Działka budowlana Warszawa
Białołęka, Warszawa, mazowieckie
- 1 170 000 zł
- 1 172 m²
- 998,29 zł/m²
Kamil Klimek
Skontaktuj się
Działka budowlana Warszawa
Białołęka, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Działka budowlana Warszawa
Zaktualizowane: 16 maja 2026
1 170 000 zł 1 172 m² 998,29 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 170 000 zł (998,29 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 172 m²
- kształt: prostokąt; szerokość: 11m
- ogrodzenie całkowite
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: WGN Nieruchomości Legionowo, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: 81-135
Lokalizacja
- Adres: ., Białołęka, Warszawa, Białołęka, mazowieckie
Opis nieruchomości
Działka budowlana - Białołęka
Oferujemy świetnie położoną działkę.
Kupujący nie ponosi kosztów prowizji - prowizja 0%
Działka z dużą perspektywą inwestycyjną. Szczegóły do omówienia ze zdecydowanymi inwestorami.
Zalety lokalizacji:
Bliskość Lasu
Cicha i malownicza okolica
Wygodny dostep do komunikacji miejskiej i sklepów
Wszystkie media : prąd, gaz, woda i kanalizacja dostępne w drodze asfaltowej (...)
789 178...
789 178 187
789 178 187