dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Powiśle

191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

2 364 320 zł169 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Unikatowa rezydencja na modnym Powiślu. Lokalizacja łącząca energie Miasta i kameralny charakter budynku. Dogodna komunikacja i bliskość najważniejszych punktów Miasta. Komfortowy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Powiśle

Powiśle,Warszawa

923 000 zł65 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prestiżowa lokalizacja lokalizacji na Powiślu, tuż obok Biblioteki Uniwersyteckiej w eleganckim budynku z 2007r. Nieopodal stacja metra. Osiedle zamknięte i strzeżone, budynek wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powiśle

Powiśle,Warszawa

1 223 200 zł76 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prestiżowa Rezydencja z Widokiem na Rzekę oraz Panoramę Miasta. Szeroka Paleta Udogodnień: -usługi concierge; -Wspólna przestrzeń tylko dla mieszkańców (vip Club, siłownia, ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powiśle

Powiśle,Warszawa

1 734 965 zł104 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powiśle

Powiśle,Warszawa

793 642 zł50 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie w Riverside Apartments z 2011 r. w pięknej i spokojnej części Warszawskiego Powiśla. Okolica budynku to zdecydowanie jedna z ciekawszych w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

2 450 zł30 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz idelane mieszkanie dla singla w pięknej dzielnicy Warszawy, przy ul. Ludnej. Czynsz najmu 2450 zł plus prąd. Przytulne i estetyczne składające się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

930 000 zł94 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamieicy na Powiśclu. Dwustronne, okna wychodzą na podwórko i na ul Jezierksiego, ciche. Piewrsze piętro z windą. Kamienica ma wyremontwane klatki schodowe i instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

664 000 zł67 m² 9 910 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie o powierzchni 67 m2, usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy. Lokal mieszkalny składa się z: pokoju dziennego o pow. ok. 20 m2, sypialni o powierzchni 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

695 000 zł67 m² 10 342,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta partnerska na wyłączność! kup bez prowizji! 67 m2 na Powiślu - do swobodnej aranżacji, pod firmę lub wynajem, doskonała lokata kapitału. Do sprzedania od zaraz dwa, przestronne pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

3 900 zł55 m² 71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament z klimatyzacją i kinem domowym w nowym, ekskluzywnym budynku ul. Dobra przy buw. Budynek monitorowany, całodobowa ochrona, jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

6 000 zł87 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - przestronny, jasny apartament o powierzchni 87m2 plus 15m2 przestronny balkon. Apartament składa się z dużego salonu, z piękną drewnianą podłogą, połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

280 000 zł26 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy Państwu ciche mieszkanie na atrakcyjnym Powiślu. Dojazd autobusem do Centrum w 5 min. W okolicy liczne sklepy, restauracje, kawiarnie oraz parki (m.in. Rydza-Śmigłego, skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

7 200 zł107 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Powiśle,apartament trzypokojowy, parter z tarasem 12m i ogródkiem o powierzchni 130 m.Apartament umeblowany , 107 m w nowym budynku z recepcją i ochroną-Osiedle Patria. jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

4 000 zł65 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Powiśle, ul. Tamka, przestronne, ciche i słoneczne mieszkanie na czwartym piętrze, w całodobowo chronionym i zamkniętym, sześciopiętrowym budynku na warszawskim Powiślu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powiśle

Powiśle,Warszawa

3 000 zł55 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w pięknie odrestaurowanej, strzeżonej kamienicy na Powiślu. 55-metrowe mieszkanie składa się z sypialni, pokoju dziennego oraz oddzielnej, w pełni wyposażonej kuchni. Meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordynacka

Powiśle,Warszawa

990 000 zł73 m² 13 562 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

mieszkanie do sprzedaż lub wynajęcia. Eleganckie mieszkanie w sercu Śródmieścia po generalnym remoncie, urządzane przy współpracy z architektem wnętrz. Wyjątkowa aranżacja, dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

4 500 zł55 m² 82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, stylowy i luksusowy 2-pokojowy apartament w zielonej części Śródmieścia, zlokalizowany przy ul. Rozbrat, jedyne 2 km do ścisłego centrum (rotunda). Przestronna widna kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwonego Krzyża

Powiśle,Warszawa

999 000 zł92 m² 10 916 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie położone jest na drugim piętrze. Składa się z 3 pokoi (16 m2, 22 m2 i 27.5 m2), przedpokoju (15 m2), łazienki (5m2), WC (2m2) i kuchni (9m2). Nieruchomość posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

745 000 zł70 m² 10 643 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Ulica: śniegockiej Cecylii Powierzchnia: 70 mkw F.władania: własność Dzielnica: Śródmieście; Powiśle Rok budowy: 1935 Materiał: cegła Piętro: 3; L. kond.: 4; L. wind: 0; L. pokoi: 3; 20/15/14 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, jasne, ciche i klimatyczne mieszkanie ok.70m2 (3/4p.) w wyremontowanej kamienicy przedwojennej (1936) w samym sercu Warszawy - niedaleko Biblioteki UW.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powiśle

Powiśle,Warszawa

770 000 zł53 m² 14 589 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowy apartament w ekskluzywnej inwestycji Solec Residence - Kryształ Powiśla, która znajduje się na warszawskim Powiślu. Powiśle jest prestiżową dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dynasy

Powiśle,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kamienica z roku 1938 położona przy Skarpie wiślanej w sąsiedztwie Uniwersytetu Warszawskiego i Teatru Polskiego tuż przy Trakcie Królewskim. Idealna cisza - okna salonu i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowicza

Powiśle,Warszawa

3 000 zł38 m² 79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest po generalnym remoncie, kompletnie umeblowane i nowocześnie wyposażone (w kuchni znajduje się piekarnik, zmywarka, duża lodówko-zamrażarka No Frost, płyta gazowa, okap, pralka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Idźkowskiego

Powiśle,Warszawa

1 608 000 zł125 m² 12 894 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Bardzo atrakcyjne - piękne, wyjątkowe, rozkładowe, wygodne, wysokie, z klimatem mieszkanie w przedwojennej, modernistycznej kamienicy (cegła), usytuowane na pierwszym piętrze, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Powiśle,Warszawa

660 000 zł46 m² 14 505 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

NA powiślu*w kamienicy*2pok.45M2*PO REMONCIE! Do sprzedania piękne, słoneczne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 położone w prestiżowym miejscu Warszawy, Śródmieście-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powiśle

Powiśle,Warszawa

699 000 zł70 m² 9 986 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Wspaniała nieruchomość W przedwojennej kamienicy! idealne do zamieszkania W cichej I zarazem prestiżowej lokalizacji! przyjdź I sam poczuj klimat tego mieszkania! Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopczyńskiego

Powiśle,Warszawa

3 900 zł75 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokal dostępny od zaraz, wyposażony w meble i agd z możliwością ewentualnych uzupełnień. Znakomita lokalizacja, 5 min do metra Nowy Świat -uniwersytet oraz Traktu Królewskiego. 30m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Powiśle,Warszawa

11 500 zł93 m² 124 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament na Powiślu w nowo powstającym, ekskluzywnym osiedlu mieszkaniowym zaprojektowanym przez pracownię Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o. a realizowanym przez sm Torwar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

1 009 000 zł70 m² 14 414 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Powiśle, ul. Fabryczna, dwupokojowy apartament 70 m2 w prestiżowej części Powiśla. Bardzo bliska odległość od Placu Trzech Krzyży, parku Łazienkowskiego oraz bulwarów nad Wisłą. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

3 000 zł63 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Powiśle, ul. Ludna, dwupokojowe,klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy. Duże dwa pokoje, widna kuchnia i ustawna, duża łazienka. Powierzchnia mieszkania i wysokość 3m daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Śródmieście-Powiśle,dwupokojowe mieszkanie w Riverside Apartments,w pięknej i spokojnej części warszawskiego Powiśla,jednej z ciekawszych w Warszawie. W pobliżu bardzo dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

583 000 zł50 m² 11 660 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa na Powiśle - świetnie wykończone mieszkanie w budynku z portiernią. Po generalnym remoncie, wykonanym pod nadzorem architekta wnętrz, wymienione wszystkie instalacje, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. 3 Maja

Powiśle,Warszawa

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 120metrowe mieszkanie na warszawskim Powiślu, w przedwojennej odrestaurowanej i ogrodzonej kamienicy. Składa się z czterech pokoi w tym dwa przejściowe, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwonego Krzyża

Powiśle,Warszawa

1 200 000 zł95 m² 12 632 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Ulica: czerwonego Krzyża Powierzchnia: 95 mkw F.władania: własność Okolice: Solec Dzielnica: Śródmieście; Solec Rok budowy: 1937 Materiał: cegła Piętro: 4; L. kond.: 5; L. wind: 1; L. pokoi: 4;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

2 800 zł57 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęciu na Powiślu, tuż przy skrzyżowaniu takich ulic jak Śniegockiej i Czerniakowskiej. Kamienica przedwojenna, 3m wysokości. Mieszkanie po generalnym remoncie, piętro 1/4, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na sprzedaz warszawa Powisle. 70m kw. ul. Radna. I pietro w 6 pietowym budynku z roku 1936. Budynek po kapitalnym remoncie : mediow i elewacji, klatki, dachu oraz wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopczyńskiego

Powiśle,Warszawa

800 000 zł77 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Ulica: konopczyńskiego Emiliana Powierzchnia: 77 mkw F.władania: własność Okolice: Tamki Dzielnica: Śródmieście; Śródmieście Rok budowy: 1913 Materiał: cegła Piętro: 1; L. kond.: 5; L. wind: 0;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

4 600 zł62 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pięknie zaaranżowane i nowoczesne mieszkanie w odnowionej kamienicy na warszawskim Powiślu. Mieszkanie w pełni wyposażone i wykończone materiałami najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

926 000 zł99 m² 9 354 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Ulica: 3 Maja, al. Powierzchnia: 99 mkw F.władania: własność Okolice: Powiśle Dzielnica: Śródmieście; Powiśle Rok budowy: 1936 Materiał: cegła Piętro: 3; L. kond.: 6; L. wind: 1; L. pokoi: 3;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordynacka

Powiśle,Warszawa

6 400 zł73 m² 88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

 

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, Śródmieście, Powiśle