dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Gocław

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 200 000 zł58 m² 20 690 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania piękne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 z przepięknym widokiem z okien znajdujące się na Osiedlu Saska. Lokal mieści się na ostatnim 8.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

580 000 zł28 m² 20 968,90 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

- nieruchomość dostępna tylko W estate - Nowoczesna kawalerka z widokiem na panoramę Warszawy | Gocław | Idealna pod inwestycję Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocław,Warszawa

1 110 000 zł57 m² 19 405,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Osiedle saska | 3 pokoje | duży balkon | garaż Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament z przestronnym balkonem , położony na prestiżowym Osiedlu Saska, w doskonałej lokalizacji na styku Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

640 000 zł32 m² 19 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna tyko w Digital Broker! Prezentujemy 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5m , zlokalizowane przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 45. To idealna propozycja dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

2 500 zł32 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocław,Warszawa

1 069 000 zł59 m² 17 996,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentację mieszkania przy samym Jeziorku Gocławskim - Po remoncie kuchni i łazienki w zeszłym roku - Bardzo dobry stan techniczny - Widok i zejście nad jeziorko - Zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Park Skandynawia przy ul. Optyków. Mieszkanie bardzo funkcjonalne i zadbane, idealne zarówno dla singla, jak również pary. W skład mieszkania (45,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocław,Warszawa

910 000 zł65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, jasne mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 1990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

2 450 zł44 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 44 m2 na Gocławiu przy ul. Znanieckiego 2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku, położonym w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gocław,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować piękne mieszkanie w przyjaznej dzielnicy jaką jest Gocław na Pradze Południe. Blok jest kameralny i bardzo zadbany. Klatka odnowiona, widna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bracławska

Gocław,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie. Ostatnie piętro, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo odnowione 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne trzy pokojowe mieszkanie urządzone W nowoczesnym przytulnym stylu Przestronne wnętrze z klimatem | 2 łazienki | 2 balkony | Przyjazne dla zwierząt | Komunikacja z centrum 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Gocław,Warszawa

609 000 zł43 m² 14 065 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie bardzo jasne, ustawne, a przede wszystkim ciche. Lokal składa się z: -dużego salonu z balkonem, -zamykanej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

1 079 000 zł60 m² 17 983,30 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

W naszej ofercie do sprzedaży, wykończone, w pełni wyposażone, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 z ładnym widokiem i otwartą przestrzenią za oknem. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

610 000 zł44 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 13 piętrze w 15 piętrowym budynku z 1982 roku zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Władysława Umińskiego. Do budynku przylega piękny, zadbany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gocław,Warszawa

4 400 zł51 m² 86,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 3 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

950 000 zł51 m² 18 627,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w nowoczesnym, zadbanym bloku przy Jugosłowiańskiej 17C. Opis: mieszkanie jest 2-pokojowe i ma powierzchnię 51 m2. Znajduje się w nowoczesnym i eleganckim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Gocław,Warszawa

769 000 zł61 m² 12 648 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferuję na sprzedaż ustawne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,80 m , położone w doskonałej lokalizacji na Pradze Południe, na ul. Łukowskiej 9. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocław,Warszawa

990 000 zł49 m² 20 204,10 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 49 m2, piętro 13/17 z windą, w budynku z 2018r., Praga-Południe Gocław. Ustawne, jasne, po odświeżeniu, meble i sprzęt w cenie. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

2 500 zł32 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żymirskiego

Gocław,Warszawa

725 000 zł56 m² 12 946,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentację mieszkania na Przyczółku Grochowskim - Dwustronny ekspozycja - wschód-zachód - Unikatowy układ - powiększona łazienka i kuchnia otwarta na salon - Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Gocław,Warszawa

580 000 zł28 m² 20 968,90 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 1-pokojowe położone na Gocławiu w świetnej lokalizacji przy głównym skrzyżowaniu dzielnicy. To idealna propozycja jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokoryczki

Gocław,Warszawa

1 090 000 zł58 m² 18 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 57,58 m z dużym balkonem i miejscem postojowym - Warszawa, praga-Południe, ul. Kokoryczki Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Libijska

Gocław,Warszawa

1 339 000 zł82 m² 16 269,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 82,30 m , zlokalizowane na wysokim parterze budynku przy ul. Libijskiej 16 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

1 249 000 zł81 m² 15 419,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowy apartament 81 m | Gocław | loggia | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny apartament o powierzchni 81 m z loggią (6 m ), położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

640 000 zł32 m² 19 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Gocław,Warszawa

780 000 zł63 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - 2 x sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - toaleta, oraz - hol. Prezentowane mieszkanie jest do remontu. Istnieje łatwa możliwość przeniesienia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bracławska

Gocław,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

1 090 000 zł84 m² 12 899,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

4 pokoje - 84,5 m Meissnera 2, gocław Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,5 m , zlokalizowane przy ul. Meissnera 2 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkoły Orląt

Gocław,Warszawa

1 280 000 zł90 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Praga Południe - Gocław / ul. Szkoły Orląt / 90 m2 / 3 pokoje / balkon Słoneczne, ciche 3 pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Mieszkanie Składa się z : - salon 22,4 - sypialnia 11,7 - sypialnia 23,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

1 079 000 zł60 m² 17 983,30 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy promenadzie / nowy apartament / nigdy niezamieszkany / 2 pokoje / wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy 2-pokojowy Apartament (45m2) z balkonem znajdujący się przy ul. Optyków 1 na Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

569 838 zł44 m² 13 010 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie o pow. 44m2, ul. Władysława Umińskiego 18 (warszawa Gocław) Mieszkanie do remontu - propozycja dla osób szukających nieruchomości pod inwestycje lub na flipa. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotej Wilgi

Gocław,Warszawa

799 999 zł50 m² 16 122,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z budynku z 1980 roku, położone na 10. z 12 pięter, o łącznej powierzchni użytkowej 49,62 m . W skład mieszkania wchodzą: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 6. piętrze zadbanego budynku na warszawskim Gocławiu. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie urządzone z dbałością o detale 3-pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Bez prowizji! Możliwość wynajmu z malutkim pieskiem typu pudelek, lub kotkiem. Wygodny rozkład.