dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Powiśle

192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

8 000 zł101 m² 79,21 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu luksusowy apartament na Powiślu w bliskiej okolicy Centrum Nauk Kopernik oraz Elektrowni Powiśle. Niewątpliwą zaletą mieszkania jest wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednarska

Mariensztat,Warszawa

7 500 zł74 m² 101,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu apartament na ul. Bednarskiej w przepięknej i cichej okolicy. 74m2 | Duży salon | 2 sypialnie | Stare Miasto | Klimatyzacja Rozkład: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

4 450 zł45 m² 98,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*english below* Avenue Estate przedstawia apartament w prestiżowej warszawskiej dzielnicy Powiśle z miejscem postojowym w garażu. Dostępny od końca maja, ale na prezentację zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednarska

Powiśle,Warszawa

7 500 zł89 m² 84,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu apartament na ul. Bednarskiej w przepięknej i cichej okolicy. 89m2 | Duży salon | Sypialnia typu master | Stare Miasto Rozkład: - przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

849 000 zł37 m² 22 945,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie, które nie jest tylko metrami to klimat, którego się nie kupuje codziennie. Wyobraź sobie poranek na balkonie w sercu Powiśla. Cisza, światło wpadające przez wysokie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

4 950 zł70 m² 71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania warszawa, powiśle (aleja 3 maja) Oferuję do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej części Warszawy na Powiślu, przy alei 3 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Powiśle,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ładne 1-pokojowe 30 m na zielonym Powiślu Wynajmę ładne, umeblowane mieszkanie 1-pokojowe o pow. 30 m na zielonym Powiślu na 5 piętrze budynku 8-piętrowego z windą z 1966 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 24 m Powiśle, ul. Radna top lokalizacja ścisłe Powiśle Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. ok. 400 m do stacji metra sąsiedztwo buw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ignacego Potockiego

Powiśle,Warszawa

649 000 zł34 m² 18 921,30 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam jasne, dwupokojowe mieszkanie na Solcu - w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy. Świetna lokalizacja łączy bliskość centrum z kameralnym klimatem Powiśla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

9 000 zł83 m² 108,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z dwoma sypialniami W sercu powiśla W pełni umeblowane i wyposażone | Dwa balkony | Elastyczne warunki najmu | Parking Prezentujemy na wynajem wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powiśle,Warszawa

16 000 zł106 m² 151 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy państwu w pełni wyposażony i umeblowany apartament w luksusowej inwestycji "menolly" ulica Wybrzeże Kościuszkowskie 45. Apartament mieści się na 2-piętrze. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

819 000 zł49 m² 16 848,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,61 m2, usytuowane w sercu warszawskiego Powiśla, przy ul. Górnośląskiej. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

3 950 zł42 m² 94,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, narożne mieszkanie o powierzchni 42m2 w super lokalizacji jaką jest róg Dobrej i Radnej. Mieszkanie dwupokojowe, oddzielna kuchnia z jadalnią. Dwie duże szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Powiśle,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie położone w zielonej części Powiśla, przy ulicy Józefa Hoene-Wrońskiego 15, warszawa. -Nieruchomość- lokal o powierzchni 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Powiśle,Warszawa

1 080 000 zł38 m² 28 243 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bednarskiej. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,24 m, położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Bednarskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

5 700 zł65 m² 87,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Widne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy na Powiślu, w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch pięknych parków: frascati i Rydza-Śmigłego, w odnowionej stylowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

1 069 300 zł58 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne mieszkanie na warszawskim Powiślu w kamienicy z 1965 roku 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 na Solcu, przy ulicy Okrąg składające się z Przedpokoju Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

6 500 zł101 m² 64,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne, eleganckie, jasne i ciche mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kruczkowskiego na Powiślu. W pełni umeblowane, urządzone z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

2 730 zł31 m² 88,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 31m2 na Powiślu przy ul. Topiel 11, osiedle Piano House - Metro cnk Świeżo po remoncie! Do wynajęcia stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m2, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ignacego Potockiego

Powiśle,Warszawa

649 000 zł34 m² 19 088,20 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie na Warszawskim Powiślu przy ulicy Potockiego, składające się z: salonu Sypialni Kuchni Łazienki Przedpokoju Balkon Balkon francuski Lokal do odświeżenia, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

3 000 zł24 m² 125 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

8 000 zł84 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Apartament o powierzchni 84 m2, położony na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji na warszawskim Powiślu. Apartament został zaprojektowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zajęcza

Powiśle,Warszawa

7 999 000 zł175 m² 45 787,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Duplex Z imponującym przeszkleniem zlokalizowany W samym sercu powiśla Gotowy do zamieszkania | Salon o wysokości ponad 6 metrów | 3 sypialnie + gabinet | 2 miejsca parkingowe + komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

829 000 zł49 m² 17 054,10 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Powiśle,Warszawa

640 000 zł30 m² 21 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Digital Broker prezentuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m z balkonem, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Warszawy na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

799 000 zł38 m² 21 026,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 pokoje 38 m Powiśle / Śródmieście Elektrownia Powiśle Prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

640 000 zł30 m² 21 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

829 000 zł49 m² 17 054,10 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Powiśle,Warszawa

5 800 zł58 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie W kamienicy Prestiżowa lokalizacja przy ul. Wiejskiej | Tuż obok Sejmu rp | Wysokie sufity | Duże okna | Klimat przedwojennej kamienicy Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

5 590 zł43 m² 129,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament W klimatycznej elektrowni powiśle W pełni umeblowany | Duży taras | W sercu Powiśla I Metro I Recepcja I Garaż ****** apartament Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament na osiedlu patria Budynek: nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Patria przy ul. Kruczkowskiego. Przy głównym wejściu, we wspólnym holu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

8 000 zł84 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem przy Elektrowni Powiśle - Powiśle, 84 m Zapraszam do wynajęcia eleganckiego apartamentu o powierzchni 84 m , położonego na 1. piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

4 950 000 zł181 m² 27 348,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest piękny apartament w świetnej lokalizacji, w prestiżowej i unikalnej inwestycji Patria na warszawskim Powiślu. W pobliżu Park Rydza-Śmigłego, agrykola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

3 999 000 zł119 m² 33 605 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalny apartament W spokojnej okolicy Prestiżowa lokalizacja | Wysoka jakość wykończenia | Strzeżone osiedle | Cicha i zielona okolica | Prywatność ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

599 000 zł30 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem i blisko Centrum Warszawy, to polecam tę kawalerkę zlokalizowaną w zielonej części warszawskiego Solca, nieopodal Bulwarów wiślanych. Po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 690 000 zł68 m² 24 798,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Eurovilla prezentuje komfortowe, 2. pokojowe mieszkanie z osobną, otwartą kuchnią, w kamienicy na Powiślu. Jest to mieszkanie z duszą. Duże okna, wysokie na ponad 3 m. sufity, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewerynów

Powiśle-Skarpa,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Sewerynów 4 na samej Skarpie z pięknym widokiem na Powiśle i Pragę. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

1 069 300 zł58 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 577 000 zł73 m² 21 543,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy na Powiślu - Aleja 3 Maja 2, warszawana sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najbardziej wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Foksal

Powiśle,Warszawa

8 000 zł83 m² 96,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Charming Apartment in a Tenement City Centre | 83 m | 2 Balconies | garage&parking Live in one of the most charming areas of Warsaw s City Centre. This bright, three-sided apartment with two.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, Śródmieście, Powiśle