dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Miasteczko Wilanów

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 500 zł102 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Miasteczko Wilanów, a.Branickiego, 102m, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie, dostępne jest od zaraz. Skład mieszkania; trzy sypialnie dwie łazienki (jedna z prysznicem, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

930 000 zł103 m² 9 064,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Bez prowizji %. Na sprzedaż 4 pokoje, 102,6 m2, 1piętro, wysoki standard, ul. A. Branickiego (miasteczko Wilanów) w stanie idealnym do wprowadzenia. Świeżo odmalowane ściany. Cena: 930 000 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

8 000 zł103 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament 102,6 m2, 1 piętro, wysoki standard, ul. A. Branickiego (miasteczko Wilanów) w stanie idealnym. Świeżo odmalowane ściany. Apartament został wykończony i zamieszkany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Miasteczko Wilanów. Mieszkanie podzielone jest na: strefę dzienną od strony zachodniej (salon, kuchnia, wc, 2 szafy wnękowe w przedpokoju, loggia), strefę osobistą od strony wschodniej (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

825 000 zł83 m² 9 939,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Unikatowy, przytulny apartament 3-pokojowy o pow. 83 m2. Przestronny, cichy i widny. Wykończony wysokiej klasy materiałami i w pełni wyposażony. Apartament składa się z: - salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

10 000 zł150 m² 67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Miasteczko Wilanów Do wynajęcia oferowany jest wysokiej klasy apartament 150 m2. Apartament składa się z 4 pokoi, kuchni, dwóch łazienek oraz pomieszczenia gospodarczego i technicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

697 000 zł80 m² 8 712,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament 3-pokojowy z 2 łazienkami o łącznej pow. 80 m2 w wysokim standardzie. Prestiżowa, zielona i bezpieczna lokalizacja - Miasteczko Wilanów. - agd kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

9 100 zł157 m² 57,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przepiękny klasa premium - 5-pokojowy apartament o powierzchni 156,5 m2. Miasteczko Wilanów- ul. Sarmacka. Prawdziwy luksusowy apartament. 5 pokoi, 2 łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

965 000 zł103 m² 9 405,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Bezpośrednio. 4 pok., 102,6 m2, 1piętro, ul. A. Branickiego 11 (róg ul. Sarmackiej) (miasteczko Wilanów) w stanie idealnym do wprowadzenia. Świeżo odmalowane ściany, b.wysoki standard. Cena: 965.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 600 zł44 m² 59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 44 m2. Apartament o wysokim standardzie dla wymagającego klienta. -Miasteczko Wilanów ul. Kieślowskiego ( super lokalizacja , sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

7 000 zł127 m² 55,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia czteropokojowy apartament na Miasteczku Wilanów z interesującym widokiem oraz dwoma dużymi tarasami. Salon połączony z otwartą w pełni wyposażoną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 zł42 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 42 m2 na dzielnicy Mokotów przy ul. Rzeczypospolitej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 2 w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

9 100 zł157 m² 57,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 1 pokojowe 32 m2 na dzielnicy Wilanów przy ul. Rzeczypospolitej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na parterze w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

675 000 zł80 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

989 000 zł103 m² 9 639 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4 pok., 102,6 m2, 1piętro, ul. A. Branickiego 11 (róg ul. Sarmackiej) (miasteczko Wilanów) w stanie idealnym do wprowadzenia. Świeżo odmalowane ściany, b.wysoki standard. Cena zawiera garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 47 m2 na dzielnicy Wilanów przy ul. Hlonda. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na parterze w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, 2 pokojowe, bardzo ładne mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie( drewniane podłogi, zabudowa mdf ), składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 800 zł117 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Szukasz czystego i pachnącego remontem mieszkania? Zależy Ci na dużym salonie, ustawnych sypialniach i jasnej łazience? 117-metrowe mieszkanie na Sarmackiej 13 może Ci to wszystko zaoferować!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kieślowskiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English description below Do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 44m2. Jest to apartament o wysokim standardzie dla wymagającego klienta. Poniżej przedstawiam szczegóły: -Miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 250 zł33 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie przy ul. Herbu Janina na osiedlu Miasteczko Wilanów, świeżo wykończone i nowocześnie umeblowane. Preferencyjne warunki dla wynajmujących na dłuższy okres czasu! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

655 000 zł73 m² 8 912,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowoczesny 3 pokojowy apartament, wykończony przy zastosowaniu materiałów najwyższej jakości z profesjonalnie wykonaną aranżacją wnętrz. Budynek zlokalizowany jest na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

930 000 zł103 m² 9 064,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 51 m2 na dzielnicy Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 3 w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 700 zł107 m² 53,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny budynek z o chroną na osiedlu Miasteczko Wilanów. Apartament idealny na cele biurowe. Parter (żaluzje elektryczne) z ogrodem 150 m2. Składa się z salonu, aneksu kuchenneg, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 900 zł95 m² 51,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny budynek z ochroną w osiedlu Miasteczko Wilanów. Apartament składa się z salonu z kuchnią, 2 sypialni, garderoby i łazienki. Balkon. Wyposażony i umeblowany. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 600 zł45 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-Miasteczko Wilanów ul. Kieślowskiego 3 ( super lokalizacja , sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie , Galeria Wilanów) -wysoki standard wykończenia budynku i części wspólnych Qualia Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 700 zł78 m² 60,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 3 pokojowe 78 m2 na dzielnicy Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie dostępne jest od 15 grudnia i znajduje się na parterze w budynku z windą. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 860 000 zł125 m² 14 880 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesny budynek z ochroną na osiedlu Miasteczko Wilanów. Apartament składa się z salonu z kuchnią i jadalnią, sypialni głównej z łazienką i garderobą, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 54 m2 na dzielnicy Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 1 w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 500 zł105 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Apartament położony na popularnym osiedlu Miasteczko Wilanów, w budynku z ochroną. Apartament składa się z salonu z kuchnią, tarasu 80m2, 2 sypialni, 2 łazienek,pralni. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gieysztora

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowoczesny budynek z ochroną na osiedlu Miasteczko Wilanów. Apartament składa się z salonu z kuchnią, 3 sypialni i łazienki. Wyposażony, częściowo umeblowany. 1 miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 900 zł102 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny budynek z ochroną na osiedlu Miasteczko Wilanów. Apartament składa się z salonu z kominkiem i kuchnią, 3 sypialni, łazienki i wc. Balkon i ogród zimowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 000 zł94 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowoczesny budynek z ochroną na osiedlu miasteczko Wilanów. Apartament na parterze. Składa się z salonu z kuchnią 31 m2, sypialni głównej z łazienką (16 m2), 2 sypialni 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

849 000 zł95 m² 8 936,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

8 000 zł140 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Penthouse z tarasami o pow. 100 m2 na osiedlu Miasteczko Wilanów. Nowoczesny budynek z ochroną. Składa się z salonu z kuchnią, 3 sypialni i 2 łazienek. Wyposażony, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 400 zł85 m² 51,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny budynek z ochroną na osiedlu Miasteczko Wilanów. Apartament składa się z salonu z kuchnią, 2 sypialni i łazienki. 2 balkony. Wyposażony i częściowo umeblowany. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

11 000 zł153 m² 71,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny budynek z ochroną na osiedlu Miasteczko Wilanów. Apartament składa się z salonu z kuchnią, 3 sypialni i 2 łazienek. Wyposażony i umeblowany. 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny budynek z ochroną na osiedlu Miasteczko Wilanów. Apartament składa się z salonu z kuchnią, sypialni, garderoby i łazienki. Balkon 13 m2. Wyposażony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 200 zł38 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Miasteczko Wilanów ul.Branickiego Elegancka, nowoczesna kawalerka , open space o pow 38 m2 z balonem. Umeblowana i wyposażona, cicha. Łazienka z kabiną, pralką. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

740 000 zł74 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny budynek z ochroną na osiedlu Miasteczko Wilanów. Stan deweloperski. Wysokość 290 cm. Apartament składa się z salonu z kuchnią, 2 sypialni, łazienki i wc. Balkon. 1.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij