dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Dolny Mokotów

371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

371 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Sielce,Warszawa

850 000 zł56 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio na osiedlu zamkniętym, z ochroną 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 56,25m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

950 000 zł56 m² 16 964 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,2 m2, położone na Stegnach. Nieruchomość jest gotowa do natychmiastowego zamieszkania i cechuje się kompletnym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

1 850 000 zł122 m² 15 163,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Mokotów - Sadyba / ul. Konstancińska / 121,70 m2 / 5 pokoi / duży balkon Słoneczne, ciche 5-cio pokojowe mieszkanie na Sadybie. Mieszkanie Mieszkanie składa się : /99,3 m /: - wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Piaseczyńska

Dolny Mokotów,Warszawa

518 000 zł24 m² 21 995,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 24 m , zlokalizowane w jednej z najcichszych części Dolnego Mokotowa, pomiędzy Parkiem Morskie Oko i Królikarnią. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 379,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronny i słoneczny apartament o powierzchni 58 m , położony na 7 (ostatnim) piętrze apartamentowca z 2009 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czerniaków,Warszawa

1 599 920 zł80 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 80 m , usytuowane na 1. piętrze budynku z 2001 roku przy ul. Melomanów, w zielonej części Mokotowa. Lokal świeżo odświeżony, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stegny,Warszawa

9 900 zł103 m² 96,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie, 103 M2, 4 pokoje, al. Gen. W. Sikorskiego, stegny. Budynek: nieruchomość usytuowana jest w nowoczesnym budynku przy ul. Sikorskiego 11. Budynek posiada 7 kondygnacji nadziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

949 000 zł72 m² 13 162,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe, słoneczne mieszkanie w zielonej części Mokotowa ul. Czerniakowska Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, blisko centrum Warszawy i w otoczeniu zieleni? Ta oferta może Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

750 000 zł50 m² 14 940,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na 4. piętrze w kameralnej, przedwojennej kamienicy, położonej na zielonym i cichym Osiedlu Szwoleżerów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 987,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone w sercu zielonej Sadyby, przy ul. Świętego Bonifacego. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczyńska

Sadyba,Warszawa

1 000 000 zł65 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, usytuowanej w jednej z najcichszych i najbardziej urokliwych części Mokotowa - na Sadybie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Augustówka,Warszawa

601 190 zł38 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe - 38,05 m2 + ogródek 24,06 m (dostępne podobne mieszkania w inwestycji, zapytaj mnie o ofertę) klucze maj 2026 Zadzwoń i umów się na prezentację! Warszawa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

1 149 000 zł68 m² 16 897,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż położonego w Warszawie, w dzielnicy Dolny Mokotów, przy ulicy ul. Bobrowieckiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 68 m2. Znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie

Sadyba,Warszawa

1 080 000 zł64 m² 16 744,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, usytuowanej w jednej z najcichszych i najbardziej urokliwych części Mokotowa - na Sadybie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Padewska

Sielce,Warszawa

2 000 zł16 m² 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna kawalerka o powierzchni 16 m , zlokalizowana w kameralnym, dwupiętrowym bloku przy jednej z malowniczych, klimatycznych uliczek Mokotowskich Sielc. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Siekierki,Warszawa

752 192 zł41 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 40,88 m2 + balkon 5,56 m (dostępne ostatnie trzy podobne mieszkania w inwestycji) gotowe do odbioru! Zadzwoń i umów się na prezentację! Warszawa - Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grupy AK Krybar

Siekierki,Warszawa

839 000 zł48 m² 17 659,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje 47,51 m Do wprowadzenia Piękne osiedle Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,51 m , zlokalizowane przy ul. Ak "krybar" na warszawskim Mokotowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stępińska

Sielce,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Szukasz mieszkania w klimatycznej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dostępem do centrum miasta? To miejsce łączy w sobie urok kamienicznej architektury, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustówka

Sadyba,Warszawa

1 297 000 zł74 m² 17 486,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Mokotów, sadyba. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Augustówka,Warszawa

514 512 zł32 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe - 31,76 m2 + balkon 3,4 m (dostępne ostatnie trzy podobne mieszkania w inwestycji) klucze maj 2026 Zadzwoń i umów się na prezentację! Warszawa - Mokotów Augustówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Sadyba,Warszawa

785 000 zł56 m² 13 992,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Sadybie. Atuty: - przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie - balkon z widokiem na zieleń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

839 000 zł56 m² 14 916 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwustronne mieszkanie na Mokotowie w bloku z 2001 roku z windą (monitorowane osiedle) 2-pok. mieszkanie 56,25m przy ul. Bluszczańskiej składające się z: przedpokoju Salonu Pokoju Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

1 999 000 zł117 m² 17 085,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 117 m , zlokalizowane przy ul. Świętego Bonifacego 70 w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stegny,Warszawa

1 249 000 zł56 m² 22 224,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronny i jasny apartament z dwoma pokojami, oddzielną kuchnią i przeszklonym tarasem o powierzchni 56,2 m czeka nowych właścicieli. Położony na 3. piętrze eleganckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

1 160 000 zł98 m² 11 836,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe mieszkanie na prestiżowej Sadybie. Twoja przestrzeń w zielonym sercu Mokotowa Lokalizacja: ul. Konstancińska Powierzchnia całkowita: 98 m | Powierzchnia użytkowa: 86,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

1 250 000 zł66 m² 18 833,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 na Mokotowie. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Sielce,Warszawa

1 960 000 zł107 m² 18 352,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, 106-metrowe mieszkanie położone na parterze przedwojennej kamienicy z 1929 roku, zlokalizowanej w jednej z najbardziej na Starym Mokotowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

5 000 zł75 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie na Sadybie - ul. Konstancińska 3 p/ 10 p Obok Sadyba Best Mall ( sklepy/kino/ restauracje ) Bardzo dobra lokalizacja - w okolicy - szkoła francuska - Lycee Francais de Varsovie.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Augustówka

Sadyba,Warszawa

875 000 zł59 m² 14 830,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Poszukujesz ładnego, słonecznego mieszkania dla swojej rodziny? Może lubisz spędzać czas wśród zieleni i wody na pobliskim Jeziorku Czerniakowskim lub interesuje Cię dobrze skomunikowane, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

990 000 zł85 m² 11 619,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85,20 m , położone na 4 piętrze w kameralnym bloku z 1993 roku. Niski, 4-piętrowy blok bez windy, zarządzany przez Spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kierbedzia

Sielce,Warszawa

9 500 zł88 m² 107,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów - ul. Kierbedzia 8 | 3-pokojowe mieszkanie premium z garderobą, dwiema łazienkami i balkonem. Na wynajem przestronne, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 88,13 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 na mokotowskiej Sadybie przy ul. Konstancińskiej. Drugie piętro w dziesięciopiętrowym budynku, który przeszedł kompleksowy remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bergamotki

Stegny,Warszawa

7 000 zł88 m² 79,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie na wynajem - green mokotów Cztery pokoje | Wysoka zabudowa 3m+ | Loggia z widokiem na centrum | Skarpa Warszawska | Robyg ***** rozkład pomieszczeń: * Sypialnia master.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Idzikowskiego

Czerniaków,Warszawa

3 400 zł53 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2009 r. przy ul. Ludwika Idzikowskiego, mokotów, czerniaków. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sadyba,Warszawa

4 400 zł60 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz wyremontowanego, w pełni umeblowanego mieszkania w cichej i zielonej części Warszawy - zapoznaj się z ofertą 3-pokojowego mieszkania przy ul. Limanowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaloryczna

Augustówka,Warszawa

608 244 zł39 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do nowoczesnego osiedla, położonego w malowniczej części dzielnicy, u zbiegu ulic Antoniewskiej i Piramowicza. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią zrównoważony styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

2 450 zł47 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-09-18! Do wynajęcia komfortowe trzypokojowe mieszkanie przy ul. Jana III Sobieskiego 66 na warszawskim Mokotowie, w cichej okolicy z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

4 500 zł71 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone przy ul. H. Steinhausa 4 na warszawskich Stegnach. Mieszkanie ma 71 m , znajduje się na 4. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Siekierki,Warszawa

898 188 zł52 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 51,62 m2 + balkon 5,56 m (dostępne ostatnie trzy podobne mieszkania w inwestycji) gotowe do odbioru! Zadzwoń i umów się na prezentację! Warszawa - Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

1 150 000 zł55 m² 21 012,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 54,73 m , Mokotów (stegny), ul. Św. Bonifacego 68 Warszawa Mokotów / Stegny Cena: 1 150 000 pln Powierzchnia: 54,73 m Pomieszczenia: salon z aneksem.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów