dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Dolny Mokotów

371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

371 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dolny Mokotów,Warszawa

5 950 000 zł175 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu unikatowy, jedyny w swoim rodzaju penthouse o powierzchni 175 m2 z oranżerią i dwoma dużymi tarasami znajdujący się na ostatnim 6 piętrze. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmska

Dolny Mokotów,Warszawa

1 790 000 zł92 m² 19 541,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, tarasem i loggią | Chełmska 9 - Dolny Mokotów Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w najlepszej części warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Sielce,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w zielonej i spokojnej części Dolnego Mokotowa Sielce, ul. Górska. Mieszkanie znajduje się w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

816 000 zł55 m² 14 887,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,81 m , parter w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, sadyba, ul. Bernardyńska. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

675 000 zł48 m² 13 998,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie (pierwotnie było 3-pokojowe, można wrócić do takiego rozwiązania). Mieszkanie 4 lata po remoncie: wymienione wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

3 329 480 zł101 m² 32 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w nowo powstającej inwestycji tuż obok Łazienek Królewskich. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

450 000 zł31 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie typu studio zlokalizowane na Mokotowie (stegny) przy ul. Czarnomorskiej. Budynek Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

1 190 000 zł98 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe mieszkanie na Mokotowie - Sadyba Mieszkanie składa się z: -Salonu z wyjściem na balkon -dwóch sypialni na dole -oddzielnej kuchni z oknem -łazienki -oddzielnego wc -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Sadyba,Warszawa

4 900 zł94 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne, jasne i wysokie mieszkanie w małej kamieniczce na Sadybie. Wspaniała cicha lokalizacja, ale jednocześnie blisko do tramwaju i autobusu, kilka minut pieszo do najbliższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Idzikowskiego

Sadyba,Warszawa

1 050 000 zł54 m² 19 266,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na Idzikowskiego / Sadyba. Kameralne osiedle trzech bloków, ogrodzone z ochroną i monitoringiem. Dużo zieleni, stare, wysokie drzewa wokół, na osiedlu piękna zieleń, dużo krzewów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekałkiewicza

Sadyba,Warszawa

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa oferta | Mieszkanie do wynajęcia Mokotów | 3 pokoje | balkon | zieleń Do wynajęcia wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie położone na Mokotowie w spokojnej, zielonej części dzielnicy, cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

1 250 000 zł106 m² 11 792,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem w domu z 1929 r. na Sadybie. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2014 r. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pory

Stegny,Warszawa

8 000 zł93 m² 86,02 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Poszukujesz przestronnego i komfortowego apartamentu na wynajem, z dobrą komunikacją? gdzie: warszawa Mokotów Stegny, ul. Pory apartament: przestronny i jasny apartament świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sielce,Warszawa

570 000 zł30 m² 18 793,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przestronna i odświeżona kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana na 1. piętrze zadbanego budynku przy ul. Chełmskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

790 000 zł56 m² 14 056,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Mokotowa - Stegnach Południe. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

899 000 zł49 m² 18 407 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,84 m , zlokalizowanego przy ul. Podchorążych 15/19 w Warszawie. Lokal znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje I ostatnie piętro I po remoncie I 4500 zł/mc Do wynajęcia, jasne mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie, położone na IV piętrze w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

950 000 zł52 m² 18 195,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone na 5. piętrze zadbanego, chronionego osiedla na Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny. Bez zwierząt. Oferujemy do najmu bardzo ładne, ciche, po gruntownym remoncie, umeblowane ( wszystkie meble nowe), jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

445 000 zł27 m² 16 481,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferujemy kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną na 9. piętrze budynku przy ul. Konstancińskiej 1 na warszawskiej Sadybie, jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zelwerowicza

Sadyba,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, jasne i wysokie studio w małej kamieniczce na Sadybie. Wspaniała cicha lokalizacja, ale jednocześnie blisko do tramwaju i autobusu, kilka minut pieszo do najbliższych sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

2 552 862 zł85 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w nowo powstającej inwestycji tuż obok Łazienek Królewskich. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

2 707 012 zł82 m² 32 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w nowo powstającej inwestycji tuż obok Łazienek Królewskich. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Eukaliptusowa

Stegny,Warszawa

9 000 zł71 m² 126,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament Z ogrodem W cichym zakątku dolnego mokotowa Mokotów Stegny | Nowy budynek | Unikalny standard | Klimatyzacja | 1 miejsce postojowe | Widok na zieleń | Ogródek | Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sadyba,Warszawa

1 020 000 zł60 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Cichy i przestronny apartament o pow. 60 m2 z dużym balkonem, dwiema komórkami lokatorskim i miejscem garażowym. Nieruchomość położona na Dolnym Mokotowie w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

1 259 000 zł65 m² 19 480,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje I ostatnie piętro I garaż W cenie I 1259000 zł Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie, położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sielce,Warszawa

785 000 zł47 m² 16 702,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mokotów (sielce) Ciche i bardzo jasne 3 pokoje z balkonem , wykończone i wyposażone w wysokim standardzie. Doskonała lokalizacja - w pobliżu park Morskie Oko, promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

4 950 000 zł169 m² 29 362,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Kontakt: : przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań, aby treści przedstawione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Sielce,Warszawa

3 750 zł45 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mokotów - Sielce, ul. Sielecka, klasyczny układ 2 pokoje + oddzielna widna kuchnia w pełni wyposażona, łazienka z prysznicem. Umeblowane (z możliwością dostawienia dodatkowych) salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sadyba,Warszawa

795 000 zł53 m² 14 954,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rozkładowe, 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie. Wysokość ponad 2,80m! Idealne pod inwestycję! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy Sadyba, ul. Konstancińska 2 rozkład pomieszczeń Mieszkanie o powierzchni 54 m wyróżnia się funkcjonalnym układem i przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

799 000 zł41 m² 19 304,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,39 m , położone na warszawskim Mokotowie przy ul. Pory 55, w inwestycji z 2019 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

420 000 zł27 m² 15 498,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27,1 m w budynku z 1974 roku, przy ul. Bonifacego 89 zielona, ceniona część Sadyby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Stegny,Warszawa

630 000 zł42 m² 14 823,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokojowe mieszkanie na Stegnach, o pow. 42,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1974 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w stanie do remontu. Na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

980 000 zł54 m² 18 148,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Egejskiej na Mokotowie (stegny). Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

1 149 000 zł68 m² 16 897,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego położonego w Warszawie, w dzielnicy Dolny Mokotów, przy ulicy ul. Bobrowieckiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 68 m2. Znajduje się na parterze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

1 150 000 zł74 m² 15 561,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o powierzchni 73,9 m , położonego na warszawskiej Sadybie. To propozycja idealna zarówno dla rodziny, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

750 000 zł53 m² 14 124,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w niskim ( czteropiętrowym) bloku na warszawskim osiedlu Stegny. Mieszkanie jest na drugim pietrze, w budynku nie ma windy. Mieszkania ma trzy pokoje, kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sielce,Warszawa

1 119 000 zł50 m² 22 380 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m , świeżo wyremontowane w zabytkowej kamienicy z 1958 roku. Układ mieszkania został dokładnie odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Klarysewska

Sadyba,Warszawa

428 000 zł28 m² 15 563,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Są mieszkania, które w swojej prostocie kryją ogromny potencjał. Takie jest to mieszkanie na Mokotowie w otoczeniu pełnym miejskiej energii i historii. To przestrzeń, którą można.

Szczegóły ogłoszenia