dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Powiśle

192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idźkowskiego

Powiśle,Warszawa

600 000 zł65 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy przedwojennej na Powiślu. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia duża widna, przy salonie balkon, łazienka oddzielnie od wc. W mieszkaniu zostały wymienione nowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. 3 Maja

Powiśle,Warszawa

1 060 000 zł102 m² 10 392,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Piękny 100 m apartament w prestiżowej , zabytkowej i pięknej kamienicy w znakomitym stanie , komfortowa lokalizacja w samym sercu stolicy , otoczona zielenią i parkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

8 700 zł134 m² 64,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostosowane do celów biurowych. Doskonała, prestiżowa lokalizacja w wyjątkowej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w idealnym stanie technicznym. - 6 pokoi, - kuchnia, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Powiśle,Warszawa

533 000 zł57 m² 9 350,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowe mieszkanie na Starym Powiślu. Unikatowa kamienica w poszukiwanej lokazlizacji. Duże, ładne, słoneczne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Kamienica z 1935 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

590 000 zł57 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na 4 pietrze w kamienicy, (zaplanowana instalacja zewnętrznej windy), przy bardzo zielonej, cichej, uliczce na Warszawskim Powiślu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi 20m i 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Budynek po remoncie i wymianie instalacji. Bardzo dobry punkt pod wzgędem komunikacji. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie do remontu. W kuchni i łazience starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

352 000 zł32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Powiślu w okolicy ul. Śniegockiej. W pobliżu parku i przystanku komunikacji miejskiej. Kamienica po remoncie i ociepleniu, natomiast klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Okazja! Bardzo atrakcyjne, 3 pokojowe, mieszkanie na warszawskim Powiślu. Doskonała lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie kilka parków, promenada nad Wisłą. Enklawa zieleni. Zadbany budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

321 000 zł33 m² 9 727,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie jednopokojowe, pierwotnie jako dwupokojowe. Kuchnia otwarta. W kuchni i łazience glazura oraz terakota. W pokoju parkiet, przedpokoju terakota. Kuchnia zabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Boczna

Mariensztat,Warszawa

300 000 zł26 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Opis Kawalerka zlokalizowana w wyjątkowym miejscu przy uliczy Bocznej z oknami skierowanymi na plac przy ul. Mariensztat. Spokojna i cicha okolica. W bezpośrednim sąsiedztwie parki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wilanowska

Powiśle,Warszawa

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Okazja! Mieszkanie w cichej i bardzo poszukiwanej lokalizacji - tuż przy Parku. Wokół niska zabudowa, sąsiedztwo kamienic. Blisko Centrum. Budynek z windą. Ładne, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

395 000 zł30 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Rozkładowe mieszkanie z balkonem w kamienicy z przestronną klatką schodową. Bardzo ciche z oknem na południe , jasne. Pokój ustawny około 20 m2, kuchnia 6 m2, łazienka 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe, dwustronne mieszkanie południowo-zachodnie, jasne i w dobrym stanie.Wymienione piony, blok po ociepleniu. Pokój 9 m2 jest przy aneksie kuchennym, można oba pomieszczenia połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

1 690 004 zł110 m² 15 363,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Piękne mieszkanie w odnowionej przedwojennej kamienicy z 1931 roku na najbardziej prestiżowej części warszawskiego Powiśla. Mieszkanie jest ładnie rozplanowane, posiada 4 pokoje, łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

715 000 zł63 m² 11 349,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Powiśle, przedwojenna kamienica. Wysokie - 3,20. Mieszkanie do remontu ale jest zachowany w b. dobrym stanie stary parkiet. W tej chwili są trzy pokoje, ale oryginalny układ to salon 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

460 000 zł59 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Okazja! Rozkładowe, funkcjonale mieszkanie w przedwpjennej kamienicy na Powiślu. Kamienica po wymianie pionów, instalacji - media sieciowe - miejskie. Po remoncie dachu. W tym roku zaplanowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idźkowskiego

Powiśle,Warszawa

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Okazja! Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, która ma wymienione wszystkie instalacje, wyremontowany dach i klatkę schodową tuż przed remontem. Wspaniałe miejsce tuż koło parku na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idźkowskiego

Powiśle,Warszawa

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z kilmatem, w przedwojennej kamienicy. Wyremontowane kilka lat temu. Kuchnia widna, z nową zabudową i agd. W pokojach panele podłogowe położone na oryginalny parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dynasy

Powiśle,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia na dłuższy okres, chętnie dla firmy, dwa pokoje ok. 50 m 2 , Dynasy , okolice Uniwersytetu, kontakt:   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

370 000 zł39 m² 9 610,39 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w poszukiwanym rejonie - Powiśle. Kilka kroków do Centrum, na miescu pełna infrastuktura - sklepy, usługi, bliskość Parku. Ładne - ustawne mieszkanie - obecnie 2 pokoje w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koźmińska

Powiśle,Warszawa

315 000 zł38 m² 8 246,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1969

Ładne słoneczne,dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Powislu, z okien roztacza sie piekny widok na panoramę Warszawy w kierunku Śródmieścia. Spokojna okolica dużo zieleni bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

1 100 000 zł137 m² 8 058,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Okazja! Apartament na Powiślu. Poszukiwana lokalizacja. Budynek z końca 2002r, z ochroną i monitoringiem. Dla mieszkańców wewnątrz patio. Cena obejmuje miejsce w garażu. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wilanowska

Powiśle,Warszawa

360 000 zł43 m² 8 372,09 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe mieszkanie do kapitalnego remontu. Kuchnia widna, duży pokój narożny. Stara glazura i terakota. Został usunięty parkiet. Okna pcv. Drzwi balkonowe zakończone kratką. Niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie dwupokojowe, pokojew amfiladzie. W pokojach na podłodze położona klepka. Okna drewniane po renowacji. W kuchni i łazience położona glazura i terakota 8 letnia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

680 000 zł62 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w apartamentowcu na Powiślu w pobliżu Trasy Łazienkowskiej więc jest to świetny punkt komunikacyjny, ale jest oczywiście bardzo cicho. Mieszkanie narożne od strony płd-zach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

1 690 000 zł110 m² 15 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

1 490 000 zł136 m² 10 939,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Apartament na Powiślu. Poszukiwana lokalizacja. Budynek z końca 2002r, z ochroną i monitoringiem. Dla mieszkańców wewnątrz patio. Cena obejmuje miejsce w garażu. Dogodny punkt -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

627 000 zł75 m² 8 360 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie na warszawskim Powiślu w kamienicy z 1915 roku. W bezpośrednim sąsiedztwie kilka parków, scieżki rowerowe i spacerowe wzdłuż Wisły. Doskobałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Powiśle,Warszawa

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Klimatyczna przedwojenna ulica. Trzypokojowe mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie - na Powiślu. W promieniu 100m różnorodne sklepy (min. spożywczy, mięsny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ładne mieszkanie na bliskim Powiślu (jeden przystanek do Pl.Trzech Krzyży lub Ronda de'Gaulle'a), dwa pokoje, kuchnia i łazienka z oknem, balkon, na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

515 000 zł57 m² 9 035,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Bardzo atrakcyjne, 3 pokojowe, mieszkanie na warszawskim Powiślu. Doskonała lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie kilka parków, promenada nad Wisłą. Enklawa zieleni. Zadbany budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Powiśle,Warszawa

470 000 zł54 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Okazja! Mieszkanie na zielonym Powiślu do wprowadzenia. Budynek z odnowioną elewacją i czystymi klatkami schodowymi. Mieszkanie pierwotnie miało metraż 54 m2, do powierzchni mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

299 000 zł38 m² 7 973,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Okazja! ciche mieszkanie na Powiślu - II linia zabudowy, sąsiedztwo Parku, wokół pełna infrastruktura - usługi, sklepy, szybka komunikacja do Centrum. Budynek po wymianie pionów, nowe okna na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

286 000 zł27 m² 10 592,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bardzo poszukiwanej lokalizacji, bliskość Traktu Królewskiego, ul. Tamka, komunikacji. Na miejscu pełna infrastruktura. Mieszkanie 1 pokojowe, z dużym - 3m balkonem. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szara

Powiśle,Warszawa

1 200 000 zł82 m² 14 634,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Piękny apartament 4 pokojowy. Super lokalizacja. W okolicy Park Łazienkowski, ogrody Frascatti.Wyremontowany, wyposażony. Salon z aneksem kuchennym. Dwie sypialnie, gabinet. Bardzo piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Powiśle,Warszawa

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie w bardzo atrakcyjnej, zielonej okolicy, park, łazienki, świetna komunikacja, bardzo blisko centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Powiśle

Powiśle,Warszawa

1 100 000 zł126 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Trzystronne, rozkładowe mieszkanie w kamienicy w 1926r. na Powiślu. Budynek strzeżony i monitorowany. Portier i brama zamykana na noc. Wokoło nie ma problemu z parkowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

605 000 zł55 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

DOskonała lokalizacja na biuro czy mieszkanie prywatne. Stylowe 2 pokojowe mieszkanie z międzywojennym klimatem. Mieszkanie dla koneserów lubiących reprezentacyjne mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Powisle-ul. Fabryczna. Wynajme kawalerke typu studio 33m2, parter (żaluzje antywłamaniowe). Kuchnia wyposażona w szafki, piekarnik, płyte elektryczną, lodówke oraz pralkę. Pokój do urządzenia we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

360 000 zł38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na Zielonym i Spokojnym Powiślu. Okolica bardzo spokojna i cicha. Wokół dużo parków i terenów spacerowych. Budynek ocieplony i zadbany. Instalacje wymienione, klatka.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, Śródmieście, Powiśle