dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Krucza

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Ludowej

Latawiec,Warszawa

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Do sprzedania mieszkanie 2pok 54m2 w Śródmieściu niedaleko Placu Zbawiciela. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 6 piętrowego budynku z 1958 roku. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Latawiec,Warszawa

625 000 zł52 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa - Śródmieście. Lokal znajduje się na osiedlu Latawiec i położony jest na pierwszym piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1956r z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zbawiciela

Latawiec,Warszawa

3 000 000 zł170 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 170 m2 na Warszawa-Śródmieście. Nieruchomość mieści się na 7 piętrze w 9 piętrowej kamienicy (z 1955 roku). Mieszkanie trzy poziomowe (nowoczesne ażurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Róż

Latawiec,Warszawa

2 360 000 zł102 m² 23 137,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa - Śródmieście. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy (z 1935 roku) z windą. W skład mieszkania wchodzą: - salon 20m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Latawiec,Warszawa

435 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe Warszawa Śródmieście w okolicach Placu Zbawiciela. Mieszkanie znajduje się na 6 (ostatnim) piętrze bloku z 1953 roku. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waryńskiego

Latawiec,Warszawa

1 100 000 zł90 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania apartament 90m2 4pok przy stacji metra Politechnika w sąsiedztwie Placu Zbawiciela. Lokal znajduje się na 2 piętrze 5-piętrowej przedwojennej kamienicy. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świętokrzyska

Latawiec,Warszawa

1 600 000 zł75 m² 21 333,30 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa - Śródmieście o powierzchni 76 m2. Mieści się na 10 piętrze w 13 piętrowym nowym apartamentowcu (z 2010 roku) z nowoczesną windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Latawiec,Warszawa

285 000 zł28 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie typu kawalerka dwupokojowe, w sypialni szafa wnękowa. Kontakt telefoniczny~ ~ link do oferty:~ ~ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Latawiec,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do pilnego najmu, dwupokojowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, 36 m2 Pokoje samodzielne. W centrum warszawy, przy ul Królewskiej. Na 5 piętrze w 10 pietrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Latawiec,Warszawa

380 000 zł39 m² 9 743,59 zł/m²

 

Piętro:16/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży. Dwupokojowe mieszkanie 39 m2, przy Rondzie onz niemal przy samym wejściu do metra. Odremontowane. Spółdzielcze własnościowe. Grunt jest własnością miasta. Okna od zachodu wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Latawiec

Latawiec,Warszawa

709 000 zł48 m² 14 770,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przedmiotem Oferty jest 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 6-cio piętrowej kamienicy z windą z 1936 r w czarownej części Warszawy. Z oddzielną kuchnią z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Latawiec,Warszawa

625 000 zł52 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu o powierzchni 52m2. Lokal znajduje się na osiedlu Latawiec. Mieszkanie składa się z: - widnej kuchni - salonu - sypialni - łazienki - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Natolińska

Latawiec,Warszawa

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, widna kuchnia łazienka Pokój 19 m2 i 12 m 2 - nie przechodnie. Atrakcyjna lokalizacja pomiędzy pl.konstytucji i pl.zbawiciela. Blisko łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piękna

Krucza,Warszawa

299 000 zł29 m² 10 310,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację! Bardzo ładne, ciche mieszkanie położone na wysokości półpiętra w kamienicy z 1930 roku. Sam Centrum Warszawy- najbliższa przecznica Krucza. Mieszkanie ma ponad 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krucza

Krucza,Warszawa

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia wyłącznie na cele biurowe. Trzy standardowe pokoje + kuchnia przekształcona na czwarty pokój. Szczegóły oferty: dodatkowe: przecznica: krucza; wolne od: zaraz; liczba pięter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krucza,Warszawa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum Warszawy. Doskonała Lokalizacja. Krucza 51, wejście od ul. Widok, 1 piętro, winda, 34 m2, pokój, kuchnia, łazienka. 2000 zł/miesiąc. Proszę dzwonić miedzy godzina 14 a 16.   .

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, Śródmieście Południowe, Krucza

Włącz powiadomienia

  • ...