dowolna

Działki Warszawa Włochy

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Szyszkowa

Włochy,Warszawa

960 000 zł1 230 m² 780,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka 1230m2 w pierwszej linii zabudowy.Brak MPZP, w Studium Zagospodarowania terenu usługowe - U12. Pbc 60% int.zab 1.2 Przy komunikacji miejskiej. Dojazd dla tir.Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

490 000 zł950 m² 515,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka 950m2 w okolicy ul.Działkowej.Aktualne pozwolenie na budowę obiektu magazynowo - biurowego 500m2 p.c. Magazyn 3,5m wysokości 2 bramy wjazdowe,część biurowa 250m2. Kontakt:pięćset siedem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Mineralna

Włochy,Warszawa

1 050 000 zł1 200 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka 1200m2 usługowa zlokalizowana w odległości 100m od ul.Mineralnej.Aktualny MPZP - u12 , 60%PBC.Aktulane WZ na budynek usługowy z zapleczem biurowym.Media miejskie.Dojazd dla TIR. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

1 700 000 zł1 341 m² 1 267,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1341m2 Włochy okolice ul.Łopuszańskiej pod usługi nie uciążliwe.MPZP będzie uchwalony w listopadzie. W projekcie mpzp - intensywność zabudowy 1,2 powierzchnia zabudowy 40%,pbc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Na Skraju

Włochy,Warszawa

1 200 000 zł3 002 m² 399,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działk usługowa 3000m2 zlokalizowana w okolicy ul.Na Skraju przy Południowej Obwodnicy.Druga linia zabudowy.Brak MPZP. WZ na budynek usługowo-biurowo-magazynowy o wysokości 11 m (trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, al. Krakowska

Włochy,Warszawa

25 000 000 zł16 000 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka16000m2 przy zjeździe z Południowej Obwodnicy.Obecnie zabudowana obiektem handlowo-usługowym o pow. 3000m2 Brak mpzp, w Studium Zagospodarowania - U12. Dojazd do działki z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Odblask

Włochy,Warszawa

615 000 zł850 m² 723,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w okolicy ul Odblask.Brak MPZP.Działka o charakterze mieszkaniowo-usługowym.Na działce 3 blaszane garaże do rozbiórki. Blisko do komunikacji miejskiej oraz węzła Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Szyszkowa

Włochy,Warszawa

5 959 200 zł7 640 m² 780 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka ok.7640m2 zlokalizowana 100m od ul.Szyszkowej.Brak MPZP. W Studium Zagospodarowania terenu usługowe - U12. Pbc 60% int.zabudowy 1.2. Możliwy dojazd z dwóch stron oraz powiększenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Szyszkowa

Włochy,Warszawa

27 880 000 zł41 000 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka ok.41000m2 pierwsza linia zabudowy.Brak MPZP. W Studium Zagospodarowania terenu usługowe - U12. Pbc 60% int.zabudowy 1,2 Możliwy dojazd z dwóch stron. Przy komunikacji miejskiej. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lirowa

Włochy,Warszawa

2 000 000 zł959 m² 2 085,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 960m2 na Okęciu w okolicy ul.Lirowej. Aktualny mpzp. Przeznaczenie pod budownictwo mieszkaniowe w tym wielorodzinne do 12 mieszkań. Pbc 40%, powierzchnia zabudowy 40%,mp 1/60m2, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Emaliowa

Włochy,Warszawa

5 152 000 zł6 440 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 6440m2 usługowa zlokalizowana w okolicy ul Finałowej.Brak MPZP, w studium UT10.Do asfaltu 40m. Możliwość zakupu większej powierzchni. 200m od zjazdu z południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Finałowa

Włochy,Warszawa

900 000 zł2 895 m² 310,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 2895m2 Włochy pod zabudowę jednorodzinną w różnych formach. Aktualny mpzp - mn/u,normatyw pod zabudowę jednorodzinną 900m2,pod połówkę bliźniaka 600m2, pod segment 400m2.PBC dla MN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, al. Krakowska

Włochy,Warszawa

7 932 000 zł7 932 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 7932m2 Włochy w 1 linii zabudowy pod budynki biurowo-usługowe, zlokalizowana bezpośrednio przy zjeździe z Południowej Obwodnicy W-wy w okolicy pętli tramwajowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Foliałowa

Włochy,Warszawa

3 600 000 zł6 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 6000m2 okolice ul.Foliałowej.Brak MPZP.W studium usługowo - mieszkaniowa. Dojazd z 2 ulic. 300m od zjazdu z Południowej obwodnicy Warszawy i ok. 200m od Al.Krakowskiej Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Szyszkowa

Włochy,Warszawa

590 000 zł1 343 m² 439,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka na Włochach z warunkami zabudowy. Powierzchnia działki 1343 m.Wymiary działki 39x34,5 m . W ulicy na wys. działki gaz, woda i prąd. Do komunikacji miejskiej ok. 150 m. Do Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Szyszkowa

Włochy,Warszawa

3 018 600 zł3 870 m² 780 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka ok.3870m2 zlokalizowana 100m od ul.Szyszkowej.Brak MPZP. W Studium Zagospodarowania terenu usługowe - U12. Pbc 60% int.zabudowy 1.2. Możliwy dojazd z dwóch stron oraz powiększenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Mineralna

Okęcie,Warszawa

330 000 zł428 m² 771,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 428m2 w okolicy ul.Mineralnej.Brak MPZP,w studium zagospodarowani przeznaczona pod usługi.Media miejskie.Do komunikacji miejskiej ok. 700m.Możliwość powiększenia powierzchni do ok.1200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, al. Krakowska

Włochy,Warszawa

12 000 000 zł3 838 m² 3 126,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa, dobrze widoczna z dwóch głównych arterii Ochoty. W studium mpzp pod 8 kondygnacji, 60% pod zabudowę, parking na -2.Aktualnie WZ na hotel 3000m2 PUM. Kontakt Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Szyszkowa

Włochy,Warszawa

17 660 000 zł22 640 m² 780,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka ok.22640m2 w pierwszej linii zabudowy.Brak MPZP, w Studium Zagospodarowania terenu usługowe - U12. Pbc 60% int.zabudowy 1.2. Możliwy dojazd z dwóch stron oraz powiękrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Włochy

Włochy,Warszawa

700 000 zł441 m² 1 587,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na Starych Włochach, i linia zabudowy. Szerokość działki 20m. Bardzo dobra lokalizacja, blisko szkoła podstawowa, gimnazjum, przychodnia, stacja pkp/skm. Miejscowy Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Stoicka

Okęcie,Warszawa

9 100 000 zł8 000 m² 1 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną. Warunki zabudowy dla 3 etapowej inwestycji - budowa 218 mieszkań o sr. pow. 47 m2- 10500 pum. Kazdy etap posiada oddzielne warunki zabudowy Kupno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sklepowa

Włochy,Warszawa

1 300 000 zł1 208 m² 1 076,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna. Nieruchomość gruntowa położona w dzielnicy Warszawa Włochy ulica Sklepowej /przecznica do ulicy Chrobrego/ około 600m od dworca pkp Włochy, 500m przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

2 300 000 zł3 651 m² 629,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa składająca się z 1 działki o powierzchni 3651 m2 położona przy ul. Jutrzenki 62 w dzielnicy Włochy. Teren płaski, zbudowany (niezamieszkały dom).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ryżowa

Włochy,Warszawa

3 300 000 zł5 000 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka inwestycyjna pod zabudowę wielomieszkaniową i usługową przy ulicy Ryżowej. W sąsiedztwie centrum " skorosze ". Media miejskie w odległości 30m od obiektu. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

888 000 zł888 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapytaj o ofertę : 888/19218. Oferta sprzedaży gruntu niezabudowanego zlokalizowanego w pobliżu ulicy Łopuszańskiej w dzielnicy Włochy. Działka leży w strefie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Włochy

Włochy,Warszawa

1 804 962 zł1 349 m² 1 338 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka w willowej okolicy na terenie Nowych Włoch. Wszystkie media przy działce, wymiary 22,5x60m. Bardzo dobra komunikacja, autobus w odległości 300m, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Włochy

Włochy,Warszawa

1 972 000 zł986 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działa pod zabudowę wielorodzinną w studium planu zagospodarowania, które jest już na końcowym etapie zatwierdzania. Plan zostanie zatwierdzony wrzesień październik 2013. 6 kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Włochy

Włochy,Warszawa

6 900 000 zł15 000 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka inwestycyjna w terenie bez planu zagospodarowania. Niezabudowana działka. Idealna na centrum handlowe. 14 995 m 2 położone przy węźle Salomea, trasa Salomea-Wolica łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, Wiktoryn

Wiktoryn,Warszawa

30 000 000 zł25 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna położona w niedalekiej odległości od al. Jerozolimskich / Łopuszańskiej. Obok stacja wkd, biurowiec Astrum Business Park, przewidziany parking P&D. Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Włochy

Włochy,Warszawa

550 000 zł518 m² 1 061,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niezabudowana działka budowlana przy jednej z uliczek koło Alei Krakowskiej. Rejon ulic Malowniczej i Sycowskiej. Działka w kształcie prostokąta, regularna i płaska. Można uzyskać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Włochy

Włochy,Warszawa

880 000 zł581 m² 1 514,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na Starch Włochach, blisko kolejki skm i przystanków autobusowych, bardzo dogodny dojazd do centrum miasta. Działka ma wszystkie media i stary budynek do rozbiórki. Jest plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Włochy

Włochy,Warszawa

2 100 000 zł1 224 m² 1 715,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka na Starych Włochach, blisko skm i przystanków autobusowych, dobry dojazd do centrum miasta.Zabudowa niskie domki. Jest plan zagospodarowania dla tego rejonu. Media w ulicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Serwituty

Włochy,Warszawa

475 000 zł950 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Warszawa Włochy bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w cichej spokojnej okolicy blisko kolei wkd. Doskonałe połączenie ze Śródmieściem Warszawy 10 min jazdy. Działka położona przy Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Serwituty

Włochy,Warszawa

475 000 zł950 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

670 000 zł465 m² 1 440,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cicha i spokojna okolica, w otoczeniu dużo zieleni, zabudowa mieszkaniowa. W niedalekiej okolicy przychodnie i gabinety lekarskie, przedszkola, szkoły, place zabaw, placówki handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

1 450 000 zł1 022 m² 1 418,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawomocne Warunki Zabudowy na budowę pięciu segmentów trzykondygnacyjnych. -powierzchnia zabudowy działki z wz-ki wynosi 368 m2 -szerokość elewacji segmentów 9 m (+/- 20%) -wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Włochy

Włochy,Warszawa

710 000 zł441 m² 1 609,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na Starych Włochach, i linia zabudowy. Szerokość działki 20m. Bardzo dobra lokalizacja, blisko szkoła podstawowa, gimnazjum, przychodnia, stacja pkp/skm. Istnieje Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Włochy

Włochy,Warszawa

760 000 zł600 m² 1 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 600m2 na Starych Włochach w aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd drogą asfaltową, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Włochy

Włochy,Warszawa

1 450 000 zł1 022 m² 1 418,79 zł/m²

 

 

 

Włochy,Warszawa

1 000 003 zł888 m² 1 126,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapytaj o ofertę : 411/19218. Oferta sprzedaży gruntu niezabudowanego zlokalizowanego w pobliżu ulicy Łopuszańskiej w dzielnicy Włochy. Działka leży w strefie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Finałowa

Włochy,Warszawa

413 000 zł1 180 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1180m2 Włochy. Aktualny mpzp symbol planistyczny mn/u, pod zabudowę jednorodzinną w różnej formie.Powierzchnia biologicznie czynna dla 40% do 10m wysokości.Prąd na działce.Działka jest.