dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

734 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brzeziny,Warszawa

659 000 zł42 m² 15 705,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,96 m2, zlokalizowane na terenie warszawskiej Białołęki (brzeziny)! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

857 000 zł69 m² 12 494,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0%podatku pcc. Termin oddania II kwartał 2025 roku. Nowe, czteropokojowe mieszkanie na Tarchominie, w cichej okolicy. Trzy sypialnie. Balkon 6 mkw. Doskonała komunikacja. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 050 000 zł71 m² 14 788,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Piękne, jasne z doskonałym rozkładem trzy -pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie. Ekspozycja na 2 strony świata. Mieszkanie było wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

593 000 zł51 m² 11 627 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. W dalszym ciągu są dostępne inne metraże i rozkłady Zapraszamy niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 830 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwustronne, dwupokojowe z osobną, widną kuchnią oraz dużą loggią. Zlokalizowane na Nowodworach, na strzeżonym ogrodzonym osiedlu. Lokal znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pochyła

Białołęka,Warszawa

508 808 zł39 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe zlokalizowane na Tarchominie w kameralnej inwestycji przy ul. Pochyłej. Mieszkanie usytuowane na parterze budynku z przynależnym ogródkiem o pow. 55 m2. Odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia (bezpośrednio) piękne i przestronne mieszkanie na pograniczu Bródna oraz Białołęki, ul. Głębocka 59, jeden przystanek od C.H. Targówek, 8 min autobusem do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

849 000 zł62 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do poznania wyjątkowej oferty mieszkania o powierzchni 62,26 m , usytuowanego w sercu spokojnego, nowoczesnego osiedla z 2021 roku, gdzie poranki witają śpiewem ptaków. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

704 497 zł66 m² 10 651,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! bezpieczny kredyt 2% - Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańców; - nowoczesne mieskania 1-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Lewandów,Warszawa

910 000 zł77 m² 11 849 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na warszawskiej Białołęce z ogródkiem Metraż mieszkania to 74 m2 i siada się z: dwóch sypialni salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

1 377 000 zł72 m² 19 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2005 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Juranda ze Spychowa

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł117 m² 10 274,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! lokalizacja Dom usytułowany w cichej i spokojnej okolicy. Osiedle graniczy z Kanałem Bródnowskim. W okolicy tylko niska, kameralna zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

882 000 zł71 m² 12 482,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę świetnie urządzone 43 m2 mieszkanie przy ul. Marywilska 68C - Białołęka. Mieszkanie dostępne od zaraz. Bardzo funkcjonalne Mieszkanie, znajduje się na 4 piętrze z windą. Nowoczesny blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

857 000 zł69 m² 12 492,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

966 160 zł81 m² 11 891,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Atrakcyjny, dwupoziomowy apartament na Tarchominie. Zaletą jest dowolność aranżacji oraz balkon i taras 14 mkw. Poziom 1 to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Spacer 3D: mieszkanie dla singla lub pary. Do podpisania umowy najmu potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu. Najem bez zwierząt - kot czy pies. Wymagana forma najmu okazjonalnego. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

761 229 zł59 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! bez prowizji! bezpieczny kredyt 2%! Ekologiczne i energooszczędne budynki ogrzewane pompami ciepła mają zainstalowane panele fotowoltaiczne są praktycznie bezkosztowe w eksploatacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, umeblowane Mieszkanie do Wynajęcia na Tarchominie Książkowa 9b Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 39 m , znajdującego się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szałasa

Białołęka,Warszawa

3 850 zł49 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia przytulnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49 m2 na Białołęce z balkonem, położonego na 1 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białołęka,Warszawa

693 633 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocyjna cena- ograniczona pula mieszkań! Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj sobie cenę. Mieszkania oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

508 800 zł39 m² 13 113,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji kupujcego Inwestycja powstaje na Białołęce w Warszawie. Świetna oferta w doskonałej lokalizacji. Dużym atutem jest własny ogródek ponad 58 m2 Do odbioru IV kwartał 2024 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Białołęka,Warszawa

465 000 zł35 m² 13 423,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocyjna cena- ograniczona pula mieszkań! projekt wybranego pomieszcenia gratis! Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę rezerwacyjną i zagwarantuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ku Rzece

Żerań,Warszawa

920 000 zł57 m² 16 160,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,93 m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 2017 roku, białołęka-Żerań. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

3 970 zł56 m² 70,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem I Białołęka I Trzy pokoje I Nowe I Osiedle Natura opis: nowe, gotowe do zamieszkania, przytulnie urządzone mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Kąty Grodziskie 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

743 372 zł53 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% pcc 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim (zdjęcia w ogłoszeniu z innych wykonanych przez naszą ekipę inwestycji - dysponujemy ekipami i możliwością urządzenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

390 000 zł26 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Białołęka Tarchomin ul. Dionizosa | nowe osiedle Comfort City oddane w 2024 roku | 500 m do nowej pętli autobusowej i tramwajowej Winnica | duże sklepy: biedronka, selgros, kaufland.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

696 500 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Urokliwe Mieszkanie o Powierzchni 49,75m na Białołęce, ul. Winorośli 5 - Twoje Nowe Miejsce na 6. Piętrze! Urocze mieszkanie o powierzchni 49,75m , usytuowanego na 6. piętrze z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Geometryczna

Lewandów,Warszawa

490 000 zł29 m² 16 896,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z ogórdkiem położona na Osiedlu Lewandów w bardzo dobrej lokalizacji zaledwie 12 minut jazdy autobusem do Metra Kondratowicza w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

784 000 zł56 m² 14 027,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białołęka,Warszawa

693 633 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, dwupokojowy apartament na Białołęce przy ulicy Głębockiej 115j Bardzo cicha, zielona i spokojna okolica Komfortowy i wygodny układ pomieszczeń Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

1 015 000 zł65 m² 15 562,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

882 000 zł71 m² 12 482,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

785 000 zł60 m² 13 131,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku (trzy piętra) mieszkalnym w Warszawie - Białołęka. Wykończenie: podłogi - panele podłogowe, glazura; ściany - gładź gipsowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

561 000 zł34 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą z 2020roku, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki Mieszkanie o powierzchni 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

854 195 zł59 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białołęka,Warszawa

762 390 zł59 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nagodziców

Białołęka,Warszawa

4 500 zł89 m² 50,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy - bez kotów i psów - wymagana forma najmu okazjonalnego Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

789 000 zł51 m² 15 471 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.43m2 znajdujące się przy ulicy Głębockiej 54 na zamkniętym osiedlu z 2008 roku. Mieszkanie mieści się na 1.piętrze.