Magazyn Warszawa

Salomea, Warszawa, mazowieckie

  • 31 800 zł
  • 638 m²
  • 49,84 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Czuba

Skontaktuj się

Magazyn Warszawa

Salomea, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

31 800 zł

638 m²

49,84 zł/m²

Magazyn Warszawa

Zaktualizowane: 22 maja 2026

31 800 zł 638 m² 49,84 zł/m²

Rodzaj budynku:
magazyn
Przeznaczenie:
magazynowe
Powierzchnia działki:
1 m²
Kondygnacje:
-

Rodzaj budynku:

magazyn

Przeznaczenie:

magazynowe

Powierzchnia działki:

1 m²

Kondygnacje:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 31 800 zł (49,84 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Budynek: 638 m²
  •   magazyn
  •   przeznaczenie magazynowe
  • Działka: 1 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: do uzgodnienia
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (10 miejsc parkingowych)

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia: Nowoczesna powierzchnia biurowo-magazynowa Warszawa (Włochy/Łopuszańska). Bezpośrednie sąsiedztwo tras S2 i S8 (węzły Łopuszańska i Salomea), bliskość Alej Jerozolimskich oraz centrum biznesowego Mokotowa.

Łączna powierzchnia: 640 m² (Magazyn 430 m² + Biuro 180 m² + Komunikacja 30 m²).
Magazyn połączony z biurem.

Kluczowe parametry:

- Magazyn (430 m²): Wysokość min. 9,3 max. (...)

Agent

Kamil Czuba

690 464...

690 464 374

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Czuba

690 464...

690 464 374

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Czuba

Zostaw telefon, oddzwonimy