dowolna

Działki Warszawa Wilanów

85 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

85 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Wilanów

Wilanów,Warszawa

7 000 000 zł270 m² 25 925,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gospodarstwo rolne o powierzchni 12250m2 z budynkiem mieszkalnym 270m2, budynkami gospodarczymi 144m2,dwoma szklarniami-każda o powierzchni 270m2. Budynek gospodarczy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Wilanów

Wilanów,Warszawa

799 000 zł1 002 m² 797,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena zawiera udział w drodze. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Wilanów

Wilanów,Warszawa

799 000 zł1 002 m² 797,41 zł/m²

 

 

 

Powsin,Warszawa

410 000 zł10 970 m² 37,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Niesamowita okazja! Supr cena i przepiękna działka położona w okolicy ulicy Rosochata. Teren posiada plan zagospodarowania, a działka ma przeznaczenie terenów zielonych (rekreację).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Powsin

Powsin,Warszawa

1 200 000 zł1 580 m² 759,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra lokalizacja! blisko szkoły, przedszkola, autobusów, sklepów oraz terenów rekreacyjnych. Teren znajduje się w strefie budownictwa mieszkalnego - jednorodzinnego. Minimalna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Zakamarek

Powsin,Warszawa

715 000 zł3 100 m² 230,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjny teren z dużym potencjałem! Ustawna działka która w studium jest przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. W Powsinie znajduje się wiele terenów rekreacyjnych, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Powsin

Powsin,Warszawa

999 000 zł5 026 m² 198,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękny, dziewiczy teren położony blisko centrum. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces Nieruchomości Wilanów Zapłocie 8 (róg ul. Łukasza Drewny) 02-970 Warszawa Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Zakamarek

Powsin,Warszawa

490 000 zł3 175 m² 154,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobra lokata pieniędzy! Piękny, pełen zieleni teren. Działka położona na terenie gdzie nie ma planu zagospodarowania ale w studium jest pod budownictwo jednorodzinne lub nieszkodliwe usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 090 800 zł1 212 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o regularnym kształcie zbliżona wymiarami do kwadratu ok. 32 x 38m, w drugiej linii zabudowy od asfaltu. Wszystkie media na działce oprócz kanalizacji. Aktualne przydziały mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Powsin,Warszawa

1 550 000 zł1 506 m² 1 029,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: położenie: warszawa ,wilanów - Zawady Powierzchnia: 1506 m2 Wymiary: 33m x 50m Przeznaczenie: brak mpzp, możliwość uzyskania wz Media w drodze: woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Kępa Zawadowska,Warszawa

1 734 200 zł1 508 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Opis nieruchomości: położenie: warszawa ,wilanów- kępa Zawadowska Powierzchnia: 1508 m2 Wymiary: szerokość 42m, długość 38-60m Przeznaczenie: mpzp- działka budowlana z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Przyczółkowa

Powsin,Warszawa

6 200 000 zł3 200 m² 1 937,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wspaniała lokalizacja! kształtna działka położona w pierwszej linii zabudowy przy trasie Wilanów-Konstancin. Bardzo dobry dojazd, prąd i gaz w ulicy ( woda bardzo blisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pałacowa

Powsin,Warszawa

13 579 500 zł18 106 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka położona w przepięknym miejscu na trasie Wilanów-Powsin blisko osiedla Patio! Plan zagospodarowania ulicy Pałacowej w części wschodniej jest już na ukończeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Kępa Zawadowska

Kępa Zawadowska,Warszawa

1 085 000 zł1 220 m² 889,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wspaniała lokalizacja! Szeroka, łatwa do zabudowy działka z prądem i gazem w ulicy oraz projektowaną instalacją woda-kanalizacyjną. Teren posiada aktualny plan zagospodarowania ( pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Ruczaj

Powsinek,Warszawa

1 790 000 zł8 176 m² 218,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szeroka i narożna działka położona przy asfaltowej drodze niedaleko ulicy Vougla. Teren posiada miejscowy plan zagospodarowania w którym przeznaczenie jego to teren zieleni urządzonej (9zp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Powsin

Powsin,Warszawa

6 900 000 zł6 737 m² 1 024,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka położona w szybko rozwijającym się terenie. Niedaleko do centrum Warszawy. Wysoko i dobrze zlokalizowane osiedle blisko szkoły, przedszkola, sklepów, transportu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Powsin

Powsin,Warszawa

1 400 000 zł1 550 m² 903,23 zł/m²

 

 

 

Powsin,Warszawa

3 600 000 zł4 000 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga trasa Wilanów- konstancin - główna ulica! Kształtna, łatwa do zabudowy Aktualne warunki zabudowy pod zabudowę biurową, handel, usługi. Bezpośredni wjazd z ulicy. Działka w trzeciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wilanów

Wilanów,Warszawa

20 250 000 zł27 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna (2,7h) z wz. Atrakcyjna, duża działka w świetnej lokalizacji oraz cichej i spokojnej okolicy. Okolica dla osób ceniących sobie kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 873 000 zł9 222 m² 419,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka posiada linie brzegową ze Stawem Zawadowskim, w planie miała to być działka pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą oraz usługi [1mn i 2u(mn)], ale ostatecznie mpzp nie został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 700 000 zł17 000 m² 217,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przepiękny, dziewiczy teren zamieszkały przez sarny, bażanty, zające ale jednocześnie położony blisko nowego osiedla. Brak plany zagospodarowania, a w Studium uwarunkowań ok 1/3 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 170 000 zł1 467 m² 797,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy w sprzedaży działkę budowlaną w Wilanowie, usytuowana w drugiej linii zabudowy od ul. Sytej. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza Sąsiedztwo - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kokosowa

Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł1 074 m² 1 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na Skarpie Ursynowskiej w okolicy ul. Kokosowej z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego o pow. użytkowej 237 m. 75% działki stanowi skarpa. Jest zgoda na wszystkie przyłacza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Orszady

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 750 000 zł1 074 m² 1 629,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z rozpoczętą budową domu wolnostojącego o pow. całkowitej 495m2. Atrakcyjna i unikalna lokalizacja na granicy Wilanowa i Ursynowa, w otulinie rezerwatu przy skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Drewny

Powsin,Warszawa

7 990 000 zł6 318 m² 1 264,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wilanów, powsin, grunt inwestycyjny o powierzchni 6.318 m2 położony bezpośrednio przy ulicy Łukasza Drewny w Powsinie. Mpzp przewiduje nieuciążliwe usługi i mieszkaniówkę (mn). Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Powsin

Powsin,Warszawa

1 243 200 zł1 036 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1036m2 w Wilanów-Powsin w prestiżowej lokalizacji pod zabudowę jednorodzinną = rozkład = Działka o wymiarach: szerokość 22,5 m2 długość: 44 m2 Teren: w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Powsin

Powsin,Warszawa

760 000 zł1 000 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana! Bardzo dobre miejsce, blisko centrum Powsina. Działka posiada warunki zabudowy pod dom jednorodzinny lub dwulokalowy. Cicha, pełna zieleni okolica. W okolicy nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Przyczółkowa

Powsinek,Warszawa

6 121 000 zł6 121 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość położona bezpośrednio przy pow- węzeł Przyczółkowa. Doskonała lokalizacja pod działalność gospodarczą lub deweloperską. Powierzchnia działki 6 121 m2. Sprzedam bezpośrednio -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Powsin

Powsin,Warszawa

2 200 000 zł5 168 m² 425,70 zł/m²

 

 

 

Wilanów,Warszawa

3 200 000 zł3 200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 3200 m2 położona jest w Wilanowie, przy ulic Rosy. Objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i znajduje się w strefie zabudowy mieszkaniowej rezydencjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Łucznicza

Wilanów,Warszawa

79 000 zł300 m² 263,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla amatorów wypoczynku I rekreacji na łonie natury A jednak W bliskim sąsiedztwie cywilizacji. Przedmiotem sprzedaży jest prawo przeniesienia dzierżawy, do ogródka działkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Wilanów

Wilanów,Warszawa

740 000 zł2 473 m² 299,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: działka pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia 2 473 m2 w miejscowości Chylice ul. Krzemowa / obok Wilanowa. Działka ze studium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Zapłocie

Powsin,Warszawa

1 088 400 zł907 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Bardzo dobra inwestycja! Działka położona w pobliżu osiedla Patio (ul.Zapłocie). Ustawna działka usytuowana blisko tego prestiżowego miejsca. Teren w studium zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zawady

Zawady,Warszawa

16 522 500 zł11 015 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-nieruchomości oferuje działkę budowlaną na sprzedaż zlokalizowaną w wilanowie/zawady. Działka o wymiarach: 40 x 268m2. Ukształtowanie terenu: płaskie, bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Powsinek

Powsinek,Warszawa

4 850 000 zł4 400 m² 1 102,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy działkę budowlaną o powierzchni 4400m2 zlokalizowaną w wilanowie/powsinie. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Powsinek

Powsinek,Warszawa

3 000 000 zł3 780 m² 793,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy działkę budowlaną o powierzchni 3780 m2 zlokalizowaną w wilanowie/powsinie. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Drewny

Powsin,Warszawa

2 467 400 zł3 796 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora. Malownicza okolica. Dogodny dojazd do centrum. Działka rolna z prawem zabudowy w drugiej linii od ul. Łukasza Drewny. Ładna okolica w pobliżu Lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Powsin

Powsin,Warszawa

8 677 800 zł9 642 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Powsinie w pobliżu os. Patio, o pow. 9642m2 położona w drugiej linii od ul. Łukasza Drewny przy trasie Wilanów - Konstancin oraz przy planowanej drodze łączącej ul. Ł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Włóki

Kępa Zawadowska,Warszawa

641 800 zł3 209 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w drugiej linii od ul. Włóki o pow. 3209m2.Przeznaczona w MPZP pod działalność rolniczą. Dojazd wydzieloną drogą o szer. 6m od ul. Włóki. Po drugiej stronie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wilanów

Wilanów,Warszawa

915 000 zł1 000 m² 915 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Kształt prostokątny. Zgodnie z obowiązującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Powsin

Powsin,Warszawa

11 713 600 zł14 642 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Powsinie w pobliżu os. Patio, o pow. 14642m2 położona bezpośrednio przy ul. Łukasza Drewny przy trasie Wilanów - Konstancin oraz planowanej drodze łączącej ul. Ł. Drewny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij