dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Dolny Mokotów

371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

371 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubaszki

Stegny,Warszawa

1 249 000 zł63 m² 19 907,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na prestiżowym, kameralnym osiedlu w sercu Dolnego Mokotowa. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze 6-piętrowego budynku z 2021 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokalizacja: dolny Mokotów, ul. Jana III Sobieskiego, przy przystanku, w apartamentowcu z 2008 r. (zamknięte osiedle, ochrona, monitoring) Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

759 000 zł32 m² 23 689,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ciepłe, dwupokojowe mieszkanie położone w sercu Mokotowa. Nieruchomość o powierzchni 32 m została wykończona 3 lata temu, z dbałością o szczegóły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Sielce,Warszawa

1 236 900 zł59 m² 20 964,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mokotów, sielce | Konduktorska | Przedwojenna kamienica | Mieszkanie 58,9 Mk | Wysokość 3m Atuty Lokalizacja tuż przy parku Promenada przy kameralnej uliczce. Cisza i zieleń. Wnętrze Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Stegny,Warszawa

510 000 zł31 m² 16 346,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

mieszkanie na cichym osiedlu 1-pokojowe mieszkanie na Stegnach 1 pokojowe mieszkanie na Mokotowie kawalerka z oddzielną kuchnią mieszkanie blisko komunikacji 1-pokojowe mieszkanie na Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Sielce,Warszawa

849 900 zł53 m² 15 945,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż, słoneczne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3m2 znajdujące się na Sielcach przy ul. Dolnej oraz Ludowej. Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

1 059 000 zł46 m² 22 897,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Przestronne mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy na Mokotowie, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, przedpokoju i łazienki. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

840 000 zł39 m² 21 374,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,3m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku apartamentowym z 2023 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

899 900 zł55 m² 16 361,80 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 53 m2+ 2m2 piwnica, położonego na 12 piętrze w budynku 12 piętrowym z widokiem z dużej loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

2 500 000 zł157 m² 15 954 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością prezentuję luksusowy, unikalny apartament o powierzchni 156,7 m , wykończony z wyjątkową starannością i dbałością o każdy detal. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

4 500 zł97 m² 46,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wygodne i słoneczne mieszkanie 4 pokojowe w Warszawie na Mokotowie w części Sadyby przy ul. Bernardyńskiej 26. Położone na 1 piętrze, 2 piętrowego kameralnego budynku znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

2 690 000 zł133 m² 20 225,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Oferuję do sprzedaży przestronny, ekskluzywny apartament O powierzchni 133 M2 na warszawskim mokotowie. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze W 12 piętrowym apartamentowcu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaseczyńska

Sielce,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania na Mokotowie, które oferuje doskonałą lokalizację, dużo terenów rekreacyjnych i wygodny dojazd do centrum. To mieszkanie o powierzchni 50 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sielecka

Sielce,Warszawa

2 340 000 zł90 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Avenue Estate prezentuje ekskluzywny, przestronny, słoneczny, 4-pokojowy apartament, usytuowany w prestiżowej, kameralnej inwestycji Kolonii Sielce na warszawskim Dolnym Mokotowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boryszewska

Sielce,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

60 M2 | 2 pok | garaż | mokotów Na wynajem klimatyczne, przestronne, pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 60 m2 z balkonem, windą , klimatyzacją i dodatkowo płatnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Idzikowskiego

Sadyba,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie 60M2, duży balkon, garaż, sadyba budynek: osiedle wielorodzinnych, 4-piętrowych budynków z garażami podziemnymi to inwestycja firmy Budimex przy zbiegu ulic Idzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Czerniaków,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38 m , na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic: czerniakowskiej i Polski Walczącej. Lokalizacja: warszawa, ul. Zwierzyniecka 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

799 000 zł42 m² 19 114,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m , z ekspozycją na południowy wschód. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

1 740 000 zł114 m² 15 326,30 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwupoziomowe mieszkanie 113,53 m2 z pracownią na osiedlu "bernardyńska" przy rezerwacie przyrody Jeziorko Czerniakowskie (47ha - terenów zielonych) w spokojnej aurze Sadyby mieści się XIII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcelońska

Stegny,Warszawa

2 050 zł31 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia uroczą kawalerką przy ul. Barcelońskiej 9 na warszawskim Mokotowie-Stegnach. Zapraszam do kontaktu w godzinach 9:30 - 17:00, od poniedziałku do piątku. Po wyznaczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Idzikowskiego

Sadyba,Warszawa

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

799 000 zł32 m² 24 937,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwarskiego

Sielce,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 215 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

! mokotów, 56M2, balkon, super lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego w doskonałej lokalizacji na warszawskim Mokotowie - przy ulicy Piwarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

730 000 zł49 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferujemy przestronne i jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sobieskiego w prestiżowej dzielnicy mokotów/sadyba. Mieszkanie jest dwustronne, co zapewnia doskonałe doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

620 000 zł31 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanko 2 pokojowe, świeżo po remoncie na Stegnach. - grunty uregulowane. Mieszkanko o powierzchni 31 m 2, po kapitalnym remoncie. dwa pokoiki z blokowanym balkonem, okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Dolny Mokotów,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Duża kawalerka z możliwością aranżacji na dwupokojowe mieszkanie Mam przyjemność przedstawić ofertę kawalerki na sprzedaż, położonej w spokojnej części Dolnego Mokotowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Sielce,Warszawa

885 000 zł56 m² 15 803,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ul. Jana III Sobieskiego w Warszawie. Mieszkanie jest idealne dla osób, które poszukują przestrzeni do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Augustówka

Sadyba,Warszawa

1 770 000 zł89 m² 19 887,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nie bierzemy pod uwagę współpracy z agencją nieruchomości. Dwupoziomowy apartament zlokalizowany na ulicy Augustówka 11b w otulinie rezerwatu jeziorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

5 800 zł75 m² 77,33 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego apartamentu w świętej lokalizacji przy Sadybie Best Mall. Apartament znajduje się w samym centrum zielonego, dolnego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Czerniaków,Warszawa

895 000 zł48 m² 18 645,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania ciche, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na Dolnym Mokotowie przy ulicy Czerskiej. Zlokalizowane na trzecim piętrze ośmiopiętrowego budynku z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

6 500 zł89 m² 73,03 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Mam przyjemność przedstawić wygodne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, tuż obok Sadyba Best Mall. Mieszkanie idealne dla singla, pary, rodziny lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pory

Stegny,Warszawa

9 900 zł105 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament Z trzema sypialniami na zielonym mokotowie budynek: nowoczesny kompleks mieszkalny znajdujący się w doskonale skomunikowanej części Mokotowa. Otoczony jest zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 532,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 9 piętrowym bloku z 1979 roku. Budynek dobrze utrzymany i wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe, o pow. 37 m.2., na Sadybie, przy ul.Św.Bonifacego. ( czynsz administracyjny wliczony już jest w cenę najmu) Mieszkanie jest przytulne, jasne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warneńska

Stegny,Warszawa

499 000 zł42 m² 11 741,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2 pokojowe na Warszawskich Stegnach. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. 2 niezależne pokoje, widna, oddzielna kuchnia, łazienka, oddzielna toaleta i przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

620 000 zł31 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kierbedzia

Sielce,Warszawa

1 100 000 zł46 m² 24 122,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,60m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

2 330 000 zł105 m² 22 281,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji! (współpracuję również ze wszystkimi Agentami posiadającymi potencjalnie zainteresowanych Klientów). W kilku słowach Na sprzedaż przestronny, klimatyzowany, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sadyba, limanowskiego, powierzchnia 78 m, nowocześnie wykończone, strzeżone osiedle naprzeciwko szkół francuskiej i angielskiej. W budynku jest winda. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Sadyba,Warszawa

1 750 000 zł123 m² 14 227,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne dwupoziomowe mieszkanie na warszawskiej Sadybie. Osiedle powstało w 1995r, jest to kameralna, niska zabudowa, w zacisznej okolicy Sadyby.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów