dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Wola,Warszawa

3 700 zł35 m² 105,71 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie na Woli, 35 m2, 2 pokoje, ul. Twarda, wola Budynek: 11-piętrowy budynek mieszkalny oddany do użytku w 1975 roku, położony w świetnej lokalizacji zaledwie 1,3 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wyględów,Warszawa

814 000 zł49 m² 16 280 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na Dzień Otwarty dn.: 19 października- zaproponuj swoją cenę. Na sprzedaż 2/3-pokojowe (49 mkw) mieszkanie po generalnym remoncie z dodatkową przestrzenią(z tej przestrzeni można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sierpecka

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł73 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 490 zł20 m² 127,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

850 000 zł43 m² 19 717 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o pow. 43,11 m2 przy ul. Wynalazek blisko centrum biurowego na Mokotowie. Mieszkanie położone jest na piątym piętrze apartamentowca z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kabaty,Warszawa

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 51m2, parter/4 z windą, w budynku z 2006. przy ul. Wańkowicza, ursynów, kabaty. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4000 zł + 550 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Saperska

Sady Żoliborskie,Warszawa

935 000 zł49 m² 19 199,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu pięknego apartamentu - nowoczesnego mieszkania, w kameralnym budynku, posadowionym w sercu warszawskiego Żoliborza - osiedle Sady Żoliborskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł95 m² 13 642,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania, które mieści się na przyjemnym osiedlu Zielona Italia przy ul. Obywatelskiej 1 na warszawskich Włochach. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

499 000 zł34 m² 14 543,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty: rebelski tel. Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Mieszkanie po generalnym remoncie wykończone w wysokim standardzie na cichym i spokojnym osiedlu. Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Służewiec,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Służewcu przy ulicy Obrzeżnej 1a. Budynek należy do zasobów nowoczesnego Osiedla Hubertus, powstałego w 2016 roku. Dla kogo? Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Służewiec,Warszawa

1 179 000 zł59 m² 19 983,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 59 m na Mokotowie idealne dla pary lub singla pracującego zdalnie! Jeśli szukasz mieszkania, w którym praca zdalna i codzienny relaks będą komfortowe, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum. Prestiżowa lokalizacja - u zbiegu ul. Wilczej i Marszałkowskiej. Reprezentacyjna, przedwojenna kamienica; zadbana klatka schodowa; winda; zamknięte podwórze. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 370 000 zł87 m² 15 747,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne, słoneczne i komfortowe 3 Pokojowe Mieszkanie na zamkniętym i kameralnym osiedlu w centralnej części Zawad. Apartament zlokalizowany w doskonałym punkcie Zawad,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

910 000 zł60 m² 15 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Promocja do k. października 2025 Cena mieszkania z dwoma miejscami postojowymi 1 mln zł Bez prowizji pośrednika Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Saska Kępa,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 46.8m2, piętro 3/4 bez windy, w budynku z 1972r. przy ul. Afrykańskiej, praga Południe, saska Kępa. Po generalnym remoncie, idealne dla rodziny, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł69 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bardzo dobra lokalizacja Mokotowa tuż przy małym parku, blisko Jezioraka Czerniakowskiego i Centrum Handlowego Best Mall. Mieszkanie 69 m znajduje się w budynku z lat 80- tych na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Dwustronne, rozkładowe, przytulne mieszkanie 3 pokojowe - 61 m2 na osiedlu Witolin (praga Południe), sprzedawane z pełnym wyposażeniem, po remoncie (po wymianie instalacja elektryczna w lokalu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 551,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

English version below: na wyłączność jasne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Franciszka Klimczaka 16 w Miasteczku Wilanów. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 500 zł62 m² 88,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowy apartament świeżo po remoncie w znakomitej lokalizacji - w nowoczesnym budynku przy ul. Siedmiogrodzkiej 1. Blisko stacja metro Rondo Daszyńskiego 3 minuty, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ochota,Warszawa

7 800 zł80 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Do wynajęcia 2 pokojowy wyjątkowy apartament o powierzchni 75 m2 (w rzeczywistości 80m2) w fantastycznej lokalizacji. Położone na pograniczu Starej Ochoty i Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

932 400 zł50 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

English version below Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Przestronne mieszkanie z balkonem na bardzo zadbanym osiedlu w zielonej części Mokotowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, usytuowane na 1 z 6 pięter nowoczesnego budynku. Wykończenia części wspólnych o najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Ochocie, przy ul. Kopińskiej. Lokal o powierzchni 28m2 składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów Dolny / ul. Bluszczańska / 35 m2 / balkon / garaż Współczesne, dotąd nie wynajmowanie/nie zamieszkałe, w pełni umeblowane mieszkanie z garażem w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 850 000 zł65 m² 43 778,80 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu absolutnie wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w ekskluzywnej inwestycji Unique Tower. Budynek znajduje się w samym sercu nowoczesnego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

847 000 zł48 m² 17 756,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w sercu Warszawskiego Muranowa na granicy Śródmieścia i Woli. Idealne miejsce dla osób pragnących zamieszkać lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 150 zł42 m² 75,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się wygodne, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie? Tam, gdzie jest cicho, zielono i blisko Centrum Warszawy? Zapraszamy Cię na Mokotów! Umowa najmu okazjonalnego. Wynajem minimum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Ficowskiego

Żoliborz,Warszawa

2 442 zł24 m² 100,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Ficowskiego 8 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) Doskonała komunikacja: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kompanii AK Goplana

Ursus,Warszawa

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 października 2025 Nowe mieszkanie w Ursusie, warszawa, ul. Kompanii ak Goplana Zapraszam do wynajęcia komfortowego, świeżo wykończonego mieszkania o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

3 000 zł44 m² 67,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Warszawy, przy ul. Wilhelma Konrada Roentgena 23. Idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

845 000 zł48 m² 17 604,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dobrze wykończone 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem/tarasem Stare Włochy , ul. Poronińska (okolice al. Jerozolimskie) Lokalizacja i otoczenie Mieszkanie znajduje się w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celna

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł40 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Reprezentacyjny, słoneczny, przytulny apartament na warszawskiej Starówce, ul. Celna. Mieści się na 1. piętrze kamienicy położonej w samym centrum Starego Miasta, zaledwie 40 m od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

7 900 zł103 m² 76,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie, 103 M2, 4 pokoje, garaż, al. Gen. W. Sikorskiego, stegny. Istnieje możliwość zmiany lub usunięcia umeblowania. Budynek: nieruchomość usytuowana jest w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie czteropokojowe z 3 niezależnymi sypialniami. Rozwiązanie idealne dla grupy znajomych chcących zachować odrębność. Rozkład Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

490 000 zł25 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Umeblowana, słoneczna kawalerka po generalnym remoncie! Na sprzedaż urokliwa i bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 mkw, idealna na start lub jako inwestycja pod wynajem (obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

1 379 000 zł69 m² 19 985,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m . To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz dogodną lokalizację, a także idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament dla ceniących przestrzeń życiową, komfort i wysoki standard (umowa najmu okazjonalnego podpisana u notariusza). - 3 niezależne duże pokoje o powierzchni całkowitej.