dowolna

Działki Warszawa Bielany

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

1 690 000 zł2 491 m² 678,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na Bielanach.Brak MPZP.Wymiary : ok.35m x ok.69m. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa - 5776 Zapraszamy na prezentację podobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

362 000 zł532 m² 680,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na Bielanach.Brak MPZP.Działka o wymiarach 32m x ok.17m. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa - 5776 - Zapraszamy na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

3 500 000 zł3 456 m² 1 012,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka objęta mpzp pod zabudowę ekstensywną, 75% biolog. czynne. Zapraszamy na prezentację podobnych i innych ofert naszego biura. Link do strony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Młociny

Młociny,Warszawa

945 000 zł634 m² 1 490,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ładna działka budowlana w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 31,68 x 20m (634m2) w zielonej willowej części Warszawy na Żoliborzu - Młociny. Dobra komunikacja miejska, autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wóycickiego

Wólka Węglowa,Warszawa

3 963 600 zł4 404 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja. Atrakcyjnie położona działka w cichej i spokojnej okolicy. Możliwość zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Prozy

Młociny,Warszawa

1 900 000 zł1 000 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 800-1000 metrów kwadratowych działki położonej pomiędzy ulicą Farysa i Prozy na warszawskich Młocinach z przeznaczeniem pod zabudowę. Idealna na willę lub bliźniak. Cena 1900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Loteryjki

Bielany,Warszawa

9 253 200 zł16 824 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 16 824 m2. teren inwestycyjny pod budownictwo mieszkaniowe. Atrakcyjna lokalizacja - Zielone Bielany. Blisko metro i komunikacja miejska. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Młociny

Młociny,Warszawa

920 000 zł634 m² 1 451,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel lokalu. Do sprzedaży ładna działka budowlana w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 31,68 x 20m (634m2) w zielonej willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Loteryjki

Bielany,Warszawa

921 500 zł970 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka zagospodarowana z domkiem letniskowym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

900 000 zł1 900 m² 473,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowa na Bielanach położona przy trasie N-S,teren pod plac składowy, możliwośc posadowien ia lekkiej wiaty 200m2, 2 wjazdy, szerszy bok od ulicy, dojazd dla tirów. - tel.do kontaktu : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

1 000 000 zł1 248 m² 801,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana na Bielanach w pobliżu skrzyżowania ul. Arkuszowej i Wólczyńskiej.W nieistniejącym planie zagospodarowania przestrzennego określona jako działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nałkowskiej

Bielany,Warszawa

620 000 zł2 897 m² 214,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Marki, o powierzchni 2897 m2 wraz ze współwłasnością do planowanej drogi przylegającej wraz z pełnym dojazdem drogą publiczną. Położona jest w bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

1 300 000 zł1 106 m² 1 175,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana na Bielanach. Przeznaczenie pod zabudowę szeregową, bliźniaczą lub wolnostojącą. W ulicy dostepne wszystkie media. Wymiary: 22m x 50m. Zapraszamy na prezentację podobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

650 000 zł1 096 m² 593,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 52m x 18m usługowo-budowlana na warszawskich Bielanach. Na działce znajdują sie dwa budynki do rozbiórki. Usługi z mozliwością dobudowania pomieszczeń mieszkalnych. Numer licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

2 000 000 zł1 225 m² 1 632,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż działki budowlanej lub z wybudowanym budynkiem (biurowiec, hotel, centrum handlowe):. Na działce o powierzchni 1225 m2 (z możliwością pozyskania terenu większego);. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

490 000 zł720 m² 680,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pięknie położona ( z widokiem na okolice ) działka budowlana na Bielanach.Brak MPZP.Media w odległości ok.30m od działki.Działka o wym.19m x 38m w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

7 500 000 zł1 578 m² 4 752,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w centrum Bielan w pobliżu Parku Kaskada. Wszystkie media, powierzchnia ok. 1578 m2, kształt nieregularnego prostokąta o wymiarach około 57 x 30 m. Teren objęty aktualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

1 350 000 zł910 m² 1 483,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana na Bielanach. Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą z możliwością prowadzenia nieuciążliwych usług. Wyskość zabudowy mieszkalnej do 1,5 kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

650 000 zł1 096 m² 593,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowo-budowlana na warszawskich Bielanach. Na działce znajdują sie dwa budynki do rozbiórki. Usługi z mozliwością dobudowania pomieszczeń mieszkalnych. Numer licencji pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Loteryjki

Bielany,Warszawa

9 253 200 zł16 824 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie takie miejsce w Warszawie.Teren inwestycyjny pod budownictwo mieszkaniowe.Atrakcyjna lokalizacja-Zielone Bielany.Blisko metro i komunikacja miejska.Dużo zieleni , niedaleko Kampinowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

24 000 000 zł15 621 m² 1 536,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka inwestycyjna o pow. 15.621 m.kw. z przeznaczeniem na zespół zabudowy mieszkaniowo-usługowej ul. Wólczyńska Warszawa - Bielany. Opracowano Studium Chłonności Terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Gdańska

Bielany,Warszawa

3 290 000 zł906 m² 3 631,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Połowa bliźniaka o powierzchni 240 m2, usytułowana na działce o powierzchni 906 m2 na Żoliborzu. W okolicy cicha i spokojna zabudowa jednorodzinna, w bliskim sąsiedztwie Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Swarożyca

Bielany,Warszawa

1 834 800 zł1 668 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę o powierzchni 1.668 m . Działka położona jest w południowej części Bielan w pobliżu Huty Luccini, po jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Pułkowa

Bielany,Warszawa

1 149 400 zł1 642 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis Działka leśna w kształcie prostokąta - brak uzbrojenia. Otoczenie działki nie zabudowane. Kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Bielany

Bielany,Warszawa

1 925 000 zł1 042 m² 1 847,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w prestiżowej lokalizacji, w pobliżu ambasady, prywatne rezydencje. Odległość od Metra ok. 1500 m, od przystanku autobusowego ok. 150m. Dojazd do centrum zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Opalin

Bielany,Warszawa

1 000 000 zł1 106 m² 904,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

750 000 zł870 m² 862,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bezpośrednio działka o powierzchni całkowitej 870 m2, prostokątna. Położona przy ul. Wólczynskiej. Cicha, spokojna okolica, zabudowa willowa. W pobliżu - Kampinoski Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Akcent

Bielany,Warszawa

760 000 zł925 m² 821,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na działce stoi dom o pow. 75m2 , w dobrym stanie ale niedocieplony. Doskonały na czas budowy lub na dłużej. Dobry punkt komunikacyjny- autobus miejski jedzie ok 10min do metra. Kilkaset metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

1 600 000 €10 328 m² 154,92 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana jest na Bielanach, północnej dzielnicy Warszawy. Działka znajduje się na ulicy Encyklopedycznej cichej ulicy sąsiadującej z główną trasą do Gdańska (droga krajowa nr 7).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

853 380 zł862 m² 990 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam! Do zaoferowania mam ok.860m2 dzialki przy ulicy Maszewskiej na Bielanach. Jest to fragment działki 33. Na wstępie zaznaczam iż działka leży bezpośrednio na terenie wyznaczonym pod trase S-7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

14 000 000 zł10 380 m² 1 348,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 10.380 m2 ujęta w planie przestrzennego zagospodarowania terenu z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniowo - usługową (9 MU) a biur 16.000 m2. Posiadamy także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

1 900 000 zł4 506 m² 421,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzialka usytuowana jest przy ul. Arkuszowej ,w-wa- bielany ,wszystkie media wraz z kanalizacja miejska.Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania terenu dzialka przeznaczona jest pod zabudowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

15 209 000 zł6 700 m² 2 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka bardzoładnie położona przy ul. arkuszowej, wszystkie media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielany

Bielany,Warszawa

1 203 000 zł401 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam tanio dzialke budowlana polozona w najlepszej dzielnicy warszawy bielanach przy samym lesie. Dzialka sasiaduje wylacznie z domkami willowymi. Jest ona czescia dzialki spadkowej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Farysa

Bielany,Warszawa

257 250 €1 000 m² 257,25 €/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W poprzednim planie zagospodarowania miała przeznaczenie produkcja. Obecnie brak planu zagospodarowania przestrzennego. Szerokość działki ok. 16-17 m. Istnieje możliwość powiększenia działki do 1660.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Działki Warszawa, Bielany

Włącz powiadomienia

  • 1
  • ...
  • ...