dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Miasteczko Wilanów

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

485 000 zł58 m² 8 362,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Miasteczko wilanów/hlonda bardzo ładne 2 pokoje garaż Bardzo ładne, nowoczesne, mieszkanie dwupokojowe przy ul. Hlonda w Miasteczku Wilanów. Powierzchnia 57,6 m2. Trzecie piętro w budynku 4-ro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 zł58 m² 42,24 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

10 900 zł154 m² 70,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Miasteczko Wilanów - do wynajęcia luksusowy apartament all inclusive w Wilanowie przy ul. Sarmackiej o pow.154 m2, 4 pokoje, 2 łazienki z WC, zaprojektowany przez architekta Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

485 000 zł58 m² 8 362,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 zł58 m² 42,24 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 600 zł64 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 64 m2 w bardzo dobrym stanie. Położone jest w atrakcyjnej części Warszawy , w dzielnicy Wilanów, ul. Klimczaka. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

485 000 zł58 m² 8 362,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 zł58 m² 42,24 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

485 000 zł58 m² 8 362,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 zł58 m² 42,24 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 zł58 m² 42,24 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

485 000 zł58 m² 8 362,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

485 000 zł58 m² 8 362,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 zł58 m² 42,24 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

485 000 zł58 m² 8 362,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 zł58 m² 42,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 zł58 m² 42,53 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

485 000 zł58 m² 8 420,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

486 265 zł69 m² 7 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią , korytarzem, łazienką. Atutem mieszkania jest duży ogródek usytuowany od strony wewnętrznej inwestycji. Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

485 000 zł58 m² 8 362,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 zł58 m² 42,24 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 zł58 m² 42,24 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kieślowskiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 990 zł57 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Miasteczko Wilanów, dwupokojowy apartament o pow. 57 m2 , z widokiem na Pałac w Wilanowie! 2 miejsca w garażu (podwójne tzw. rodzinne, nie typu platforma). Nowoczesne osiedle Royal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

485 000 zł58 m² 8 420,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 zł58 m² 42,53 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 210 000 zł130 m² 9 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 5-pokojowe o pow. 130 m2 na 1. piętrze 4-piętrowego budynku z 1009 r. przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Dwustronne wsch.-pd. i pn.- zach. Duży (20 m2) taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

564 000 zł57 m² 9 945,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

56,71 m2, 2 pokoje, al. Rzeczypospolitej, miasteczko Wilanów, 2016 r., bardzo ciche, taras 19 m2. - tylko 1 sąsiad na piętrze, - bardzo wysoki standard wykończenia, - podłoga drewniana, - drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Janina

Miasteczko Wilanów,Warszawa

335 000 zł40 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gotowe do odbioru mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40 m2 na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2017 r. przy ulicy Herbu Janina w Miasteczku Wilanów. Stan deweloperski. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

425 000 zł48 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47.5 m2 na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2006 r. przy Alei Wilanowskiej w Miasteczku Wilanów. Bez balkonu. Stan mieszkania bardzo dobry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

470 000 zł57 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 57 m2 na 2. piętrze 4-piętrowego budynku z 2009 r. przy ulicy Hlonda w Miasteczku Wilanów. Wysokość pomieszczeń - 2,9 m. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,81 m2 (pow. samego lokalu 56 m2), położone na parterze w 4. piętrowym budynku z 2009 r., zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

670 000 zł87 m² 7 718,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 86,8 m2 na 1. piętrze 4-piętrowego budynku z windą z 2007 r. przy ulicy Hlonda w Miasteczku Wilanów (inwestycja Ostoja Wilanów). oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

470 000 zł46 m² 10 107,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46,46 m2 na 3. piętrze 4-piętrowego budynku z 2006 r. przy Al. Wilanowskiej w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 340 000 zł112 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 112 m2 na 2. piętrze 4-piętrowego budynku z windą z 2008 r. przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. W garażu podziemnym dwa miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Miasteczko Wilanów,Warszawa

449 500 zł62 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m2, położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2017 r. zlokalizowanym przy ul. Herbu Janina w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

593 000 zł64 m² 9 265,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64 m2 na 2. piętrze 4-piętrowego budynku z 2005 r. przy ulicy Klimczaka w Miasteczku Wilanów. Wysokość pomieszczeń - 2,9 m. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł96 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,50 m2, położone 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2012 r., zlokalizowanym w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

780 000 zł90 m² 8 705,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Okazja Miasteczko Wilanów 3 pokojowe mieszkanie z dwoma gródkami o znakomitym dwustronnym rozkładzie położone w cichej i prestiżowej części Miasteczka Wilanów. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

520 000 zł51 m² 10 196,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m2 na 2. piętrze 4-piętrowego budynku z 2011 r. pry ulicy Hlonda w Miasteczku Wilanów, na terenie osiedla Ostoja Wilanów. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 070 000 zł93 m² 11 505,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne, funkcjonalne, komfortowe o wysokim standardzie i w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 93 m2 na 4. piętrze 4-piętrowego budynku z 2012 r. przy ulicy Branickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 135 535 zł120 m² 9 502,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Lokal biurowo-mieszkalny o metrażu 119,53 m2, 2006 rok budowy, sarmacka, miasteczko Wilanów. lokal mieszkalny zaaranżowany na biuro projektowe z możliwością przywrócenia funkcji mieszkalnej.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów