dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Dolny Mokotów

371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

371 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jaszowiecka

Sadyba,Warszawa

769 000 zł32 m² 24 031,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego mieszkania o powierzchni 32 m , położonego w zielonej części Mokotowa - Sadyba, przy ul. Jaszowieckiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

1 090 000 zł68 m² 16 029,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie 4-pokoje 68m2 z dużym balkonem, ogródkiem 40m2 i piwnicą oferta bezpośrednia Mieszkanie znajduje się przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stępińska

Dolny Mokotów,Warszawa

783 000 zł31 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Stępińska - odrestaurowana kamienica z początku XX wieku - propozycja dla osób ceniących elegancję, przestrzeń i prestiż. W naszej ofercie znajduje się kilka unikalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

1 245 000 zł70 m² 17 791 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3 pokoju na sprzedaż na Dolnym Mokotowie, na zamkniętym i chronionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Dolny Mokotów,Warszawa

1 859 375 zł106 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Przestronny apartament dwupoziomowy na mokotowie - idealny dla rodziny Funkcjonalny układ | Doskonała lokalizacja | Bliskość terenów zielonych | Dwa tarasy | Miejsce w garażu podziemnym *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melomanów

Sielce,Warszawa

665 000 zł56 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : - piękna zielona okolica - ulica melomanów - Blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii - osiedle Nehru Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

8 000 zł115 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 115m2, piętro 10/12 z windą, w budynku z 2001r. przy ul. Jana III Sobieskiego, mokotów, stegny. Idealne dla pary albo rodziny. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

1 670 000 zł82 m² 20 373,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,97 m , położone na Mokotowie, na nowoczesnym osiedlu Green Mokotów przy al. gen. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

884 000 zł59 m² 14 983 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku. Lokal został zaprojektowany w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałtańska

Stegny,Warszawa

520 000 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie, jednostronne, o powierzchni 32 m , zlokalizowane przy ul. Jałtańskiej 4 na osiedlu Stegny (mokotów). Lokal mieści się na 8. piętrze zadbanego, 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stegny,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 70 m2 z ogrodem, parter/5 z windą, w budynku z 1975 r., przy ul. Egejskiej, mokotów, stegny. Niedawno odświeżone, idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melomanów

Sielce,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

**** super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : ***** - piękna zielona okolica - ulica melomanów - -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sadyba,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 847,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 45,8 m2, piętro 3/4 bez windy w budynku z 1969 r., Mokotów, Sadyba. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu, idealne dla rodziny, pary lub inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Sadyba,Warszawa

5 500 zł107 m² 51,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Do wynajęcia bardzo ładne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 107 m2 znajdujące się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku apartamentowym przy ul. Egejskiej 17 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

10 900 zł104 m² 104,81 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 104m2, piętro 10/13 z windą, w budynku z 2000r. przy ulicy Jana III Sobieskiego, mokotów, stegny. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 10 900 zł + 3 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marzycieli

Siekierki,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Jeśli szukasz mieszkania na wynajem dla siebie lub we dwoje, gdzie po pracy naprawdę można złapać oddech, to adres przy ul. Marzycieli 6 będzie strzałem w dziesiątkę. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sadyba,Warszawa

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 oddzielne pokoje w świetnej lokalizacji - na przeciwko centrum handlowego Sadyba Best Mall, wszelka infrastruktura na wyciągnięcie ręki. Wokół przyjemne tereny spacerowe willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

785 000 zł41 m² 18 965,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,39 m , położone na warszawskim Mokotowie przy ul. Pory 55, w inwestycji z 2019 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

1 650 000 zł82 m² 20 124,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 81,99 m2, piętro 3/6 z windą w budynku z 2021 r., Mokotów, Stegny. Po generalnym remoncie, pięknie wykończone, idealne dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sadyba,Warszawa

779 000 zł53 m² 14 653,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rozkładowe, 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie. Wysokość ponad 2,80m! Idealne pod inwestycję! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

2 399 900 zł146 m² 16 437,70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, 5-pokojowy apartament o powierzchni 145,9 m , położony na 11. piętrze z 12 w nowoczesnym budynku z 2003 roku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

714 000 zł48 m² 14 813,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 48,2 m , 6 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1976 roku-Warszawa, sadyba, ul. Konstancińska. Mieszkanie narożne połnoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Krybar

Siekierki,Warszawa

1 100 000 zł54 m² 20 518,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,61 m , położone na ostatnim (3.) piętrze kameralnego budynku na osiedlu Wiślany Mokotów II na warszawskich Siekierkach. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

920 829 zł58 m² 15 800,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament 3-pokojowy z tarasem w inwestycji zaprojektowanej z myślą o mieszkańcach którzy chcą mieć wszystko pod ręką. Lokalizacja tej nowej inwestycji na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Siekierki,Warszawa

2 290 000 zł95 m² 24 223 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości krótko: warszawa | Mokotów | Wiślany Mokotów VI | 94,54 m | 3 pokoje (z możliwością przywrócenia 4) | 2 łazienki | pralnia | 2 garderoby | balkon 31 m | 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melomanów

Sielce,Warszawa

665 000 zł56 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

15 000 zł150 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny aparatement na strzeżonym osiedlu Nieumeblowany | Doskonała lokalizacja | Bezpieczeństwo i komfort | Winda | Balkon | Garaż podziemny ***** rozkład pomieszczeń: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

570 000 zł37 m² 15 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa niezależne pokoje + oddzielna kuchnia, balkon, piwnica, dobra komunikacja. Lokalizacja Ul. Czerniakowska 36, bardzo dobra komunikacja do centrum i innych punktów usługowo przemysłowych: pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

1 300 000 zł75 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w świętej lokalizacji przy Sadybie Best Mall. Apartament znajduje się w samym centrum zielonego, dolnego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniewska

Augustówka,Warszawa

869 900 zł62 m² 13 992,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bardzo słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze nowoczesnej inwestycji Rytm Mokotowa, zlokalizowanej na Mokotowie - Augustówka, ul. Antoniewska, w Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

980 000 zł53 m² 18 438,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie o powierzchni 53,15 m , położone na warszawskim Mokotowie, na ulicy Chełmskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grupy AK Północ

Siekierki,Warszawa

1 669 000 zł94 m² 17 755,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 94m , zlokalizowane na Mokotowie, ul. Grupy ak Północ. To idealna nieruchomość dla rodziny lub osób szukających większej przestrzeni wykończonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sobolewska

Sadyba,Warszawa

4 800 zł95 m² 50,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia część środkowego segmentu (parter i pierwsze piętro) o łącznej powierzchni 95 m, w malowniczej i spokojnej okolicy Sadyby, przy ul. Sobolewskiej. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dolny Mokotów,Warszawa

865 018 zł63 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | 0% pcc | 0% prowizji Oddanie już pod koniec 2025 Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 42,95 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartaginy

Stegny,Warszawa

770 000 zł56 m² 13 628,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje 56,5 m Stegny wysoki parter + loggia Na sprzedaż przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na warszawskich Stegnach. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dolny Mokotów,Warszawa

859 818 zł61 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | 0% pcc | 0% prowizji Oddanie || kwartał 2026 Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 60,98 m , położone na 0. piętrze nowoczesnego budynku w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz nowoczesnego i przestronnego mieszkania dla singla lub pracującej pary z ogromnym tarasem i w dogodnej lokalizacji, to to mieszkanie może być właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antoniewska

Dolny Mokotów,Warszawa

875 000 zł65 m² 13 469,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Antoniewskiej ( Mokotów , Warszawa ). Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

3 000 000 zł126 m² 23 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 126m2 zlokalizowane w domu bliźniaku na Dolnym Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą dwie sypialnie, ogromy salon z jadalnią, osobna kuchnia, salon kąpielowy i mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Stegny,Warszawa

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka usytuowana na 8. piętrze w zadbanym, wyremontowanym budynku z 1975 roku zlokalizowana na Mokotowie-Stegny. Mieszkanie znajduje się przy cichej, zielonej ulicy Barcelońskiej, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dolny Mokotów,Warszawa

684 905 zł43 m² 15 946,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów