Działka budowlana, ul. Zabielska

Zabielska, Miedzeszyn, Warszawa, mazowieckie

  • 2 700 000 zł
  • 3 035 m²
  • 889,62 zł/m²

Zdjęcie

Andrzej Miazga

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Zabielska

Zabielska, Miedzeszyn, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

2 700 000 zł

3 035 m²

889,62 zł/m²

Działka budowlana, ul. Zabielska

Zaktualizowane: 22 maja 2026

2 700 000 zł 3 035 m² 889,62 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 2 700 000 zł (889,62 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 3 035 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 145m; szerokość: 21m; teren płaski, pusta
  •   działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: AMA ESTATE, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana w dynamicznie rozwijającej się części dzielnicy Wawer przeznaczona w MPZP pod budownictwo jednorodzinne.

Działka:

-nr 27 obręb 3-13-22

-powierzchnia: 3035 m2

-wymiary: 21x145 m

- kształt: prostokąt

- media w ul. Zabielskiej oraz sąsiadujących inwestycjach developerskich

Lokalizacja:

- Warszawa, Wawer, osiedle Las

-ul. (...)

Agent

Andrzej Miazga

508 507...

508 507 606

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrzej Miazga

508 507...

508 507 606

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrzej Miazga

Zostaw telefon, oddzwonimy