dowolna

Działki z dojazdem utwardzonym Warszawa - Sprzedaż i dzierżawa

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ciechanowska

Białołęka,Warszawa

499 000 zł630 m² 792,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka na Warszawskiej Białołęce o powierzchni 630 m2. Wymiary: 15m x 42m Media w drodze. Działka położona w sąsiedztwie domków jednorodzinnych w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

699 000 zł1 120 m² 624,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Wyłącznie u nas* Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę zakupu działki budowlanej zlokalizowanej przy ulicy Zdziarskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Tarniny

Służew,Warszawa

5 860 000 zł3 904 m² 1 501,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

#Działka; #mokotów; #park Dolinka Służewska; #potok Służewiecki Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży działki 3904 m2 przy ul. Tarniny 7 dla inwestora z pomysłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśny Potok

Białołęka,Warszawa

1 138 500 zł1 518 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w pięknej lokalizacji w dzielnicy Białołęka. Lokalizacja: działka położona jest przy ul. Leśny Potok os. Kobiałka. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Rembertów,Warszawa

450 000 zł609 m² 738,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na terenie Starego Rembertowa , do przystanku mza 5 minut , do szkoły podstawowej , kościoła, przedszkola 12 minut , do skm ok 20-25min pieszo. Działka całościowo 609m2 , samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Powsin,Warszawa

19 200 000 zł19 000 m² 1 010,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy dużą działkę budowlaną w Wilanowie (powsin) o powierzchni 19.000 m.kw. Świetna propozycja dla inwestora, planującego rozpoczęcie przedsięwzięcia deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Marengo

Wawer,Warszawa

999 000 zł1 500 m² 666 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na Wawrze w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego Atrakcyjna lokalizacja w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Przepiękna działka usytuowana pod lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Chorzowska

Wawer,Warszawa

1 800 000 zł1 444 m² 1 246,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam wyjątkową działkę budowlaną w dynamicznie rozwijającym się obszarze Wawra przy ulicy Chorzowskiej. Na sprzedaż dostępna jest nieruchomość o powierzchni 1444 m2, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

1 300 000 zł2 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2000m2 idealna pod budowę domu wolnostojącego lub bliźniaka, znajdująca się na Białołęce przy ul. Płochocińskiej, 3 minuty od urokliwej stadniny koni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

650 000 zł1 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m2 idealna pod budowę domu wolnostojącego , znajdująca się na Białołęce przy ul. Płochocińskiej, blisko terenów zielonych. Działka Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gwiazda

Wilanów,Warszawa

2 100 000 zł1 852 m² 1 133,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objęta planem zagospodarowania przestrzennego możliwość budowy domu jednorodzinnego i jednorodzinnego dwulokalowego. Dopuszczalne usługi: handel, gastronomia, rzemiosło. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Ursynów,Warszawa

1 999 900 zł3 087 m² 647,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka usługowa w kształcie trapezu, dająca przyszłemu właścicielowi duże możliwości aranżacyjne. Działka ma powierzchnię 3087m2 i zgodnie z planem istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Zerzeń,Warszawa

7 168 000 zł10 240 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z Warunkami zabudowy pod zabudowę bliźniaczą 18 budynków w zabudowie bliźniaczej ( 36 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej ) i 4 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kardamonowa

Wilanów,Warszawa

1 130 000 zł904 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

1 130 000 zł | sprzedaż | 904 m2 | działka | warszawa | wilanów | kardamonowa Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 904m2, znajdująca się w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

568 000 zł1 000 m² 568 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działaka budowlana 1000 m2 na granicy Jabłonny i Białołęki-Choszczówka > 3 min do ul. Modlińskiej | 8 min do Galerii Północnej | 15 min autem do trasy S8 dokładny adres: jabłonna ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Borków,Warszawa

700 000 zł891 m² 786 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w Wawrze o powierzchni 891m2 Wymiary działki 36m X 24m głębokości. Działka idealna pod zabudowę bliźniaczą lub jednorodzinną. W drodze woda, gaz, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

6 500 000 zł2 000 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować działkę na sprzedaż na warszawskim Bemowie. Informację: - powierzchnia: 2000m2 - przeznaczenie: budowlane - lokalizacja: górczewska 259 - nr działki: 2/8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Falenica,Warszawa

1 019 000 zł1 500 m² 679,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kto: totu Nieruchomości Co: działka niezabudowana 1500 m Gdzie: warszawa, wawer, aleksandrów Za ile: 1 019 000 zł Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę, idealną dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Warszawa

Zawady,Warszawa

4 499 000 zł1 300 m² 3 460,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedaż gruntu w Wilanowie wraz z pozwoleniem na budowę. Budynek wielorodzinny. Okolice Placu Vogla. Uzyskane ostateczne pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Falenica,Warszawa

780 000 zł912 m² 855,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kto: totu Nieruchomości Co: działka niezabudowana 912 m Gdzie: warszawa, wawer, aleksandrów Za ile: 780 000 zł Zapraszam do zakupu tej magicznej działki, gdzie jeziorko tańczy z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kuligowska

Wawer,Warszawa

850 000 zł927 m² 916,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 927m2 położoną na warszawskim Wawrze przy ulicy Kuligowskiej, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zadrzewiona

Wesoła,Warszawa

1 332 000 zł3 330 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa Okazja: atrakcyjne Działki w Wesołej Prezentujemy na sprzedaż dwie przepiękne działki o numerach 14/9 i 14/11, położone w malowniczej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Ursynów,Warszawa

9 000 zł3 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wielopokojowy dom na wynajem w doskonałej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podmokła

Wawer,Warszawa

2 500 000 zł5 025 m² 497,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do zaoferowania dla Państwa mamy działkę w Warszawie, dzielnica Wawer. Powierzchnia to 0,5025 ha. Przeznaczenie w mpzp mnl. Do działki prowadzi droga utwardzona. W granicy działki mamy gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rukoli

Wilanów,Warszawa

1 633 750 zł1 307 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

1 633 750 zł | sprzedaż | 1 307 m2 | działka | warszawa | wilanów | rukoli Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1307m2, znajdująca się w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Wiedeńska

Wilanów,Warszawa

9 915 000 zł8 263 m² 1 199,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rolnej z możliwością zabudowy mieszkaniowej. Nieruchomość położona jest w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Wiedeńskiej (jest to trzecia działka od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Foliałowa

Włochy,Warszawa

860 000 zł808 m² 1 064,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością informujemy, że posiadamy do sprzedaży atrakcyjną działkę usługowo-budowlaną (usługi lekkie). Położona nad stawem Glinianki Załuskie w Warszawie w dzielnicy Włochy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Warszawa

Wawer,Warszawa

49 000 zł300 m² 163,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow 300m2 na rod .Na działce domek do rozbudowy ulepszenia pod swoje potrzeby .Miejsce ciche idealne dla ludzi ceniących cisze spokój i lubiących prace ogrodowe .Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

8 300 000 zł10 000 m² 830 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena. Bardzo ciekawa działka W Wawrze, w ciekawej lokalizacji. Jedna z ostatnich budowlanych w tej okolicy. Możliwa zabudowa wielomieszkaniowa, segmentowa lub jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Liliowa

Zawady,Warszawa

225 000 zł1 731 m² 129,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka pod inwestycję przy ulicy Liliowej (warszawa Miedzeszyn)o powierzchni 1731 m 2. Działka nie objęta mpzp , dobre połączenie z innymi dzielnicami Warszawy przy obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Białołęka,Warszawa

684 700 zł1 670 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ogłoszenie sprzedaży działki na Białołęce, kępa Tarchomińska Kępa Tarchomińska to zielona enklawa otoczona lasem która oferuje spokój i harmonię, doskonałe warunki wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Misia Uszatka

Białołęka,Warszawa

595 000 zł1 128 m² 527 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki, która znajduję się w Warszawie w pobliżu ulicy Misia Uszatka na Białołęce. Działka jest prawie w kwadracie dzięki czemu są duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dębowa

Choszczówka-Kolonia,Warszawa

540 000 zł897 m² 602,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Brief: zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości - działki o powierzchni 897 mkw, której urok kryje się w foremnym kształcie, doskonałej lokalizacji pod lasem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Wawer,Warszawa

852 780 zł610 m² 1 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis: działka w kształcie prostokąta, płaska z dwóch stron dostęp do drogi. Na działce znajduje się dom o powierzchni 58 m2 z lat 20 ubiegłego wieku tzw. 3-izbowy. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

569 000 zł1 000 m² 569 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Chorzowska

Wawer,Warszawa

2 021 600 zł1 444 m² 1 400 zł/m²

 

 

 

Ursynów,Warszawa

3 648 000 zł2 280 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Charakterystyka: na sprzedaż grunt zlokalizowany w Warszawie przy ul.Puławskiej. Teren jest objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego z dnia 21 kwietnia 2016r ( uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

90 000 zł204 m² 441,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest ładna, zadbana działka rod na Mokotowie przy ulicy Racławickiej. Powierzchnia działki to 204 m2. Prawo do działki ustanowione w drodze umowy dzierżawy działkowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mazowiecka

Wesoła,Warszawa

1 300 000 zł1 020 m² 1 274,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu działkę w bardzo dobrej lokalizacji Warszawa Wesoła. Nieruchomość to gotowa do inwestycji niezabudowana działka przy jednej z głównych ulic Wesołej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Białołęka,Warszawa

650 000 zł1 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

1 300 000 zł2 000 m² 650 zł/m²