dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

670 000 zł33 m² 20 096 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Cześć, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dobrze skomunikowanego mieszkania w sercu Warszawy. Mieszkanie o powierzchni 33,34m2 składa się z: dużego pokoju (15m2), mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Jelonki,Warszawa

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie 3 pokojowe Bemowie w rejonie Chrzanowa. prężnie rozwijająca się dzielnica Warszawy. W niedługim czasie będzie tu stacja metra, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powiśle,Warszawa

940 000 zł46 m² 20 215,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie po remoncie na warszawskim Powiślu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 10-piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 130 000 zł60 m² 18 991,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Woli Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Nowolipki,Warszawa

714 000 zł28 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż małe 2 pokojowe mieszkanko z dużym balkonem w apartamentowcu na Woli Nowolipki. Świeżo wyremontowane i umeblowane mieszkanko o powierzchni 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sztuk Pięknych

Wola,Warszawa

1 200 000 zł64 m² 18 662,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Sztuk Pięknych w Warszawie. Usytuowanie: mieszkanie dwustronne w orientacji wschód-zachód o powierzchni 64,3m2 z dużym balkonem (5,8m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szulborska

Ulrychów,Warszawa

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie, umeblowane, znajduje się na 3. piętrze budynku. z 2008r składa się z: * salonu z wyjściem na balkon, * kuchni, częściowo otwartej na salon * sypialni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł22 m² 26 044 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Pradze-Północ. Stylowa kawalerka położona w samym sercu Starej Pragi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

3 700 zł34 m² 108,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Mamy przyjemność zaoferować ekskluzywny apartament na wynajem w zabytkowej kamienicy przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie, w prestiżowej dzielnicy Powiśle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 40 m w samym sercu miasta, przy ul. Jana Pawła II. Idealna lokalizacja dla osób ceniących wygodę miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursus,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować 4 - pokojową nieruchomość usytuowaną na zielonym osiedlu w Ursusie, blisko pkp Ursus Niedźwiadek. Atuty Idealne dla rodzin z dziećmi lub pod wynajem Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

923 000 zł49 m² 18 991,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do sprzedania ,ciche, odnowione dwustronne, jasne rozkładowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym 2 pokoje (46,6 m2 + 2m2 piwnica), okna wychodzące na południe i północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

749 000 zł40 m² 18 725 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję. Narożne 2 - pokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji 300 m od metra Wierzbno. Gotowe do zamieszkania. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dyrekcyjna

Ursus,Warszawa

909 000 zł58 m² 15 618,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji, zaraz obok skm w dzielnicy Ursus przy ulicy Dyrekcyjnej 14 Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Służew,Warszawa

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 35m2 z 20 m2 ogródkiem, wysokie sufity zapewniają poczucie większej przestrzeni. Mieszkanie składa się z przedpokoju z szafami w lustrach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

775 000 zł45 m² 17 222,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , 5 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1972 roku -warszawa, żoliborz, ul. Włościańska. Budynek (rama H) został ocieplony, jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom przedstawiamy Państwu na najem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65 m2 zlokalizowane przy ul. Modlińskiej 129. Mieszkanie składa się z: - sypialni; - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zdrojowa

Sadyba,Warszawa

1 780 000 zł138 m² 12 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem w domu z 1929 r. na Sadybie. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2014 r. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

1 560 000 zł60 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż apartament w prestiżowej lokalizacji. Marina Mokotów to enklawa ciszy i zieleni w samym sercu warszawskiego Mokotowa. Prywatny park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

740 000 zł48 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Sprzedam bezpośrednio wysokie, przestronne i mega funkcjonalne mieszkanie w kamienicy na warszawskiej, bardzo zielonej Pradze Południe. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane, słoneczne mieszkanie z klimatem i klimatyzacją. Piękny widok na panoramę Warszawy, piętro 4 - widok na zachód. Park i tereny rekreacyjne po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

769 000 zł45 m² 17 169 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w sercu Bemowa, przy ul. Świetlików 8. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł70 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Pośrednikom dziękuję! oferta bezpośrednio od właściciela! Mieszkanie idealne dla rodziny lub pary w miejscu cichym, bezpiecznym i zielonym. Mieszkanie 70 m2 do sprzedania wraz z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

820 000 zł48 m² 17 226,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Z przyjemnością przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,60 m , zlokalizowane na 3 piętrze budynku z 1963 roku, przy ul. Wołoskiej na Mokotowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

2 200 zł18 m² 123,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio - pokój z aneksem kuchennym 18 mkw. blisko Metro Młociny. W cenie za wynajem zawarty jest czynsz administracyjny (z zaliczką na wodę i ogrzewanie). Kompaktowe mieszkanie doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przerwana

Włochy,Warszawa

838 462 zł61 m² 13 786 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy 2-pokojowy, apartament inwestycyjny w Warszawie pod wynajem. Urządzony w wysokim standardzie. Zarabiaj od przyszłego miesiąca! (0% prowizji). Lokalizacja tej pewnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje przestronne mieszkanie na wynajem z dwoma tarasami w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w sercu Miasteczka Wilanów. Wokół znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

689 000 zł44 m² 15 591,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle klasyków wille miejskie to kameralna inwestycja na Białołęce. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,19 m2 położone na 1 piętrze z 3 z windą. Osiedle o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 595 000 zł147 m² 24 455,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Penthouse 147M2, 4 pokoje, 2 łazienki, zagospodarowany taras 150M2, 3 miejsca postojowe, sarmacka, wilanów budynek: " Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki" to czteropiętrowy budynek z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rakowiec,Warszawa

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 56m2, parter/7 z windą w budynku z 2002 przy ul. Bohdanowicza, ochota Rakowiec. Po remoncie, praktycznie urządzone i wyposażone, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

1 280 000 zł43 m² 29 767 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zarezerwowane Zapraszam na Powiśle - Pilna sprzedaż! Powiśle to część Śródmieścia, położona najbliżej atrakcyjnych terenów nadwiślańskich - spacery po bulwarach, kafejki, imprezy, koncerty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

799 000 zł31 m² 25 699,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania 31,09 m2 z obszernym balkonem ok. 10,31 m2, z którego można podziwiać widok na panoramę Warszawy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Budowlana

Bródno,Warszawa

2 490 zł18 m² 138,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Szukasz mieszkania do wynajęcia z ogródkiem a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum Warszawy? Mieszkania, do którego możesz się wprowadzić od października ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł41 m² 95,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon i widokiem na dziedziniec osiedla. Umeblowanie: stół z krzesłami, rozkładana kanapa, telewizor z szafką. Część kuchenna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

989 000 zł45 m² 22 125,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Powiśle to najbardziej ceniona, najbardziej klimatyczna część Śródmieścia i właśnie tutaj czeka na Ciebie mieszkanie po remoncie, wykończone w ciekawym stylu, który oddaje ducha okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Mokotów,Warszawa

714 000 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Sadybie, na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie o łącznej powierzchni 42 m2 składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Villardczyków

Ursynów,Warszawa

2 900 000 zł137 m² 21 167,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 4-pokojowy apartament z oddzielną, widną kuchnią i balkonem o powierzchni 137,32 m2 na warszawskim Ursynowie. Do stacji metra około 5 min. spacerem. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

2 400 zł68 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Mam przyjemność zaproponować wynajem mieszkania na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej 10a na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. dwustronna nieruchomość o powierzchni 68 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie odnowione, umeblowane na spokojnym, pełnym zieleni Osiedlu Leśnym tuż przy Fortach Bema. Osiedle zamknięte, strzeżone, na jego terenie sklepy, lokale usługowe, przedszkole. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sztuk Pięknych

Wola,Warszawa

1 230 000 zł64 m² 19 158,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego, dwustronnego, jasnego i przestronnego, apartamentu z balkonem położonego na warszawskiej Woli przy ul. Sztuk Pięknych 4. Jest to propozycja dla wszystkich,.