dowolna

Mieszkania Warszawa Ochota

455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohdanowicza

Szczęśliwice,Warszawa

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 7; winda: jest; piętro: 0; mieszkanie zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Szczęśliwice,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 4; piętro: 4; garaż: miejsce parkingowe; do wynajęcia mieszkanie przy ul. Korotyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 5; garaż: garaż podziemny; sympatyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skorochód-Majewskiego

Szczęśliwice,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; balkon: jest; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 8; winda: jest; piętro: 6; garaż: garaż podziemny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche, w pełni umeblowane, lodówka, pralka, telefon, internet, wymienione okna, duża loggia, domofon. Doskonała lokalizacja, ul. Grójecka koło kina Ochota; blisko przystanki wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzech Budrysów

Ochota,Warszawa

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Sprzedam mieszkanie położone przy ul.Trzech Budrysów 31 ( Ochota ) W pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Warszawy jak i innymi częściami Stolicy (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 8; winda: jest; piętro: 3; bardzo zgrabne mieszkanie z oddzielna kuchnia. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohdanowicza

Szczęśliwice,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 8; winda: jest; piętro: 5; kuchnia z pełnym wyposażeniem zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 3; winda: jest; piętro: 3; garaż: miejsce parkingowe; zadbane, dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 8; winda: jest; piętro: 2; mieszkanie 2-pokojowe, nowe, osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Szczęśliwice,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; piekne mieszkanie, jasne, przestronne, nadbudowa z 2005 roku. Centrum Starej Ochoty, w poblizu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Szczęśliwice,Warszawa

3 100 zł94 m² 32,98 zł/m²

 

Piętro:10/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 9; winda: jest; piętro: 9; apartament na ostatnim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

3 900 zł78 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 4; winda: jest; piętro: 2; garaż: garaż podziemny; mieszkanie odnowione 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Września

Szczęśliwice,Warszawa

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; meble: umeblowane; liczba pięter: 6; winda: jest; piętro: 6; garaż: garaż podziemny; mieszkanie umeblowane i wyposażone, dwa pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

3 500 zł94 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: os. strzeżone; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 3; winda: jest; piętro: 2; garaż: miejsce parkingowe; mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; balkon: jest; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 3; winda: jest; piętro: 2; garaż: garaż podziemny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 8; winda: jest; piętro: 6; garaż: garaż podziemny; mieszkanie dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, ciche mieszkanie blisko centrum. Wynajmę najchętniej firmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

392 000 zł49 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śliczne mieszkanie po bardzo atrakcyjnej cenie! Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Nowe okna pcv, lakierowana drewniana podłoga, w kuchni i łazience glazura i terakota. Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okres wynajmu: minimum rok, może także, w części na biuro i do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie na ochocie, 37m2, 1 pokój z meblościanką, nowoczesne, jasne, przyjemne, 5 lat temu remont, kuchnia nowoczesna, okna plastik, szafy komodore, 7 piętro

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drawska

Szczęśliwice,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 4; winda: jest; piętro: 2; garaż: garaż podziemny; mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Szczęśliwice,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 5; wolne od: 1 Maja; winda: jest; piętro: 2; garaż: garaż podziemny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korotyńskiego

Szczęśliwice,Warszawa

420 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, ciche, zadbane, z widokiem na park :) Posiadam do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie na Ochocie. Z widokiem na Park Szczęśliwicki. Dwustronne, z widną dużą kuchnią. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotego Smoka

Szczęśliwice,Warszawa

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. Piękne mieszkanie w wysokim standardzie 3 pokojowe, 70m2 + 15 m2 taras z zadaszeniem. Przestronny salon 25m2 z wyjściem na taras, kuchnia otwarta z oknem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

327 000 zł35 m² 9 342,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W przypadku tej oferty wynagrodzenie dla biura w całości pokrywa sprzedający. **warszawa, ochota, rakowiec, ul. Pawińskiego**. Ciekawie zaaranżowane narożne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stan do remontu. Cena do negocjacji. Okazja!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dorotowska

Ochota,Warszawa

36 m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

mieszkanie w cichej okolicy, odnowione 4 lata temu, idealne na investment, mlodej pary, kawalera/ki, osoby starszej. Don't waist your time, come and have a look!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowska

Rakowiec,Warszawa

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciche, słoneczne, przytulne mieszkanie. Po generalnym remoncie- zabudowa kuchni, zmywarka, szafa wnękowa, nowa glazura i terakota, wymienione instalacje. Zadbana klatka schodowa, dwa mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

2 700 zł84 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 84m2,3-pokojowe z aneksem kuchennym,na Starej Ochocie w pobliżu Pl.Zawiszy,Grójeckiej,5min do Centrum.Dobre połączenie z Centrum przy trasie na lotnisko. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy przy pl. Zawiszy,na parterze, bardzo ciche , okna wychodzą na podwórko (kuchnia ciemna) łazienka i wc osobno. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Słoneczne z widokiem na ogródki działkowe,duży balkon,duża ustawna łazienka,kuchnia z oknem urządzona,okna wymienione,podjazd do bloku dla niepełnosprawnych. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie na Ochocie ul. Raszyńska Cena: 2 100 zł Bardzo dobra lokalizacja na Starej Ochocie ul. Raszyńska (przy Filtrowej). Wejście do kamienicy przez bramę, domofon. Przy kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

3 100 zł94 m² 32,98 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Alejach w nowym bloku, ochrona. Pietro 9/9, jedyne mieszkanie na 9 pietrze. 2 sypilanie, salon otwarty na kuchnie, wc, łazienka, wanna, kabina, kuchnia umeblowana.garderoba, Duze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48m , loggia ok 8,7m,dwupokojowe w apatamentowcu 1/8 piętro, na Ochocie, stan developerski oddanie w czerwcu 2009r miejsce garażowe w garażu podziemnym pod budynkiem 40000zł cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie wyposażone mieszkanie,po remoncie, 2 pokojowe, kuchnia -aneks, nowa zabudowa i agd, w sypialni nowe szafy wnękowe, w łazience kabina prysznicowa,zabudowana lggia, bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowickiego

Rakowiec,Warszawa

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka po remoncie, ochota-Rakowiec, zadbana, w pełni wyposażona (pralka, sprzęt agd, możliwość podłączenia internetu), okna pcv, 10 min. do centrum, w pobliżu pól mokotowskich. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

MIeszkanie 38 mkw., po remoncie. Dwa oddzielne pokoje w pełni umeblowane, kuchnia, łazienka (prysznic, pralka). Doskonały punkt lokalizacyjny, mieszkanie usytuowane jest na przeciwko "kina Ochota".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, wynajmę mieszkanie dwupokojowe, ok 38m2 jeden pokój ok 10m2 a drugi ok 14m2. Bardzo dobra lokalizacja, na Starej Ochocie, przy Alejach Jerozolimskich,7 min do centrum, 5 min do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

415 000 zł47 m² 8 829,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, widne, odnowione mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Do zamieszkania od zaraz. Ładna okolica, dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe na Warszawskiej Ochocie. Duży pokój połączony jest z aneksem kuchennym, drugi pokój osobny w formie sypialni. Łazienka razem z wc. Wszystko po remoncie. Dobra.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij