dowolna

Działki Warszawa Praga Południe

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Kozia Górka

Praga-Południe,Warszawa

4 510 000 zł20 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Firma Hampton Home ma do zaprezentowania działkę w Warszawie, praga Południe, ul. Kozia Górka, powierzchnia 20500 m2. Cena 220 zł za m2. Działka przeznaczona na cele magazynowo-przemysłowe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zana

Praga-Południe,Warszawa

700 000 zł1 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Firma Hampton Home ma do zaprezentowania: latchorzew działka budowlana 1000 m2 z kanalizacją. Działka o wymiarach 30x33 m2. W rogu działki znajduje się studzienka kanalizacyjna. Gaz-woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

12 000 000 zł30 622 m² 391,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny na granicy Warszawy i Ząbek o powierzchni 3,0622 ha.Działka rolna. Typ własności: odrębna własność. Wszystkie media dostępne w działce, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Makowska

Grochów Północny,Warszawa

624 000 zł481 m² 1 297,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż / działka / 481 m2 / 624 000 zł / Praga Południe Gocławek Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 481 m2, zabudowana domem około 45 metrowym z cegły, oznaczona numerem 63,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Grochowska

Olszynka Grochowska,Warszawa

4 084 077 zł20 523 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o nieregularnym kształcie, zbliżonym do trapezu, miejscami porośnięta drzewami. Media dostępne w ulicy. W okolicy znajdują się linie i bocznice kolejowe, składy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

6 200 000 zł130 316 m² 47,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są trzy działki tworzące zwarty kompleks o łącznej powierzchni 130.000m2. Jedna z nich stanowi drogę. Nieruchomość z każdej strony jest otoczona lokalnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

42 600 000 zł848 000 m² 50,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są trzy działki tworzące zwarty kompleks o łącznej powierzchni 848 000m2. Jedna z działek stanowi drogę dojazdową, pozostała część nieruchomości jest prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

30 000 000 zł17 031 m² 1 761,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w tym momencie ma przeznaczenie usługowe,jednocześnie jest możliwość przekształcenia działki pod budownictwo wielorodzinne na podstawie spec ustawy z sierpnia 2018r. Uhb: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 080 000 zł1 075 m² 1 004,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1080 m 2 pod zabudowę ,bliski Wawer ,obok osiedla Gocław.Ulica przelotowa. Blisko przystanek autobusowy,znakomity dojazd dla samochodów. Działka narożna o wymiarach 22/49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Marsa

Praga-Południe,Warszawa

350 000 zł697 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod działalność - 697mkw. Położona przy ul. Marsa. Kształt wygodnego prostoką (38mx19m). Dojazd nową drogą asfaltową. Przed działką miejsce na swobodne parkowanie samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spalinowa

Praga-Południe,Warszawa

2 045 000 zł548 m² 3 731,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka znajduje się w pobliżu ronda Wiatraczna, w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym z centrum i innymi dzielnicami Warszawy. Są wydane warunki zabudowy i pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lubelska

Praga-Południe,Warszawa

500 000 zł443 m² 1 128,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 443 m2 z zabudowaniami warsztatowymi w pobliżu Dworca Warszawa Wschodnia. Działka nr 1/2 obręb 3-02-02 mieści się przy ul. Lubelskiej. Teren nieruchomości nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Męcińska

Praga-Południe,Warszawa

8 500 000 zł2 670 m² 3 183,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu nr 8 o powierzchni 2670 m2 z obrębu ewidencyjnego nr 3-05-04, zabudowana budynkiem biurowo-technicznym oraz portiernią, zlokalizowana w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

730 000 zł591 m² 1 235,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość przy głównym węźle komunikacyjnym na Pradze Południe. Działka w bardzo spokojnej dzielnicy Gocławka w sąsiedztwie domków jednorodzinnych oraz niskiej zabudowy wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dęblińska

Gocław,Warszawa

7 700 000 zł3 865 m² 1 992,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do zakupienia w drodze przetargu - kolejny przetarg. Dwie działki o łącznej pow. 3.865 mkw., budowlane, teren zabudowy usługowej, handlowej oraz biurowej, kształt prostokąta o wym. ok. 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

3 162 499 zł1 265 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek budowlanych w Warszawie, zlokalizowanych na osiedlu domów jednorodzinnych. Atrakcyjna lokalizacja w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego gwarantuje tu spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Hetmańska

Praga-Południe,Warszawa

2 300 000 zł2 076 m² 1 107,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka, o pow. 2076 mkw., szer. 45.02 m, z możliwością usytuowania budynków w dowolny sposób. Pod zabudowę jednorodzinną wolno stojącą, bliźniaczą. Położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

7 560 zł4 110 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę dzialke Wał Miedzeszyński 389 Doskonała komunikacja i lokalizacja przy trasie Łazienkowskiej Cena za 1m2 to 1,8 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Olszynka Grochowska

Olszynka Grochowska,Warszawa

740 000 zł370 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 370 m 2 (11,5/32 m) w bardzo dobrej lokalizacji -olszynka Grochowska, praga Południe. Dobre miejsce na inwestycję budowy mieszkań /pokoi na wynajem. Na działce budyneczek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Grochów

Grochów,Warszawa

1 100 000 zł350 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę Warszawa Grochów. 650 pum-u , garaż w parterze plus 3 kondygnacje Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

227 700 zł1 265 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Warszawie, blisko Pragi Południe, na Wawrze zlokalizowane na osiedlu domów jednorodzinnych. Atrakcyjna lokalizacja w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego gwarantuje tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

3 162 500 zł1 265 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Warszawie, zlokalizowane na osiedlu domów jednorodzinnych. Atrakcyjna lokalizacja w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego gwarantuje tu spokój i życie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Grochowska

Olszynka Grochowska,Warszawa

4 084 077 zł20 523 m² 199 zł/m²

 

 

 

Praga-Południe,Warszawa

5 400 000 zł2 045 m² 2 640,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 2045m2, położona przy ulicy Kordeckiego zabudowana budynek biurowo-techniczny oraz budynek trafostacji. Pozostały teren zagospodarowany jest placem utwardzonym i zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 190 000 zł671 m² 1 773,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grochów, rejon ul. Grochowskiej i ul. Szaserów, działka o powierzchni 671 m2 w wymiarze 24m/28m. Pełna własność gruntu, (nie użytk. wiecz.) Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

4 000 000 zł1 806 m² 2 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielorodzinna objęta pzp przewidującego: * teren usług i zabudowy wielorodzinnej * wskaźnik maksymalnej powierzchni zabudowy działki budowlanej - 50% * wskaźnik maksymalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Męcińska

Praga-Południe,Warszawa

8 500 000 zł2 670 m² 3 183,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

3 750 000 zł890 m² 4 213 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna narożna przy skrzyżowaniu al. Stanów Zjednoczonych i ul. Grenadierów. Grunt jest własnością a nie użytkowaniem wieczystym. a) maksymalna wysokość zabudowy - 30 m, b).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

6 000 000 zł1 200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1200 m2 zlokalizowana przy Rondzie Wiatraczna położonym w centralnym punkcie dzielnicy Praga Południe. Nieruchomość zabudowana jest dwukondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł922 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Usytułowanie nieruchomości : narożna działka usługowaz 3 wjazdami przy węźle Marsa Płowiecka. Działka usługowa na realizację : - handlu i gastronomii - administrację i biuro - usługę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

430 000 zł520 m² 827 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana położona na Pradze Południe przy ul. Grochowskiej o powierzchni 520m2 pod planem miejscowym. Można wybudować budynek 3 kondygnacyjny z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Grochów

Grochów,Warszawa

1 500 000 zł499 m² 3 006,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dla dewelopera .Działka 499 m pod budownictwo wielorodzinne Grochów. Wymiary 15/34 m. Cicha asfaltowa ulica ,wszystkie media,gaz,wodociąg na działce. Przystanek autobusowy ,sklepy ok 200m. Brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

16 000 000 zł2 910 m² 5 498,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość o powierzchnio 2910mkw zlokalizowana jest we wschodniej części dzielnicy Praga-Południe, przy al. Stanów Zjednoczonych, w pobliżu Trasy Łazienkowskiej łączącego dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

3 500 000 zł700 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 741m2 na Pradze Południe z wydaną, prawomocną decyzją o pozwoleniu na budowę budynku wielorodzinnego z garażem podziemnym. Projekt przewiduje budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 500 000 zł430 m² 3 464,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. ok. 430m2 na Pradze Południe w okolicy Parku Leśnika. Działka znajduje się wśród zwartej zabudowy pierzejowej. W sąsiedztwie znajdują się nowe budynki o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł558 m² 2 060,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana, własność gruntu, jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - budynki do 20 m, 6 kondygnacji, blisko nowe budyni mieszkaniowe. 50% zabudowy, współczynnik zabudowy 2,2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 400 000 zł533 m² 2 626,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na Pradze Południe o pow. 533m2 w okolicy Placu Szembeka. Działka położona wśród zwartej zabudowy pierzejowej. Brak mpzp, brak decyzji o wz. W sąsiedztwie budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

2 115 000 zł3 250 m² 650,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży niezabudowana działka o pow. 3250 m , położona w Dzielnica Kawęczyn- wygoda Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 151 na 23 m. W pobliżu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Aleja Stanów Zjednoczonych

Grochów,Warszawa

3 990 000 zł880 m² 4 534,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 880 m 2 pod budownictwo wielorodzinne , Grochów blisko Alei Stanów Zjednoczonych. Wymiary 40/22m.Wszystkie media. Obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego : -intensywność 3,0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

4 000 000 zł900 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni około 900m2 położoną w pobliżu dawnego Universamu Grochów przy Rondzie Wiatraczna. Działka zabudowana prostokąt 40mx22m. Składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

4 000 000 zł900 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt o pow. 900m2 w okolicy Ronda Wiatraczna pod zabudowę wielorodzinną, biura, usługi. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznych wymiarach 40m x 22m.