dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Powiśle

192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Warszawa, śródmieście, powiśle, górnośląska Do sprzedaży słoneczne mieszkanie na Powiślu z metrażem 78m2. Cztero pokojowe mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań , co stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powiśle

Powiśle,Warszawa

610 000 zł63 m² 9 682,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w standardzie developerskim posiada drzwi antywłamaniowe, wysokiej jakości stolarkę okienną, instalację do telewizji satelitarnej i kablowej oraz domofon cyfrowy połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. 3 Maja

Powiśle,Warszawa

259 000 zł28 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powiśle 28m2 do remontu 259.000zł Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego w bloku przy Al. 3 maja na Powiślu. Mieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z kuchni z prześwitem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powiśle

Powiśle,Warszawa

595 000 zł61 m² 9 754,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

555 000 zł65 m² 8 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Polecam Państwu! Komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, mieszkanie - 65,34m2 - dwu-pokojowe z możliwością aranżacji na trzy-pokojowe,a nawet cztery Salon 20m2, sypialnia 13m2, kuchnia 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

250 000 zł26 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

| mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 9 piętrze 14-piętrowego bloku z połowy lat 70-tych (technologia- rama H) na warszawskim Powiślu, w pobliżu Parku Marszałka Rydza- śmigłego. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Powiśle,Warszawa

800 000 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Apartament w jednym z najpiękniejszych rejonów Warszawy- powiślu. Okolica łączy w sobie klimat przedwojennej Stolicy z nowoczesną, współczesną architekturą oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

1 050 000 zł69 m² 15 217,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Inwestycja dom Development u zbiegu ulic Kruczkowskiego i Książęcej nieopodal Nowego Światu i Placu Trzech Krzyży. Lokalizacja o której można mówić jako o zielonej enklawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku na Powiślu, obok Biblioteki Uniwersyteckiej, w pobliżu parków. Mieszkanie jest umeblowane, z balkonem, kuchnia wyposażona. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

1 400 000 zł84 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjatkowe mieszkanie, luksusowo wykonczone i gotowe do zasiedlenia. Budynek znajduje sie w bezpośredniej bliskości Wisły, trasy rowerowej i parku. Kameralny budynek. 3min spacerem od Mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lutego piękne, w pełni wyposażone, luksusowe studio na Powiślu, ul. Tamka, krok od stacji metra Centrum Nauki Kopernik. Mieszkanie na 3 piętrze przedwojennej kamienicy, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

555 000 zł65 m² 8 494,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w samym sercu Powiśla. Wspaniała lokalizacja, rozbudowana infrastruktura. Mieszkanie jest 2 pokojowe, ale jest mozliwość aranżacji na 3 pokojowe. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powiśle

Powiśle,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Umeblowane, luksusowe mieszkanie 2-pokojowe, 1,5 łazienki, widna kuchnia wyposażona we wszystkie agd , balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Budynek strzeżony. Atrakcyjna dzielnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, kameralne mieszkanie o powierzchni 35m2 z balkonem. Dwa pokoje. Oddzielna sypialnia w amfiladzie. Salon otwarty na kuchnie. Kuchnia w pełni urządzona i wyposażona ( jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

3 800 zł77 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Powiśle-atrakcyjne,przeprojektowane przez architekta, trzypokojowe mieszkanie na ostatnim- 16 piętrze z dużym tarasem widokowym-40m2, na panoramę Warszawy m.in. na Wisłę, stadion Narodowy; narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Powiśle,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Śliczne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze w kamienicy na zielonym Powiślu. Wysoki standard. Duży pokój dzienny z balkonem na ciche i zielone podwórko znajduje się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

900 000 zł74 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Bardzo dobra lokalizacja , ul.Dobra przy ul.Smulikowskiego .74m2 , Wysokość mieszkania 2.85m. Kamienica z lat 30-tych. po remoncie-rury gazowe , piony wodno-kanalizacyjne,klatki schodowe oraz elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Powiśle,Warszawa

960 000 zł80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie zlokalizowane w kamienicy wybudowanej w 1939 roku. Ulica Stefana Jaracza jako jedna z nielicznych w Warszawie zachowała swój klimat z lat międzywojennych. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mariensztat

Mariensztat,Warszawa

5 500 zł78 m² 70,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na Mariensztacie. Składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, garderoby, łazienki oraz wc. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

840 000 zł84 m² 9 952,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Znakomita lokalizacja na warszawskim Powiślu, 200m od projektowanej stacji metra Powiśle. Prestiżowy, przedwojenny budynek z 1937r, projektowany przez słynnego polskiego architekta, przedstawiciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Warszawa, śródmieście, powiśle, fabryczna Bardzo ciekawe, jasne i ciepłe mieszkanie na warszawskim Powiślu. Spokojna zielona okolica, pośród pięknych malowniczych parków, zabudowa miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

2 350 zł38 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na pierwszym pietrze na Powiślu. Dwa pokoje. Kuchnia w aneksie w pełni wyposażona ( jest zmywarka). Łazienka z prysznicem. Nowe plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powiśle

Powiśle,Warszawa

2 550 zł46 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,5 m2 położone na 10 piętrze w bloku na zielonym Powiślu. Okolica Solec, rozbrat, górnośląska, czerniakowska; 15 minut na piechotę do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie umeblowane,posiada na wyposażeniu,pralkę, lodówkę, zlokalizowane w centrum warszawy,. Koszt wynajmu1450+koszty mediów+zaliczka. Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

1 300 000 zł84 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

2 050 000 zł130 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 29 Listopada

Powiśle,Warszawa

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

29 listopada - powiśle - 60m2, 2 pokoje, 400.000PLN MIEJSCE POSTOJOWE Parametry ogólne: Trójstronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, 2 piętro w 6 piętrowym budynku wybudowanym w 1994r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Czerniakowska - powiśle - śródmieście - duży balkon 60m2, 2 pokoje, 400.000PLN KONTAKT: MIEJSCE POSTOJOWE NA PARKINGU POD DOMEM Parametry ogólne: Trójstronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

980 000 zł86 m² 11 355,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Piękne mieszkanie na Powiślu w przedwojennej kamienicy. Ciche, z niezwykłym klimatem, odizolowane od ulic, na zamkniętym terenie. Mieszkanie na 4, ostatnim, dobudowanym w 2002 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie, po remoncie. Instalacje wymienione. Łazienka z pełnym wyposażeniem. W przedpokoju szafa wnękowa. Budynek w dobrym stanie technicznym, klatki schodowe zadbane, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękne, jednopokojowe mieszkanie w eleganckiej, wyremontowanej kamienicy na Powiślu przy ul. Dobrej. 5 min. pieszo do Centrum Nauki Kopernik, biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. 10 min. pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kamienica położona na Warszawskim Powiślu. W bezpośrednim sąsiedztwie Biblioteki uw i nowo wybudowanego muzeum Kopernika. Zaledwie kilka minut spacerem na Krakowskie Przedmieście, nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, jasne, czyste mieszkanie 2-pokojowe w bloku 10-piętrowym na 5 pietrze przy Górnośląskiej. Mieszkanie po znacznym remoncie,nowe meble w kuchni, nowe panele podłogowe, odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

740 000 zł64 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na Powiślu, 65 mkw. wraz z garażem tuż obok domu. Stan mieszkania dobry. Garaż ogrzewany, z kanałem (15mkw.). Forma własności - własność hipoteczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

1 428 000 zł120 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokojowe mieszkanie na Powiślu. Budynek z 2000r z ochroną. Część dzienną tworzy salon z balkonem, kuchnia, do której wejście jest z przedpokoju i salonu, garderoba oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

880 000 zł84 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne trzypokojowe o powierzchni 84 m2 w kamienicy. Wymieniono okna i wszystkie instalacje. Dwustronna wystawa okien sprawia, że mieszkanie jest słoneczne i widne. Dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

569 000 zł53 m² 10 735,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwupokojowe, rozkładowe W przedwojennej kamienicy! Mieszkanie słoneczne, dwustronne o wysokości ok 3 m. Instalacje zostały wymienione, zachowano oryginalny dębowy parkiet i solidne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

4 990 zł120 m² 41,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 050 000 zł100 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament na Powiślu. Mieszkanie zlokalizowane w doskonałej i prestiżowej części Śródmieścia - na Powiślu. W bezpośredniej bliskości liczne parki, wisła obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Klimatyczne mieszkanie w wysokim standardzie na Powiślu w idealnym stanie w okazyjnej cenie 7250zł/m2! Piękne dwa pokoje w rozkładzie dwustronnym (60m2) usytuowane na wysokim parterze.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, Śródmieście, Powiśle