022r. kamienic z początku XX wieku, w których mieściła się Fabryka Maszyn i Kamieni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Nowa Praga,Warszawa

614 000 zł38 m² 15 972,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na Pradze-Północ (nowa Praga) w kamienicy z 1955 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38.44m2 przy ul. Szanajcy składające się z: przedpokoju Kuchni wnękowej Sypialni Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

3 300 zł57 m² 57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura obsługi najmu immopolska - budynek na wynajem przy ul. Targowej 34 Do wynajęcia ustawne mieszkanie 2-pokojowe urządzone w wysokim standardzie, położone w oddanej do użytku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

399 000 zł22 m² 18 169,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij stylowe mieszkanie przy samym Metrze Szwedzka! Nowoczesne, niedawno wykończone mieszkanie czeka na Ciebie w nowej inwestycji przy ul. Kowieńskiej 22, zaledwie 3 minuty pieszo od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

570 000 zł52 m² 10 920 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na warszawskiej Pradze-Północ. Zakup tylko za gotówkę. Dodatkowo do nabycia miejsce parkingowe w garażu podziemnym za kwotę 25.000,- zł PLAN MIESZKANIA: Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny apartament przy ul.Wileńskiej. Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi, osobnej, widnej kuchni, łazienki. Jest po kapitalnym remoncie, urządzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Praga-Północ,Warszawa

560 000 zł25 m² 22 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Północ. Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o wyjątkowym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

770 000 zł47 m² 16 244,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Stylowe mieszkanie z duszą w zabytkowej kamienicy na Pradze gotowe do zamieszkania! Z wielką przyjemnością pragnę zaprezentować wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Wyślij zapytanie e-mail.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowszczaków

Nowa Praga,Warszawa

525 000 zł33 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Informacje ogólne: lokalizacja Warszawa, praga Północ (nowa Praga) ul. Dąbrowszczaków 2 Metraż: 32,9 m2 Piętro: 2/4 Rok budowy: 1956 Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena: 548 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

500 000 zł25 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Pelcowizna,Warszawa

3 200 zł33 m² 96,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe i wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,72m2 zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej 55f na Pradze Północ. Lokal usytuowany jest na 6 ostanim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

2 400 zł25 m² 96,97 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (573x484x588) for more information Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesną kawalerkę o wysokim standardzie mieszczącą się w dzielnicy Praga-Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szmulowizna,Warszawa

780 000 zł57 m² 13 780,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Północ. Oferujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie w klimatycznej części.