dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Marina Mokotów

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

2 199 000 zł116 m² 18 956,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością zaprezentujemy bardzo atrakcyjnie wykończony gotowy do zamieszkania apartament 3 pokojowy z dwiema łazienkami połączonymi ze sobą na strzeżonym osiedlu z jeziorkiem Marina.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł54,50 m² 23 302,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o wielkości 54,5 m2 zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie jest w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł75 m² 21 066,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Hampton Home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 75 m , położonego przy ul. Wyględowskiej na prestiżowym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł147,20 m² 27 853,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy i przestronny apartament 147 m2 z tarasem w prestiżowej lokalizacji - w osiedlu Marina Mokotów. Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 147,2 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł75 m² 21 066,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży - 3-pokojowe mieszkanie na Marina Mokotów, warszawa Cena ofertowa: 1 580 000 zł Powierzchnia: 75 m | Liczba pokoi: 3 | Balkon | 2 łazienki | Miejsce postojowe Opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

1 640 000 zł80 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

English, russian below Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Największym atutem nieruchomości jest przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

2 100 000 zł117 m² 17 979,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

116 m | Marina Mokotów | 4 pokoje Na sprzedaż przestronny, komfortowy apartament o powierzchni 116 m , położony na 1. piętrze uwielbianego osiedla przy ul. Przejazd 2. Marina Mokotów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II przy ul. Białej Floty. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

3 150 000 zł87 m² 36 177,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rezydencja marina mokotów | 4 pokoje | taras | park | widok Marina Mokotów | 4 pokoje | 2 miejsca w garażu podziemnym | Komórka lokatorska | Schowek | Taras z widokiem ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

3 390 000 zł119 m² 28 487,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 119 m , położony na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II, przy ulicy Białej Floty w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Najważniejsze atuty: 2 pokoje | 54 m mieszkanie dwustronne - bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

2 200 000 zł117 m² 18 835,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

2 250 000 zł118 m² 19 067,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 118 m2, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Apartament jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tawerny

Marina Mokotów,Warszawa

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchmości Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym osiedlu Marina Mokotów, o powierzchni 78m2 usytuowane na 2 piętrze 6 kondygnacyjnego budynku z 2010r. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

2 250 000 zł118 m² 19 067,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

2 650 000 zł93 m² 28 602 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 92,65 m , położony w kameralnym budynku na cenionym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

1 049 000 zł51 m² 20 476,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Agencja Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,23 m2 w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji Warszawy, jaką jest osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Hampton Home oferuje do wynajęcia klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fregaty

Marina Mokotów,Warszawa

6 300 zł89 m² 70,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Od 1.02.2026 do wynajęcia elegancki jasny i przestronny (89m2) 3-pokojowy apartament na os. Marina Mokotów (ul. Fregaty) położony na pierwszym z trzech pięter. Okna wychodzą na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane na osiedlu Marina Mokotów przy ulicy Białej Floty. Lokal znajduje się na trzecim piętrze, jest cichy i dobrze doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

15 500 zł133 m² 116,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Największym atutem jest 120-metrowy taras z widokiem na panoramę Warszawy (doprowadzona woda, co umożliwia instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

1 690 000 zł75 m² 22 503,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na Marinie Mokotów przy ul. Rajska o powierzchni 75,1 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, przynależy do niego ogródek (92,6 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

2 302 000 zł117 m² 19 742,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Komfortowy apartament na marina mokotów - idealny dla rodziny Idealny Układ | 4 Pokoje | Duży Balkon | Słoneczne Wnętrza | Cicha Lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

6 000 zł94 m² 63,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*English Version Below* Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego, designerskiego apartamentu dla rodziny na Marinie Mokotów z widokiem na panoramę Warszawy. 95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Z ogródkiem W doskonałej lokalizacji Blisko zieleni I Stawy I Alejki spacerowe I Południowa ekspozycja I Gotowe do zamieszkania I Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

1 180 000 zł52 m² 22 868,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie (51,6 m2) na sprzedaż na Marinie Mokotów. Mieszkanie składa się z salonu i kuchni otwartej na pokój dzienny 25,8 m2, balkonu 4,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie urządzone i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie, na Warszawskiej Marinie w cichym miejscu. Lokal bardzo słoneczny ustawny i bardzo funkcjonalny. Doskonała komunikacja na lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

3 800 000 zł119 m² 31 932,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

1 690 000 zł75 m² 22 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam przyjemność zaoferować unikatowe mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Marina Mokotów przy ul. Rajskiej. Mieszkanie jest wielkości 75,1 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, komfortowe mieszkanie położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Marina Mokotów 2 przy ul. Białej Floty na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie zostało wykończone dla siebie ,.