Biuro, ul. Dobra

Dobra, Warszawa, mazowieckie

  • 70,54 zł/m²
  • 112 m²
  • 7 900 zł

Zdjęcie

Diana Liva

Skontaktuj się

Biuro, ul. Dobra

Dobra, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
23 maja 2026

70,54 zł/m²

112 m²

7 900 zł

Biuro, ul. Dobra

Zaktualizowane: 23 maja 2026

70,54 zł/m² 112 m² 7 900 zł

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
5

Pomieszczenia:

5

Parking:

parking publiczny / na ulicy

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

kamienica

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 7 900 zł (70,54 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 112 m², 5 pomieszczeń
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1936
  • Opłaty uzupełniające: 1 354 zł, kaucja: 7 900 zł
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Creative Grupa, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2192/278211

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukają Państwo reprezentacyjnej siedziby dla swojej firmy w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie? Prezentujemy wyjątkowy lokal o powierzchni 112 m², położony na pierwszym piętrze odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy na Powiślu.

To przestrzeń stworzona dla biznesu, który ceni klasyczną elegancję, wysokość wnętrz (3,1 m) oraz doskonały punkt komunikacyjny. (...)

Agent

Diana Liva

792 869...

792 869 517

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

792 869...

792 869 517

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości