dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Północ

399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

350 000 zł16 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Digital Broker prezentuje mieszkanie 16 m2, przy ul. Dąbrowszczaków 6 na Pradze Północ. Najważniejsze szczegóły: - odrębna własność z kw - 4 piętro bez windy - po generalnym remoncie - 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

1 470 000 zł90 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Wyjątkowa przestrzeń. Dwa niezależne lokale. Jedna prestiżowa inwestycja. Prezentujemy niepowtarzalne mieszkanie o łącznej powierzchni 90 m , zaprojektowane z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Północ,Warszawa

1 599 123 zł81 m² 19 778,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Co musisz wiedzieć : Mam do zaoferowania przestronne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Dom Development z 2023 roku. Zamknięte osiedle z ochroną w klatce i placem zabaw na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 850 zł32 m² 89,06 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy. Do wynajęcia mieszkanie 32 m Warszawa, ul. Jagiellońska 62. Do wynajęcia przytulne, idealne dla singla lub pary mieszkanie. Lokal jasny, ustawny i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Folwarczna

Praga-Północ,Warszawa

859 000 zł39 m² 21 802 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi - ul. Folwarczna 7 To idealna propozycja dla osób ceniących klimat Starej Pragi, wysokie wnętrza i dopracowaną architekturę z historią. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Północ,Warszawa

1 300 000 zł65 m² 19 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Warszawa od nowa Twoje serce bije w rytmie stolicy, a jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny, komfortowy styl z przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

320 000 zł14 m² 22 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Jeżeli szukasz niewielkiego mieszkania w miejscu, które łączy historię, zieleń i doskonałą komunikację, ta kawalerka o powierzchni 14 m przy Placu generała Józefa Hallera jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

999 000 zł76 m² 13 144,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż Stara Praga, centrum | 4 pokoje | 76 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Starej Pragi jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

569 000 zł35 m² 16 257,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Praga-Północ, ul. Namysłowska > 2 pokoje z odzielną kuchnią > odnowiona kamienica z lat 60-tych > 3 piętro bez windy Mieszkanie 35 m2, 2-pokojowe z oddzielną i widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mała

Nowa Praga,Warszawa

1 149 000 zł73 m² 15 664,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Digital Broker prezentuje funkcjonalne, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 73,35 m , położone na 3. piętrze w budynku z 2001 roku przy ul. Małej, na klimatycznej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

1 530 000 zł62 m² 24 546,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Podstawowe informacje Apartament z inwestycji marvipolu Dom przy Okrzei o powierzchni użytkowej 62,33 m2, trzypokojowy, usytuowany na pierwszym piętrze z windą. Zalety nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 197 650 zł80 m² 27 453,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością zapraszam do obejrzenia wyjątkowej, gotowej do wprowadzenia nieruchomości o powierzchni 80,5 m2 w prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w sercu Warszawy. Praska Moderna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

6 750 zł81 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament w Porcie Praskim. Jasny i przestronny apartament znajduje się na najwyższym piętrze budynku co zapewnia mu piękny widok na Pragę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

795 000 zł51 m² 15 588 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania mieszkanie o pow. 50,72 m2, położone na 3 piętrze w budynku z cegły z 1956 roku, w pobliżu kultowego Placu Hallera. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz komfortowego mieszkania w Warszawie? Mieszkanie o powierzchni 42 m z 1969 roku znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Posiada balkon. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panieńska

Praga-Północ,Warszawa

3 300 zł74 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę najmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Panieńskiej 7 w Warszawie - w prestiżowej inwestycji Rezydencja Canaletto, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie W sercu portu praskiego Prestiżowa lokalizacja | Nowoczesny design | Blisko Wisły i centrum | Gotowe do zamieszkania | Miejsce Parkingowe | Klimatyzacja Idealne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł27 m² 102,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu funkcjonalnej i praktycznie urządzonej kawalerki położonej na 1. piętrze w nowoczesnym bloku na Starej Pradze przy ul. Okrzei 18 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac gen. Józefa Hallera

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowa, odświeżona kawalerka o powierzchni 34 m , położona na 5. piętrze w klimatycznej kamienicy przy Placu Hallera. Mieszkanie łączy w sobie miejski charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panieńska

Stara Praga,Warszawa

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ul. Panieńskiej 1a w sercu Starej Pragi Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

1 175 000 zł44 m² 26 704,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne dwupokojowe mieszkanie lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (5 km od centrum). 2 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 260 zł46 m² 70,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie będzie dostępne od Marca! Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Praga-Północ,Warszawa

345 000 zł18 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania wynajęta kawalerka. Kamienica - lata '50 - wysokość 2,67 m + balkon, cicha - okna na podwórze. Niski czynsz administracyjny - 380zł Lokal wymaga remontu kapitalnego - obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł29 m² 97,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 28,74 m , położona w doskonale skomunikowanej części Pragi-Północ. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

5 500 zł69 m² 80,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla lub pary - Do podpisania umowy najmu potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu. Najem bez zwierząt - kot czy pies. umowa na 12 miesięcy spacer 3D: /show/?m=rfprbhhygcn Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawęczyńska

Praga-Północ,Warszawa

1 020 000 zł50 m² 20 278,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuję oryginalne mieszkanie - loft o łącznej powierzchni 50,30 m . Nieruchomość znajduje się w klimatycznej inwestycji Fabryka na Pradze, która powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosenna

Praga-Północ,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 868,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Pradze-Północ, w okolicach Dworca Wileńskiego, dworca Wschodniego i Metra Dworzec Wileński, przy ul. Wiosennej. Mieszkanie o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Folwarczna

Szmulowizna,Warszawa

736 000 zł38 m² 19 191,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Folwarczna 7 to przestrzeń, która działa jak dobre przejście w życiu: otwiera, uspokaja, daje kierunek. To mieszkanie, które nie tylko ma wysokość i światło ono ma energię miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł27 m² 104 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe, nowocześnie wykończone, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoczylasa

Praga-Północ,Warszawa

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone w znakomitej lokalizacji Warszawy przy ulicy Skoczylasa 10 na Pradze-Północ. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

530 000 zł28 m² 18 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja *wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

830 000 zł71 m² 11 690,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferujemy Państwu do sprzedaży 3 pokoje o pow.71m2 na Jagiellońskiej 4 Na w/w powierzchnię składa się przestronny salon, dwie sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oszmiańska

Praga-Północ,Warszawa

949 000 zł56 m² 16 940,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Targówek ul. Oszmiańska 20 | 2 pokoje, garderoba, ogródek, taras | Nowe budownictwo 2021 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem, położone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z 1969 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kameralnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -widna, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym i Internetem, położone w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy | 58 m | 2 balkony | garaż podziemny | Praga Północ Na wynajem mieszkanie o powierzchni 58 m , położone przy ul. Tarchomińskiej 15 na warszawskiej Pradze-Północ -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

4 000 zł83 m² 48,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, 83-metrowe mieszkanie położone w kamienicy z 2008 r. przy ul. Radzymińskiej. Idealna propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, komfort oraz wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Praga-Północ,Warszawa

644 000 zł48 m² 13 557,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Digital Broker prezentuje 3 pokojowe mieszkanie 47,5 m2 na Pradze Północ przy ul. Siedleckiej 16/24 Mieszkanie spółdzielczo własnościowe bez kw. Zakup tylko za gotówkę. Cena nie jest do negocjacji. -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł40 m² 86,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, ul, szwedzka - bohema Układ mieszkanie: - przestronny salon z aneksem kuchennym. Kuchnia w pełni wyposażona. Salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij